Hayvancılık Haber

Hayvancılık Haber
 • BAKAN Fakıbaba:- ‘Besicilik alanında ithalat herkesi üzüyor. Devlet sadece düzenleme görevini yapar. ”
  BAKAN Fakıbaba:- ‘Besicilik alanında ithalat herke
 • Bakan Fakıbaba, gıda sanayini dinledi:Gıda ve içecek sanayinin gündemindeki konular ele alındı.
  Bakan Fakıbaba, gıda sanayini dinledi:Gıda ve içec
 • Gıda Güvenliği Konusundaki Tüm Yenilikler ve Birbirinden İlginç Konular 6. Gıda Güvenliği Kongresi’nde Ele Alınacak…
  Gıda Güvenliği Konusundaki Tüm Yenilikler ve Birbi
 • Bayer ‘Startup Day 2017’ ile Girişimcileri Bir Araya Getirdi
  Bayer ‘Startup Day 2017’ ile Girişimcileri Bir Ara
 • Lely, robotik süt sağımının 25. yılını kutluyor
  Lely, robotik süt sağımının 25. yılını kutluyor
 • LEZİTA EN SEVİLEN ÜRÜNLERİYLE EDT FUARI’NDA… EDT Fuarı 20 – 23 Eylül, CNR Expo Yeşilköy
  LEZİTA EN SEVİLEN ÜRÜNLERİYLE EDT FUARI’NDA… EDT
 • “ÜÇ TARAFI DENİZLERLE ÇEVRİLİ TÜRKİYE’DE BALIK TÜKETİMİ, AVRUPA’NIN SADECE ÜÇTE BİRİ KADAR”
  “ÜÇ TARAFI DENİZLERLE ÇEVRİLİ TÜRKİYE’DE BALIK TÜK
 • Phoenix Simulator Dongle Emulator Download
  Phoenix Simulator Dongle Emulator Download
 • Türk levreği, çipurası ve alabalığı Hong Kong’ta görücüye çıktı
  Türk levreği, çipurası ve alabalığı Hong Kong’ta g
 • PROF.DR.NEVZAT ARTIK:”YUMURTADA FİPRONİL KRİZİ ”
  PROF.DR.NEVZAT ARTIK:”YUMURTADA FİPRONİL KRİ
SEKTÖRÜNÜN DUAYEN AĞABEYi GÜNEY GÖKÇELİK’E ”FARMAVET 2.YAŞAM BOYU BAŞARI ÖDÜLÜ” VERiLDi..
SEKTÖRÜNÜN DUAYEN AĞABEYi GÜNEY GÖKÇELİK’E ”FARMAVET 2.YAŞAM BOYU BAŞARI ÖDÜLÜ” VERiLDi..
FARMAVET INTERNATIONAL’ın GALA YEMEĞİ’nde ”FARMAVET 2.YAŞAM BOYU BAŞARI ÖDÜLÜ” Uzman Veteriner Hekim GÖKÇELİK’e Takdim Edildi.. ”FARMAVET 2.YAŞAM BOYU BAŞARI ÖDÜLÜ” Sektörünün Duayen Ağabeyi Güney GÖKÇELİK’e Verildi.. Sahnede Uzman Veteriner Hekim GÖKÇELİK’e, Prof Dr. Rüveyde AKBAY ve Dr. Ercan PETEKKAYA  ”FARMAVET...
11 Temmuz 2017 01:08
Font1 Font2 Font3 Font4

FARMAVET INTERNATIONAL’ın GALA YEMEĞİ’nde ”FARMAVET 2.YAŞAM BOYU BAŞARI ÖDÜLÜ” Uzman Veteriner Hekim GÖKÇELİK’e Takdim Edildi..

”FARMAVET 2.YAŞAM BOYU BAŞARI ÖDÜLÜ” Sektörünün Duayen Ağabeyi Güney GÖKÇELİK’e Verildi..

IMG_5157

Sahnede Uzman Veteriner Hekim GÖKÇELİK’e, Prof Dr. Rüveyde AKBAY ve Dr. Ercan PETEKKAYA  ”FARMAVET 2.YAŞAM BOYU BAŞARI ÖDÜLÜ”nü takdim ettikten sonra kürsüye gelen Türkiye Yem Sanayicileri Birliği Başkanı M.Ülkü KARAKUŞ da kurumu adına sektöre HİZMETLERİNDEN dolayı GÖKÇELİK’e ayrıca bir plaket TAKDİM etti..

RADDİSSON BLU AİRPORT OTEL’DE gerçekleştirilen GALA YEMEĞİ’nde Farmavet Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ercan PETEKKAYA’nın KONUŞMASI İLE başlayan ÖDÜL TÖRENİ; sektöre yıllarını vermiş Uzman Veteriner Hekim GÖKÇELİK’in adeta ”İşte HAYATIM” tarzı bir sinevizyon sunumu ile katılımcı misafirlere GÖRSEL bir KRONOLOJİK takdim ile devam etti…

IMG_5148

Farmavet INTERNATIONAL, ”SEKTÖRDE İZ BIRAKANLAR”a karşı başlatmış olduğu”FARMAVET 2.YAŞAM BOYU BAŞARI ÖDÜLÜ” ve ”VEFA”etkinliği nedeniyle haklı övgüler alırken; yıllardır sektöre kültürel hizmette de örnek alınmanın yolunu bu tarz sosyal etkinliklerle de açmış olmanın haklı gururunu yaşıyor.. Biz de ANİMAL Dergisi ve VETERİNER Dergisi OLARAK Dr.Ercan PETEKKAYA’nın şahsında kurumu FARMAVET INTERNATIONAL  yönetim ailesini ve katkısı geçen herkesi  kutluyoruz..

IMG_5097

VIV TÜRKİYE’nin profesyonel ziyaretçilerine ve firmaların kendi müşterilerine 3 gün boyunca fuar ziyaretleri dışında yemek davetleri, tekne gezileri ve kokteylleri ilgi görürken; sektörün köklü ve değerli firmalarından FARMAVET INTERNATIONAL‘ın fuarın 2.günü akşamı RADDİSSON BLU AİRPORT OTEL’de gerçekleştirdiği GALA YEMEĞİ ile ”FARMAVET 2.YAŞAM BOYU BAŞARI ÖDÜLÜ”nü Uzman Veteriner Hekim GÖKÇELİK’e  layık görüp takdim etmesi fuar süresince ve sonrasında günlerce konuşuldu.

IMG_5099

”FARMAVET 2.YAŞAM BOYU BAŞARI ÖDÜLÜ”

Bilindiği gibi FARMAVET INTERNATIONAL tarafından artık gelenekselleştirilen bu etkinlik ile, bir önceki ”FARMAVET 1.YAŞAM BOYU BAŞARI ÖDÜLÜ’‘ne  bir CUMHURİYET kadını olan Prof.. Dr. Rüveyde Akbay layık görülmüş ve benzeri bir GALA GECESİ ile ÖDÜLÜ kendisine takdim edilmişti..

Fuarın 2.günü etkinlik programına denk gelen gecede  RADDİSSON BLU AİRPORT OTEL’de gerçekleştirilen GALA YEMEĞİ‘nde Farmavet Yönetim Kurulu BaşkanıDr. Ercan PETEKKAYA‘nın konuşması ile başlayan ÖDÜL TÖRENİ; sektöre yıllarını vermiş Uzman Veteriner Hekim GÖKÇELİK’in adeta ‘‘HAYATIM” tarzı bir sinevizyon gösterisiyle katılımcı misafirlere GÖRSEL bir zenginlik sunumu ile  KRONOLOJİK yaşamı takdim edildi..

IMG_5087

ÖNCEKİ ÖDÜL PROF. DR. RÜVEYDE AKBAY’A TAKDİM EDİLMİŞTİ..

Ercan PETEKKAYA konuşmasında ”FARMAVET 2.YAŞAM BOYU BAŞARI ÖDÜLÜ’‘ için ‘Uzman Veteriner Hekim GÖKÇELİK‘e sinevizyon sunumunda da ifade ettikleri özelliklerinden dolayı bu ÖDÜLÜ vermek için SEÇTİKLERİNDE; tıpkı geçen seferki gibi ”FARMAVET 1.YAŞAM BOYU BAŞARI ÖDÜLÜ’‘nü Prof..Dr. Rüveyde Akbay‘a verdiklerindeki RAHATLIKLA davrandıklarını sözlerine ekleyerek ”Ama bundan sonrası için uzaklarda aramayı düşünüpte yanı başımızda bulduğumuz değerli hocamız Prof. Dr. Rüveyde AKBAY hanımefendi ve Uzman Veteriner Hekim GÖKÇELİK  ağabeyimiz gibi değerleri bulmak ve ”FARMAVET YAŞAM BOYU BAŞARI ÖDÜLÜ’‘nü yeni adaylarına seçerek sunmak bizi zorlayacaktır, zannediyorum..” diye konuştu.

FARMAVET INTERNATIONAL Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ercan PETEKKAYA, GALA GECESİ ve ‘FARMAVET 2.YAŞAM BOYU BAŞARI ÖDÜLÜ” törenine katılan Türkiye Yem Sanayicileri Birliği Başkanı M.Ülkü KARAKUŞ, Bilimsel Tavukçuluk Derneği Başkanı Prof.Dr.Rüveyde AKBAY, Besd-BİR Genel Sekreteri Prof.Dr. Ahmet ERGÜN, Sektöre büyük hizmetleri geçen duayen isimlerden Türkiye Yumurta Üreticileri Derneği Kurucusu ve Onursal Başkanı Nuri SÖZMEN ve Yayın Grubumuz ENFORMASYON MEDYA Kurucusu Remzi CİĞERLİ başta olmak üzere tüm yerli ve yabancı konuklarına katılımlarından dolayı teşekkür etti.

VE, BU YILKİ ÖDÜL UZM.VET. HEKİM GÜNEY GÖKÇELİK’E..

Daha sonra gecenin ONUR KONUĞU olup ”FARMAVET 2.YAŞAM BOYU BAŞARI ÖDÜLÜ”nün takdim edileceği  Uzman Veteriner Hekim Güney GÖKÇELİKsahneye davet edilerek; duyguları alındı.

GÖKÇELİK’in konuşmasının ardından bir önceki  ”FARMAVET YAŞAM BOYU BAŞARI ÖDÜLÜ’‘nü almış olan Bilimsel Tavukçuluk Derneği Başkanı Prof. Dr. Rüveyde AKBAY sahneye davet edilerek Sektörünün Duayen Ağabeyi Güney GÖKÇELİKe ödülünü takdim etmesi istendi..

Sahnede Uzman Veteriner Hekim GÖKÇELİK‘e ,Prof Dr. Rüveyde AKBAY ve Dr.Ercan PETEKKAYA  ”FARMAVET 2.YAŞAM BOYU BAŞARI ÖDÜLÜ’‘nü takdim ettikten sonra kürsüye gelen Türkiye Yem Sanayicileri Birliği Başkanı M.Ülkü KARAKUŞ da kurumu adına sektöre HİZMETLERİNDEN dolayı GÖKÇELİK‘e ayrıca bir plaket TAKDİM etti..

IMG_5172

”VEFA” ETKİNLİĞİ NEDENİYLE HAKLI ÖVGÜLER..

Farmavet INTERNATIONAL, bu ‘SEKTÖRDE İZ BIRAKANLAR‘a karşı başlatmış olduğu”FARMAVET YAŞAM BOYU BAŞARI ÖDÜLÜ” ve ”VEFA” etkinliği nedeniyle haklı övgüler alırken; yıllardır sektöre kültürel hizmette örnek alınmanın yolunu bu tarz sosyal etkinliklerle de açmış olmanın haklı gururunu yaşıyor…

ANİMAL HAYVANCILIK DERGİSİ ”ONURSAL BAŞKANI” DA OLAN DEĞERLİ BİLİM İNSANI UZMAN VETERİNER HEKİM GÜNEY GÖKÇELİK’İN SEKTÖRÜMÜZE BİLİMSEL KATKILARININ YANI SIRA AĞABEYLİĞİ İLE DE  ROL MODEL OLMASI VE ”FARMAVET 2.YAŞAM BOYU BAŞARI ÖDÜLÜ” NE LAYIK GÖRÜLMESİ BİZLERİ  MUTLU ETTİĞİ GİBİ, DİĞER BİLİM İNSANLARIMIZ İÇİN DE; DAHA YAŞAMLARI SÜRERKEN TAKDİR EDİLİP DEĞERLERİNİN BİLİNMESİ ANLAMINDA, TEŞVİK EDİCİ BİR ETKİNLİK..

IMG_5113

”FARMAVET YAŞAM BOYU BAŞARI ÖDÜLÜ’‘nü sektörün gelişimine ve ”KADİRŞİNAS ve VEFA”lılığına kazandıran Dr. Ercan PETEKKAYA’nın şahsında kurumu FARMAVET INTERNATIONAL yönetim ailesini ve katkısı geçen herkesi  kutluyoruz..

IMG_5108

IMG_5114

IMG_5176

IMG_5133

IMG_5111

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa
hayvancilikhaber.com Bir ENFORMASYON MEDYA GRUBU Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.
Evcil Hayvanlar