Hayvancılık Haber

Hayvancılık Haber
 • Türk TAVUKÇULUK SEKTÖRÜ ve Denizli Son Duayenini  Orhan Abalıoğlu’nu Kaybetti..!
  Türk TAVUKÇULUK SEKTÖRÜ ve Denizli Son Duayenini
 • “Ulusal Veteriner Anatomi Kongresi’nin onbirincisİ ve “Uluslararası Veteriner Anatomi Kongresi”ne DAVET
  “Ulusal Veteriner Anatomi Kongresi’nin onbirincisİ
 • Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli Lezita’yı ziyaret etti
  Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli Lezita’yı ziyare
 • Prof.Dr. Rüveyde AKBAY:Ülkemizin Güçlü Firmalarının Yanımızda Olacağına İnanıyoruz..”
  Prof.Dr. Rüveyde AKBAY:Ülkemizin Güçlü Firmalarını
 • 23-26 HAZİRAN 2019 ÇEŞME-İZMİR’DEKİ SEMPOZYUMA SPONSOR OLMAYA DA HAZIR MIYIZ..?
  23-26 HAZİRAN 2019 ÇEŞME-İZMİR’DEKİ SEMPOZYU
 • DEV TARIM FUARI ETKİNLİKLERİYLE ÇİFTÇİ AKININA UĞRADI.
  DEV TARIM FUARI ETKİNLİKLERİYLE ÇİFTÇİ AKININA UĞR
 • AGROEXPO ZİYARETÇİLERİNİ ETKİNLİĞE BOĞACAK
  AGROEXPO ZİYARETÇİLERİNİ ETKİNLİĞE BOĞACAK
 • Cargill’den”1000 Çiftçi 1000 Bereket”..
  Cargill’den”1000 Çiftçi 1000 Bereket&#
 • İSTANBUL 2019 Armasad Arıcılık Fuarı
  İSTANBUL 2019 Armasad Arıcılık Fuarı
 • Beyaz Et’in Geleceği, Uluslararası Beyaz Et Kongresi’nde Konuşulacak…
  Beyaz Et’in Geleceği, Uluslararası Beyaz Et Kongre
23-26 HAZİRAN 2019 ÇEŞME-İZMİR’DEKİ SEMPOZYUMA SPONSOR OLMAYA DA HAZIR MIYIZ..?
23-26 HAZİRAN 2019 ÇEŞME-İZMİR’DEKİ SEMPOZYUMA SPONSOR OLMAYA DA HAZIR MIYIZ..?
23-26 HAZİRAN 2019 ÇEŞME-İZMİR’DEKİ SEMPOZYUMA SPONSOR OLMAYA DA HAZIR MIYIZ..?   Geniş kapsamlı ve katılımlı olarak planlanan ULUSLARARASI sempozyumlara, tüm sektör bileşenleri, Üniversiteler, ilgili tüm araştırma kurumları personeli ve davetlilerin katılım imkanı...
20 Şubat 2019 23:08
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Hayvancılık Haber

23-26 HAZİRAN 2019 ÇEŞME-İZMİR’DEKİ SEMPOZYUMA

SPONSOR OLMAYA DA HAZIR MIYIZ..?

 

Geniş kapsamlı ve katılımlı olarak planlanan ULUSLARARASI sempozyumlara, tüm sektör bileşenleri, Üniversiteler, ilgili tüm araştırma kurumları personeli ve davetlilerin katılım imkanı bulabilmelerinin yanısıra ,bu etkinlikler ile  sektör firmaları da ÇOK DEĞERLİ BİR TANITIM ve iş imkanı görüşmeleri yakalamışta oluyorlar..

Bu etkinliklere katılabilecek bilim insanlarının Dünyanın bir çok değişik ülkelerinden davetli olarak gelip yer alabilmesi ve misafir olarak ağırlanması,elbette aynı zamanda ülke misafirperverliği ve tanıtımı için çok önemli bir hizmet.

SEKTÖRE ve BİLİME katkı yönünden tecrübe ve bilgilerini aktarabilmek için konuşmacı olarak ülkemize davetli gelen bu konuşmacıları eniyi şekilde ağırlamak elbette bu ORGANİZASYONLARI üstlenen gönüllü HİZMET ELÇİLERİNİN öncülüğü sayesinde ve sempozyuma SPONSOR olarak  maddi kaynak sağlayan firmaların değerli destekleriyle olabilmektedir..

Bu finansal destekler vb. sponsorluklar, alakalı firmayı haklı olarak TAKTİR ve VEFA  farkı ile bir yere oturturken; ticari faaliyet olarak işbirliğini de ARTI değerlerle  başka  yerlere taşımaktadır..

Bizlerde 34 yıldır sektör medyası olarak yıllardır bu tür SEMİNER ve benzeri etkinliklere ‘‘SPONSOR” olabilen firmaların etkinlik programı işleyişi içinde katılımcılara karşı GURURLA kendilerini ev sahibi gibi farklı hissettiklerine şahit olanlardanız.

Dünyada sektör gelişimlerinin birer ölçüsünün fuar düzenlenebilme çokluğunun olabilmesinin yanında, seminer-sempozyum vb.gibi diğer etkinliklerin de uluslararası sahada talep görmesi ve çok sıklıklarla gerçekleştirilebilmesinin taşıdığı önem olarak ifade ediliyor.

Hele sektörlerle ilgili ‘‘Haftalık ve aylık”yayın organlarının çokluğu ve sektör oluşturucu firmaların ürün ve firma tanıtım reklamları ile bu yayınların içerikleri içinde yer alabilmeleri sıklığı; yurtiçi ve yurtdışındaki sektör analistleri tarafından bu sektörlerin gelişim grafiğinin görebilmesi için başlı başına birer KANITLAYICI belge niteliğinde olduğu ifade edilmekte….

”Sektör şirketleri büyürken, onlarca yıl var olmayı planlayıp kurumsal kimliklerle gelişecekse eğer;  kendi sektörlerine ait her türlü fuar, seminer, kongre ve ilgili yayınlarının da yaşamını sürdürebilmesi için sosyal ve kültürel bütçelerinden pay ayırmaları gerektiği” Eko-stratejist uzmanlarca dile getiriliyor..

Yani sektörlerin gelişimine KAN aranıyorsa eğer, bu hizmet alanlarına ürün sağlayıcı hizmet firmalarıbaşta olmak üzere bilim camiası ile bu alana hizmet veren medyası olarak hepimize ayrı ayrı düşen görevler var.

O görevler nedir diye soracak olursanız, cevabı çok kolay..

Sık sık her zaman duyduğumuz BEN olmak değil, artık BİZ olabilmek .

Sektörel birliktelik içinde birbirimize sahip çıkıp BİZ diyebildiğimizde;

işte o zaman ”SEKTÖRÜMÜZE”de aranan KAN bulunmuş olacak…

Evet. sektöre acil KAN ARANIYOR..!

Çeşme-İzmir’de  düzenlenecek olan “18. YUMURTA VE YUMURTA ÜRÜNLERİ KALİTESİ AVRUPA SEMPOZYUMU ve 24. KANATLI ET KALİTESİ AVRUPA SEMPOZYUMU”NA  sponsor  olarak ”KAN” olmaya var mısınız..?

( ANİMAL Dergisi YORUM)

—————————————————————————————————–

WPSA TÜRKIYE ŞUBESi BAŞKANI VE ORGANİZASYON KOMİTESI BAŞKANI PROF. DR. RÜVEYDE AKBAY:

 

ÇEŞME-İZMİR’DE DÜZENLENECEK OLAN “18. YUMURTA VE YUMURTA ÜRÜNLERİ KALİTESİ AVRUPA SEMPOZYUMU VE 24. KANATLI ET KALİTESİ AVRUPA SEMPOZYUMU”NA DAVET ..

 ” DOSTLARIM, WPSA TÜRKiYE ŞUBESi ADINA, SiZLERi 23-26 HAZiRAN 2019 TARiHLERI ARASINDA ÇEŞME-İZMIR’DE DÜZENLENECEK OLAN “18. YUMURTA VE YUMURTA ÜRÜNLERI KALiTESI AVRUPA SEMPOZYUMU VE 24. KANATLI ET KALiTESI AVRUPA SEMPOZYUMU”NA DAVET ETMEKTEN MUTLULUK VE ONUR DUYMAKTAYIM.

BU SEMPOZYUM, YENi FiKiRLERiN DEĞiŞiMi, KONUYLA iLGiLi BiLGi PAYLAŞIMI VE MESLEKi iLiŞKiLERIN GELiŞTiRiLMESI VE GÜÇLENDiRiLMESi iÇiN BiR PLATFORM SAĞLAYACAKTIR.

SEMPOZYUMUN YERi, ÇEŞME, BATI ANADOLU’NUN SONUNDA YER ALAN BiR SAHiL KASABASI OLUP, ÜÇ TARAFI EGE DENiZi iLE ÇEVRiLiDiR. MÜKEMMEL TATiL MEKANLARI, RESTORANLARI VE EĞLENCE TESiSLERI iLE ÜNLÜ, TÜRKiYE’NiN ULUSLARARASI TURiZMiNiN ÖNEMLi BiR MERKEZiDiR. SOSYAL PROGRAMLAR, KATILIMCILARIN FiKiR ALIŞVERiŞiNDE BULUNMALARINA, YEN, ARKADAŞLIKLAR KURABiLMELERiNE VE BiRBiRLERiYLE ETKiLEŞiMDE BULUNMALARINA FIRSATLAR SUNACAĞI iÇiN SEMPOZYUMUN ÖNEMLi BiR YÖNÜ OLACAKTIR.

23-26 HAZIRAN TARiHLERi ARASINDA ÜLKEMiZiN EN GÜZEL, TURiST YÖRELERiNDEN BiRi OLAN ÇEŞME’DE BULUŞUP DOSTLUKLARI GÜÇLENDiRMEK DiLEĞiYLE SEVGi VE SAYGILAR SUNARIM.”

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa
hayvancilikhaber.com Bir ENFORMASYON MEDYA GRUBU Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.