Hayvancılık Haber

Hayvancılık Haber
 • Bakan Fakıbaba, gıda sanayini dinledi:Gıda ve içecek sanayinin gündemindeki konular ele alındı.
  Bakan Fakıbaba, gıda sanayini dinledi:Gıda ve içec
 • Gıda Güvenliği Konusundaki Tüm Yenilikler ve Birbirinden İlginç Konular 6. Gıda Güvenliği Kongresi’nde Ele Alınacak…
  Gıda Güvenliği Konusundaki Tüm Yenilikler ve Birbi
 • Bayer ‘Startup Day 2017’ ile Girişimcileri Bir Araya Getirdi
  Bayer ‘Startup Day 2017’ ile Girişimcileri Bir Ara
 • Lely, robotik süt sağımının 25. yılını kutluyor
  Lely, robotik süt sağımının 25. yılını kutluyor
 • LEZİTA EN SEVİLEN ÜRÜNLERİYLE EDT FUARI’NDA… EDT Fuarı 20 – 23 Eylül, CNR Expo Yeşilköy
  LEZİTA EN SEVİLEN ÜRÜNLERİYLE EDT FUARI’NDA… EDT
 • “ÜÇ TARAFI DENİZLERLE ÇEVRİLİ TÜRKİYE’DE BALIK TÜKETİMİ, AVRUPA’NIN SADECE ÜÇTE BİRİ KADAR”
  “ÜÇ TARAFI DENİZLERLE ÇEVRİLİ TÜRKİYE’DE BALIK TÜK
 • Phoenix Simulator Dongle Emulator Download
  Phoenix Simulator Dongle Emulator Download
 • Türk levreği, çipurası ve alabalığı Hong Kong’ta görücüye çıktı
  Türk levreği, çipurası ve alabalığı Hong Kong’ta g
 • PROF.DR.NEVZAT ARTIK:”YUMURTADA FİPRONİL KRİZİ ”
  PROF.DR.NEVZAT ARTIK:”YUMURTADA FİPRONİL KRİ
 • YAZ KURAKLIĞI BAL ÜRETİMİNİ OLUMSUZ ETKİLEDİ
  YAZ KURAKLIĞI BAL ÜRETİMİNİ OLUMSUZ ETKİLEDİ
DUPONT 4. ULUSLARARASI BEYAZ ET KONGRESİ’NDE UYDU SEMPOZYUMUNA EV SAHİPLİĞİ YAPTI..
DUPONT 4. ULUSLARARASI BEYAZ ET KONGRESİ’NDE UYDU SEMPOZYUMUNA EV SAHİPLİĞİ YAPTI..
DUPONT 4. ULUSLARARASI BEYAZ ET KONGRESİ’NDE UYDU SEMPOZYUMUNA EV SAHİPLİĞİ YAPTI.. DuPont Endüstriyel Biyo-bilimlerin bir iş kolu olan Danisco Animal Nutrition, Antalya’da düzenlenen 4. Uluslararası Beyaz Et Kongresi kapsamında 28...
30 Nisan 2017 20:03
Font1 Font2 Font3 Font4

DUPONT 4. ULUSLARARASI BEYAZ ET KONGRESİ’NDE UYDU SEMPOZYUMUNA EV SAHİPLİĞİ YAPTI..

DuPont Endüstriyel Biyo-bilimlerin bir iş kolu olan Danisco Animal Nutrition, Antalya’da düzenlenen 4. Uluslararası Beyaz Et Kongresi kapsamında 28 Nisan 2017 gerçekleşen uydu sempozyumuna ev sahipliği yaptı.

DuPont, 4. Uluslararası Beyaz Et Kongresi kapsamında, 28 Nisan 2017  başlayan uydu sempozyumuna ev sahipliği yaptı. Bu yıl 4’üncüsü gerçekleştirilen sempozyumda; kanatlı hayvan beslenmesinde fitaz ve karbohidraz uygulamasındaki en son gelişmeler üzerinde durulacağı açıklanmıştı.

Danisco Animal Nutrition EMEA bölgesi sektör lideri Raj Kappali, “Kanatlı beslenmesinde kullanılan fitaz ve karbohidraz enzimleriyle ilgili en son araştırma bulgularını sunacağımız için heyecanlıyız,” diyerek sözlerini şöyle sürdürdü: “Tartışılacak diğer konuların yanı sıra, sempozyum katılımcılarına ilginç bilgiler sunacağına inandığımız ‘beslenme rejimlerinde fitazın protein ve enerji kullanımı üzerindeki etkisine’ de değineceğiz. Enzimlerde geliştirdiğimiz en son yeniliklerden bazılarına dair ayrıntıları paylaşırken, örneğin hızlı tepkiyen fitazımız Axtra® PHY’nin yetiştiricilerin verimliliğini iyileştirirken fosfor atıkları azaltmalarına nasıl yardımcı olduğunu aktaracağız.”

4. Uluslararası Beyaz Et Kongresi 26-30 Nisan 2017 tarihleri arasında Antalya Kaya Palazzo Golf Resort & Kaya Belek otelde düzenlendi.  Ayrıca, etkinlik alanında 21-23 numaralı Danisco Animal Nutrition standını ziyaret eden katılımcılar VIP uydu sempozyuma giriş için kayıt yaptırdılarDupont-678x296.

Danisco Animal Nutrition ile ilgili daha ayrıntılı bilgileri animalnutrition.dupont.com adresinde bulabilirsiniz.

DuPont Endüstriyel Biyo-bilimler çok çeşitli sektörlerdeki müşterileriyle birlikte çalışarak ürünleri endüstriyel prosesleri daha verimli ve sürdürülebilir hâle getirir. Tarım, biyo-teknoloji, kimya ve malzeme biliminin kapasitelerini benzersiz bir biçimde birleştirerek, bir yandan gelecek nesiller için çevreyi korurken diğer yandan da artan nüfusun ihtiyaçlarını gidermek üzere pazar güdümlü, biyolojiye dayalı çözümleri geliştirir. DuPont Endüstriyel Biyo-bilimlerin müşterilerinin maliyet-etkin ürünleri üstün performans ve sürdürülebilirlikle temin etmelerine nasıl yardımcı olduğuna dair güncel gelişmeleri izlemek için Twitter’da @DuPontBiobased adresinden takip eedebilir ya da internet sitesi olan http://biosciences.dupont.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Dupont-678x296

DUPONT HAKKINDA

DuPont (NYSE: DD), 1802’den beri, yenilikçi ürünler, malzemeler ve hizmetlerle, küresel pazara birinci sınıf bilim ve mühendislik sunmaktadır. DuPont müşterilerle, hükümetlerle, sivil toplum örgütleriyle ve kanaat önderleriyle işbirliği yaparak, dünyanın dört bir yanındaki insanlara sağlıklı gıda götürmek, fosil yakıtlara bağımlılığı azaltmak ve yaşamı ve çevreyi korumak gibi küresel sorunlara çözüm bulunmasına yardım edebileceğine inanmaktadır.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa
hayvancilikhaber.com Bir ENFORMASYON MEDYA GRUBU Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.
Evcil Hayvanlar