Hayvancılık Haber

Hayvancılık Haber
 • M.Ülkü KARAKUŞ:”Geleneksel organizasyonumuz TUYEM’e,katılımınız için ANTALYA’ya davet ediyoruz”
  M.Ülkü KARAKUŞ:”Geleneksel organizasyonumuz
 • HasTavuk AŞ’den kültüre de hizmet..! Gölgeden sinema perdesine bir ilk..
  HasTavuk AŞ’den kültüre de hizmet..! Gölgede
 • TMMOB Gıda Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen 10.GIDA MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ 2017 ANTALYA SİDE’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ
  TMMOB Gıda Mühendisleri Odası tarafından düzenlene
 • Tahir S. Yavuz Malatya’da “İneklerin Kuru Dönemi”ni Anlattı
  Tahir S. Yavuz Malatya’da “İneklerin K
 • SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERDEN, ÇİFTÇİ DOSTU ÇÖZÜMLERE KADAR BİRÇOK YENİLİK NEW HOLLAND STANDINDA..
  SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERDEN, ÇİFTÇİ DOSTU ÇÖZÜMLERE K
 • GÜBRETAŞ’tan ziraat fakültelerindeki çiftçi çocuklarına burs desteği:Tarımın geleceği için eğitime destek
  GÜBRETAŞ’tan ziraat fakültelerindeki çiftçi çocukl
 • ‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en sevilen markası” unvanına Sütaş layık görüldü.
  ‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en s
 • ÜÇÜNCÜ Yumurta Zirvesi’nde ”Yumurta”nın DÜNÜ,BUGÜNÜ ve YARINI” Bilimsel Olarak Tartışıldı..
  ÜÇÜNCÜ Yumurta Zirvesi’nde ”Yumurta&#
 • Genç Su Elçileri Meclisi Üyeleri 2. GençSEM Toplantısı için Ankara’daydı
  Genç Su Elçileri Meclisi Üyeleri 2. GençSEM Toplan
 • 2. EXPOMEN AGRO TARIM VE HAYVANCILIK FUARI
  2. EXPOMEN AGRO TARIM VE HAYVANCILIK FUARI
DUPONT 4. ULUSLARARASI BEYAZ ET KONGRESİ’NDE UYDU SEMPOZYUMUNA EV SAHİPLİĞİ YAPTI..
DUPONT 4. ULUSLARARASI BEYAZ ET KONGRESİ’NDE UYDU SEMPOZYUMUNA EV SAHİPLİĞİ YAPTI..
DUPONT 4. ULUSLARARASI BEYAZ ET KONGRESİ’NDE UYDU SEMPOZYUMUNA EV SAHİPLİĞİ YAPTI.. DuPont Endüstriyel Biyo-bilimlerin bir iş kolu olan Danisco Animal Nutrition, Antalya’da düzenlenen 4. Uluslararası Beyaz Et Kongresi kapsamında 28...
30 Nisan 2017 20:03
Font1 Font2 Font3 Font4

DUPONT 4. ULUSLARARASI BEYAZ ET KONGRESİ’NDE UYDU SEMPOZYUMUNA EV SAHİPLİĞİ YAPTI..

DuPont Endüstriyel Biyo-bilimlerin bir iş kolu olan Danisco Animal Nutrition, Antalya’da düzenlenen 4. Uluslararası Beyaz Et Kongresi kapsamında 28 Nisan 2017 gerçekleşen uydu sempozyumuna ev sahipliği yaptı.

DuPont, 4. Uluslararası Beyaz Et Kongresi kapsamında, 28 Nisan 2017  başlayan uydu sempozyumuna ev sahipliği yaptı. Bu yıl 4’üncüsü gerçekleştirilen sempozyumda; kanatlı hayvan beslenmesinde fitaz ve karbohidraz uygulamasındaki en son gelişmeler üzerinde durulacağı açıklanmıştı.

Danisco Animal Nutrition EMEA bölgesi sektör lideri Raj Kappali, “Kanatlı beslenmesinde kullanılan fitaz ve karbohidraz enzimleriyle ilgili en son araştırma bulgularını sunacağımız için heyecanlıyız,” diyerek sözlerini şöyle sürdürdü: “Tartışılacak diğer konuların yanı sıra, sempozyum katılımcılarına ilginç bilgiler sunacağına inandığımız ‘beslenme rejimlerinde fitazın protein ve enerji kullanımı üzerindeki etkisine’ de değineceğiz. Enzimlerde geliştirdiğimiz en son yeniliklerden bazılarına dair ayrıntıları paylaşırken, örneğin hızlı tepkiyen fitazımız Axtra® PHY’nin yetiştiricilerin verimliliğini iyileştirirken fosfor atıkları azaltmalarına nasıl yardımcı olduğunu aktaracağız.”

4. Uluslararası Beyaz Et Kongresi 26-30 Nisan 2017 tarihleri arasında Antalya Kaya Palazzo Golf Resort & Kaya Belek otelde düzenlendi.  Ayrıca, etkinlik alanında 21-23 numaralı Danisco Animal Nutrition standını ziyaret eden katılımcılar VIP uydu sempozyuma giriş için kayıt yaptırdılarDupont-678x296.

Danisco Animal Nutrition ile ilgili daha ayrıntılı bilgileri animalnutrition.dupont.com adresinde bulabilirsiniz.

DuPont Endüstriyel Biyo-bilimler çok çeşitli sektörlerdeki müşterileriyle birlikte çalışarak ürünleri endüstriyel prosesleri daha verimli ve sürdürülebilir hâle getirir. Tarım, biyo-teknoloji, kimya ve malzeme biliminin kapasitelerini benzersiz bir biçimde birleştirerek, bir yandan gelecek nesiller için çevreyi korurken diğer yandan da artan nüfusun ihtiyaçlarını gidermek üzere pazar güdümlü, biyolojiye dayalı çözümleri geliştirir. DuPont Endüstriyel Biyo-bilimlerin müşterilerinin maliyet-etkin ürünleri üstün performans ve sürdürülebilirlikle temin etmelerine nasıl yardımcı olduğuna dair güncel gelişmeleri izlemek için Twitter’da @DuPontBiobased adresinden takip eedebilir ya da internet sitesi olan http://biosciences.dupont.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Dupont-678x296

DUPONT HAKKINDA

DuPont (NYSE: DD), 1802’den beri, yenilikçi ürünler, malzemeler ve hizmetlerle, küresel pazara birinci sınıf bilim ve mühendislik sunmaktadır. DuPont müşterilerle, hükümetlerle, sivil toplum örgütleriyle ve kanaat önderleriyle işbirliği yaparak, dünyanın dört bir yanındaki insanlara sağlıklı gıda götürmek, fosil yakıtlara bağımlılığı azaltmak ve yaşamı ve çevreyi korumak gibi küresel sorunlara çözüm bulunmasına yardım edebileceğine inanmaktadır.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa
hayvancilikhaber.com Bir ENFORMASYON MEDYA GRUBU Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.
Evcil Hayvanlar