Hayvancılık Haber

Hayvancılık Haber
 • Bakan Fakıbaba, gıda sanayini dinledi:Gıda ve içecek sanayinin gündemindeki konular ele alındı.
  Bakan Fakıbaba, gıda sanayini dinledi:Gıda ve içec
 • Gıda Güvenliği Konusundaki Tüm Yenilikler ve Birbirinden İlginç Konular 6. Gıda Güvenliği Kongresi’nde Ele Alınacak…
  Gıda Güvenliği Konusundaki Tüm Yenilikler ve Birbi
 • Bayer ‘Startup Day 2017’ ile Girişimcileri Bir Araya Getirdi
  Bayer ‘Startup Day 2017’ ile Girişimcileri Bir Ara
 • Lely, robotik süt sağımının 25. yılını kutluyor
  Lely, robotik süt sağımının 25. yılını kutluyor
 • LEZİTA EN SEVİLEN ÜRÜNLERİYLE EDT FUARI’NDA… EDT Fuarı 20 – 23 Eylül, CNR Expo Yeşilköy
  LEZİTA EN SEVİLEN ÜRÜNLERİYLE EDT FUARI’NDA… EDT
 • “ÜÇ TARAFI DENİZLERLE ÇEVRİLİ TÜRKİYE’DE BALIK TÜKETİMİ, AVRUPA’NIN SADECE ÜÇTE BİRİ KADAR”
  “ÜÇ TARAFI DENİZLERLE ÇEVRİLİ TÜRKİYE’DE BALIK TÜK
 • Phoenix Simulator Dongle Emulator Download
  Phoenix Simulator Dongle Emulator Download
 • Türk levreği, çipurası ve alabalığı Hong Kong’ta görücüye çıktı
  Türk levreği, çipurası ve alabalığı Hong Kong’ta g
 • PROF.DR.NEVZAT ARTIK:”YUMURTADA FİPRONİL KRİZİ ”
  PROF.DR.NEVZAT ARTIK:”YUMURTADA FİPRONİL KRİ
 • YAZ KURAKLIĞI BAL ÜRETİMİNİ OLUMSUZ ETKİLEDİ
  YAZ KURAKLIĞI BAL ÜRETİMİNİ OLUMSUZ ETKİLEDİ
23.DÖNEM VİSAD OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI: YENİ YÖNETİM GÖREVDE..

VİSAD 23. DÖNEM OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

VİSAD Veteriner Sağlık Ürünleri Sanayicileri Derneği’nin 23. Dönem Olağan Genel Kurulu 14 Nisan 2017 tarihinde Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’de yapıldı.

(HABER/FOTOĞRAF:ŞENOL CİĞERLİ)

Genel kurul divan heyeti başkanlığını Şake YALÇIN, yazman üyelikleri Barlas BOZYEĞİT ve H. Levent ERDEM yaptı.

IMG-3942

Açılışta konuşan başkan Burçak ZORLU son yıllarda sektör paydaşlarının mevzuat ve uygulamalar nedeniyle ciddi yatırımlar yaptığını ve sektörün her geçen gün yeni sorunlarla karşılaştığını, bu kapsamda dernek olarak üyelerle yakın işbirliği içerisinde sorunları gidermek için gayret ettiklerini, derneğin kuruluşundan günümüze kadar gerçekten önemli mesafeler kaydettiğini ve 22. Dönem olarak üzerlerine düşeni yapmaya çalıştıklarını, bu süreç içerisinde emek veren herkese teşekkür ettiğini, Sivil Toplum Kuruluşu olarak, Bakanlığımızla görüşmeler ve periyodik toplantılar yaparak etkin iletişim sağlama gayretinde olduklarını, sektörün sorunlarının bitmeyeceğini ve bu sorunların derneğin güçlü kılınarak aşılabileceğini, derneğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç olduğunu, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalara hız kesmeden devam edilmesi gerektiğini, olağan genel kurulun sektör ve üyeler için hayırlı olmasını temenni ettiğini işaret ederek, yeni dönemde görev alacaklara şimdiden başarılar dilediğini belirtti.IMG-3909

Faaliyet Raporu Yönetim Kurulu Başkanı Burçak ZORLU tarafından sunuldu. Başkan Burçak ZORLU; bu dönem içerisinde 18 Yönetim Kurulu toplantısı yapıldığı ve 82 karar alındığı, Bakanlıkta Bakan Danışmanları, Genel Müdür, Daire Başkanı, Çalışma grupları ve uzmanlar düzeyinde muhtelif ziyaretlerin yapıldığı, çalışma gruplarıyla spesifik toplantılar yapıldığı,  mevzuat ve uygulama ağırlıklı geniş katılımlı Bakanlık-VİSAD-Sektör toplantılarının yapıldığı, Proses Validasyonu konusunda eğitim düzenlendiği, Bakanlığa Dosya Yenileme Süreci ve Yem Katkı Maddeleri Bilgilendirme toplantısı yaptırıldığını, Bakanlık, mesleki kuruluşlar ve sektörel paydaşlarla işbirliğinin iyileştirildiği, sektörle müşterek Danışma Kurulu toplantısı yapıldığı, toplantı sonuçlarının Bakanlığa iletildiği, mevzuat çalışmasına aktif katılım sağlandığı, kurum ve kuruluşların toplantılarına katılım sağlandığı, VİSAD bünyesinde oluşturulan Çalışma Grubunun değerlendirmelerinin Bakanlığa iletildiğini dile getirildi.

IMG-3915

Denetleme kurulu raporu Mine NERGİZ SÜZER tarafından okundu. Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ile Denetleme Kurulu Raporu ayrı ayrı oylanarak oy birliği ile ibra edildi.

IMG-3946

Dönem bütçesi ve önümüzdeki dönem tahmini bütçesi yönetim kurulu üyesi Ömer DİKER tarafından sunulduktan sonra üyelerin ibrasına sunuldu ve oy birliği ile ibra edildi

IMG-3959

Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu İçin Seçimler Yapıldı

Samimi bir ortamda gerçekleşen seçimlerde yönetim kurulu asıl üyeliklerine; Ramazan BAYHAN, Dr. Taner ÖNCEL, Ayça KENDİR, Ahmet KARGI ve Yiğit ALTAV yedek üyeliklerine; Ömer DİKER, Burçak ZORLU, İsmail ÖZDEMİR, Erol BAYTOK ve Ömer TEMEL seçildi.

Denetleme kurulu asıl üyeliklerine; Tuğba KÜNTÜZ, Sami ESİRTGEN, Bülent ÇAKAN yedek üyeliklerine; Murat CENUDİOĞLU, Mine NERGİZ SÜZER ve H. Levent ERDEM seçildi.

IMG-3934

Dilek ve temenniler bölümünde söz alan Burçak ZORLU, 23. Dönem çalışma arkadaşlarına, çalışmalara destek veren üyelere teşekkür etti ve yeni yönetime destek olacaklarını belirterek başarı diledi. Burhan HACI yeni yönetime başarı diledi ve yönetim kuruluna her zaman destek veriyor olacaklarını belirtti.

IMG-3954

Ramazan BAYHAN, yaptığı çalışmalar ve destek yaklaşımları nedeniyle eski yönetime, gösterdikleri teveccüh nedeniyle üyelere teşekkür ederek, görev dağılımı yapıldıktan sonra acil konuların öncelikle ele alınacağını, çalışma gruplarının aktivitelerinin artırılacağını belirtti. Dr. Taner ÖNCEL eski yönetime çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, önemli değişim süreçlerinin yaşandığı yeni dönemde tüm üyelerin katkısı ile başarılı olmaya çalışacaklarını söyledi.

IMG-3939

Divan başkanı Şake YALÇIN, çeyrek asırın önemli bir birikim olduğunu, sorumluluğumuzun farkında bir dernek olduğumuzu, üyelerimizin menfaatleri yanında sosyal sorumluluk çalışmalarına da ağırlık vermemiz gerektiğini, bu konuda ulusal ve uluslararası kurum haline gelme hedefimiz olması gerektiğini ve diğer sivil toplum kuruluşları ile daha yakın işbirliği yapılmasını arzu ettiğini dile getirdi.

IMG-3928

 Yönetim Kurulu Üyeleri Görev Dağılımı Yaptı

Yönetim kurulu üyeleri Genel Kuruldan sonra toplanarak aşağıdaki şekilde görev dağılımı yaptı.

Ramazan Bayhan      : Yönetim Kurulu Başkanı

Dr. Taner ÖNCEL    : Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Ayça KENDİR          : Sekreter Üye

Ahmet KARGI          : Sayman Üye

Yiğit ALTAV              : Üye

IMG-3912

IMG-3895

IMG-3904

IMG-3905


VİSAD 23. DÖNEM OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI VİSAD Veteriner Sağlık Ürünleri Sanayicileri Derneği’nin 23. Dönem Olağan Genel Kurulu 14 Nisan 2017 tarihinde Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’de yapıldı. (HABER/FOTOĞRAF:ŞENOL CİĞERLİ) Genel kurul divan heyeti başkanlığını Şake YALÇIN, yazman üyelikleri Barlas BOZYEĞİT ve H. Levent ERDEM yaptı. Açılışta konuşan başkan Burçak ZORLU son yıllarda sektör […]


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Benzer Galeriler

hayvancilikhaber.com Bir ENFORMASYON MEDYA GRUBU Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.
Evcil Hayvanlar