Hayvancılık Haber

Hayvancılık Haber
 • İDMA FEED FUARI, Temmuz 2018’de Yem sektörünü Buluşturuyor..
  İDMA FEED FUARI, Temmuz 2018’de Yem sektörünü Bulu
 • 2018’e logo değişimi ile giren Keskinoğlu, 55’inci yılında 1,5 milyar TL ciro hedefliyor
  2018’e logo değişimi ile giren Keskinoğlu, 55’inci
 • Giresun’da Gıda Denetimleri Devam Ediyor..‘2017 yılında 5 bin 708 denetim gerçekleştirildi’
  Giresun’da Gıda Denetimleri Devam Ediyor..‘2017 yı
 • Teksüt, ihracat yaptığı ülke sayısını 9’dan 14’e çıkardı
  Teksüt, ihracat yaptığı ülke sayısını 9’dan 14’e ç
 • VIV TURKEY-2018 FUARI, %63 DOLULUK ORANINA ULAŞTI..YERİNİZİ GEÇ KALMADAN AYIRTIN!
  VIV TURKEY-2018 FUARI, %63 DOLULUK ORANINA ULAŞTI.
 • YUM-BİR Başkanı Hasan Konya”Türkiye’den İran’a haftada 50 tır yumurta gönderiyoruz” dedi.
  YUM-BİR Başkanı Hasan Konya”Türkiye’de
 • Kokoreç ve ciğer karaborsaya düştü
  Kokoreç ve ciğer karaborsaya düştü
 • Yumurta Satışlarında Yetiştirme Kodu Belirtilmesi Zorunlu Olacak,..
  Yumurta Satışlarında Yetiştirme Kodu Belirtilmesi
 • ÇİFTLİKBANK Paralarını Nereye Kaçırdıkları Belli Oldu!
  ÇİFTLİKBANK Paralarını Nereye Kaçırdıkları Belli O
 • Gübre Takip Sistemi (GTS) 1 Ocak 2018 tarihi itibariyle hayatta ..
  Gübre Takip Sistemi (GTS) 1 Ocak 2018 tarihi itiba
TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK HAYVANCILIK FUARI ANTALYA’DA YAPILACAK!

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK HAYVANCILIK FUARI ANTALYA’DA YAPILACAK!

 

Türkiye’nin en büyük hayvancılık fuarı olma özelliğini taşıyan ANIMALL ANTALYA, 25-28 Ekim 2017 tarihlerinde DLG Fuarcılık ve Expo Link Fuarcılık tarafından düzenleniyor.

d45faced6fc3ba1ba16adbf085ec2f4c

Konu ile ilgili bir yazılı açıklama yapan DLG Fuarcılık Genel Müdürü Onur Kiraz, “Birincisini 2015 yılında gerçekleştirdiğimiz ANIMALL ANTALYA, o dönemde de büyük ilgi görmüştü. Bilindiği gibi halen ülkemizde 50’nin üzerinde tarım fuarı mevcut bulunuyor. Ancak sadece ihtisas fuarı olarak ele alındığında, bizim farkımız ortaya çıkıyor. Çünkü artık başta çiftçimiz olmak üzere bütün tarım ve hayvancılık sektörünün ihtisaslaşmış fuarlara ihtiyacı olduğunu görüyoruz. Zaten bize gelen talepler de hep bu yönde oldu. Türkiye’de hayvancılık sektörü bundan böyle tek başına uluslararası alanda kendini gösterebilecek bir büyüklüğe ulaştı” dedi.

 

EN BÜYÜK İHTİSAS FUARI – Gerek dünya çapında bir turizm merkezi gerekse Türkiye’nin en önde gelen tarım bölgelerinden biri olan Antalya’da uluslararası fuar yapmanın ayrıcalığı olduğunu söyleyen Onur Kiraz, “Anfaş, yaptığı yeni düzenleme ile Antalya Fuar Kapalı Alanını 44 bin metrekareye yükseltti. Biz bu alanın tamamını değerlendirmek istiyoruz. Çünkü 2015 yılındaki Fuarımıza göre çok sayıda yeni proje geliştiriyoruz. Süt ve besi hayvancılığı, kanatlı grubu, arıcılık, su ürünleri, yenilenebilir enerji kaynakları, manda ve at yetiştiriciliğinden yem sektörüne, tarımsal mekanizasyondan akıllı hayvancılık teknolojilerine kadar çok geniş bir sektörel çeşitliliği barındıracak bir uluslararası vizyonu tüm hayvancılık camiasının hizmetine sunacağız. Yanı sıra çok güçlü çözüm ortaklarımızla birlikte hayvancılıkta dünya çapında isimleri Fuarımıza davet ederek hem sektörel hem de mesleki açıdan uluslararası bir görsel şölen hazırlamak amacındayız. Bugüne kadar ülkemizde görülmemiş, ulusal ve uluslararası pek çok etkinlik planlıyoruz. Bu yönüyle ele alındığında ANIMALL ANTALYA’nın Türkiye’nin tek ve en büyük uluslararası hayvancılık fuarı olacağını ifade etmekten gurur duymaktayız” diye konuştu.

animall-antalya-logo

BÜYÜK DESTEK – Ayrıca Fuar boyunca yine uluslararası ölçekte sektörel tartışma ve bilgilendirme toplantıları düzenleneceği bilgisini veren DLG Fuarcılık Genel Müdürü Onur Kiraz, son olarak şu değerlendirmeyi yaptı: “Tabii önümüzde dokuz ay var. Fakat biz çözüm ortaklarımızla birlikte çok yoğun bir çalışma ortamına girdik. Kısa bir süre içerisinde Antalya ve Ankara’da ayrı ayrı iki Danışma Kurulu hazırlıyoruz. Bu toplantılara Türkiye hayvancılık sektörünün en önde gelen temsilcileri katılacak. Bu arada Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığımız ile birlikte hayvancılık camiasının büyük desteğini görüyoruz. Bu vesile ile kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz. İzleyen günlerde yeni ve güncel gelişmeler hakkında kamuoyumuzu bilgilendirmeye devam edeceğiz.”


TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK HAYVANCILIK FUARI ANTALYA’DA YAPILACAK!   Türkiye’nin en büyük hayvancılık fuarı olma özelliğini taşıyan ANIMALL ANTALYA, 25-28 Ekim 2017 tarihlerinde DLG Fuarcılık ve Expo Link Fuarcılık tarafından düzenleniyor. Konu ile ilgili bir yazılı açıklama yapan DLG Fuarcılık Genel Müdürü Onur Kiraz, “Birincisini 2015 yılında gerçekleştirdiğimiz ANIMALL ANTALYA, o dönemde de büyük ilgi görmüştü. […]


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Benzer Galeriler

hayvancilikhaber.com Bir ENFORMASYON MEDYA GRUBU Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.