Hayvancılık Haber

Hayvancılık Haber
 • M.Ülkü KARAKUŞ:”Geleneksel organizasyonumuz TUYEM’e,katılımınız için ANTALYA’ya davet ediyoruz”
  M.Ülkü KARAKUŞ:”Geleneksel organizasyonumuz
 • HasTavuk AŞ’den kültüre de hizmet..! Gölgeden sinema perdesine bir ilk..
  HasTavuk AŞ’den kültüre de hizmet..! Gölgede
 • TMMOB Gıda Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen 10.GIDA MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ 2017 ANTALYA SİDE’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ
  TMMOB Gıda Mühendisleri Odası tarafından düzenlene
 • Tahir S. Yavuz Malatya’da “İneklerin Kuru Dönemi”ni Anlattı
  Tahir S. Yavuz Malatya’da “İneklerin K
 • SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERDEN, ÇİFTÇİ DOSTU ÇÖZÜMLERE KADAR BİRÇOK YENİLİK NEW HOLLAND STANDINDA..
  SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERDEN, ÇİFTÇİ DOSTU ÇÖZÜMLERE K
 • GÜBRETAŞ’tan ziraat fakültelerindeki çiftçi çocuklarına burs desteği:Tarımın geleceği için eğitime destek
  GÜBRETAŞ’tan ziraat fakültelerindeki çiftçi çocukl
 • ‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en sevilen markası” unvanına Sütaş layık görüldü.
  ‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en s
 • ÜÇÜNCÜ Yumurta Zirvesi’nde ”Yumurta”nın DÜNÜ,BUGÜNÜ ve YARINI” Bilimsel Olarak Tartışıldı..
  ÜÇÜNCÜ Yumurta Zirvesi’nde ”Yumurta&#
 • Genç Su Elçileri Meclisi Üyeleri 2. GençSEM Toplantısı için Ankara’daydı
  Genç Su Elçileri Meclisi Üyeleri 2. GençSEM Toplan
 • 2. EXPOMEN AGRO TARIM VE HAYVANCILIK FUARI
  2. EXPOMEN AGRO TARIM VE HAYVANCILIK FUARI
12. AGROEXPO İZMİR’DE BÜYÜK BULUŞMA OLACAK
12. AGROEXPO İZMİR’DE BÜYÜK BULUŞMA OLACAK
12. AGROEXPO ULUSLARARASI TARIM VE HAYVANCILIK FUARI 19-22 OCAK 2017’DE İZMİR’DE GERÇEKLEŞTİRİLECEK   12. AGROEXPO Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı 19-22 Ocak 2017’de İzmir’de gerçekleştirilecek. 19 – 22 Ocak 2017...
29 Aralık 2016 02:06
Font1 Font2 Font3 Font4

12. AGROEXPO ULUSLARARASI TARIM VE HAYVANCILIK FUARI 19-22 OCAK 2017’DE İZMİR’DE GERÇEKLEŞTİRİLECEK

agroexpo-2017-yem-org-tr-960x540px-72dpi-1

 

12. AGROEXPO Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı 19-22 Ocak 2017’de İzmir’de gerçekleştirilecek.

19 – 22 Ocak 2017 tarihleri arasında Fuar İzmir’de düzenlenecek olan Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı AGROEXPO, 12’nci yılında yurtdışından önemli üreticiler, bitkisel üretim ve hayvancılık firmaları, her çeşit karma yem üreten kurum ve kuruluş, yerli ve yabancı traktör üreticileri başta olmak üzere tüm sektör temsilcilerini ağırlayacak.

AVRUPA’NIN EN BÜYÜK DÖRDÜNCÜ TARIM VE HAYVANCILIK FUARI AÇILIYOR

 2016 yılında, 450’nin üzerinde ulusal ve uluslararası katılımcı firma, 250 bin ziyaretçi sayısı ile Avrupa’nın en büyük ilk dört tarım fuarı arasına giren “AGROEXPO Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı”, Türk tarımını Dünya tarımı ile bir kez daha buluşturmak için gün sayıyor.

19 – 22 Ocak 2017 tarihleri arasında Fuar İzmir’de düzenlenecek olan Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı AGROEXPO, 12’nci yılında yurtdışından önemli üreticiler, bitkisel üretim ve hayvancılık firmaları, her çeşit karma yem üreten kurum ve kuruluş, yerli ve yabancı traktör üreticileri başta olmak üzere tüm sektör temsilcilerini ağırlayacak.

 

DÜNYA DEVLERİ BU FUARDA BULUŞACAK

Tüm katılımcı ve ziyaretçilerin en üst düzeyde yarar sağlayabilmeleri için yoğun ve titiz bir şekilde çalışmalarını sürdüren satış ve pazarlama ekibi önümüzdeki yıl için çıtayı yüksek tuttu.

Orion Fuarcılık Genel Müdürü Burak Tan, ulusal ve uluslararası platformda marka bilinirliklerini arttırma olanağı yakalamak isteyen tüm firmaları fuara davet ederek,  sektördeki en büyük buluşmayı Orion Fuarcılık çatısı altında düzenlemekten memnuniyet duyduklarını dile getirdi. Burak Tan; “Avrupa’nın en büyük dört tarım fuarından biri olan Agroexpo 2017, A’dan Z’ye tüm tarım sektörünü İzmir’de buluşturacak” diye konuştu.

2016 yılında A ve B hollerinde 60 bin metrekare alanda düzenlenen Agroexpo, 2017 yılında 90 bin metrekarede, 3 ayrı holde  (A,B,C) seçkin firmalara ev sahipliği yapacak.

Bu yıl “Genç Çiftçiler” temasıyla açılacak olan ve düzenlenen etkinlik, seminer ve konferanslarda tarım sektörünün geleceği olan genç çiftçileri buluşturmayı hedefleyen sektörün lider fuarı, katılımcı sayısını da 750 firma olarak hedefliyor.

2017 yılı için 34 ülkenin temsilcisi ile temas halinde olan Orion Fuarcılık Uluslararası İlişkiler Departmanı; dünyada tarım ve hayvancılık alanında söz sahibi ülkelerin markalarının tanıtılacağı, uluslararası işbirliklerinin yapılacağı fuarda, ihracata yönelik çalışmaları ön plana çıkarma hedefinde olduklarını ifade ettiler.

 1. Agroexpo Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda yerli ve yabancı firmaların, 285 bin ziyaretçi ile buluşması öngörülmekle beraber, düzenlenen ziyaretçi organizasyonları ile Türkiye’nin dört bir yanından gelecek üreticilerin fuarı ziyaret etmesi bekleniyor.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa
hayvancilikhaber.com Bir ENFORMASYON MEDYA GRUBU Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.
Evcil Hayvanlar