Hayvancılık Haber

Hayvancılık Haber
 • İDMA FEED FUARI, Temmuz 2018’de Yem sektörünü Buluşturuyor..
  İDMA FEED FUARI, Temmuz 2018’de Yem sektörünü Bulu
 • 2018’e logo değişimi ile giren Keskinoğlu, 55’inci yılında 1,5 milyar TL ciro hedefliyor
  2018’e logo değişimi ile giren Keskinoğlu, 55’inci
 • Giresun’da Gıda Denetimleri Devam Ediyor..‘2017 yılında 5 bin 708 denetim gerçekleştirildi’
  Giresun’da Gıda Denetimleri Devam Ediyor..‘2017 yı
 • Teksüt, ihracat yaptığı ülke sayısını 9’dan 14’e çıkardı
  Teksüt, ihracat yaptığı ülke sayısını 9’dan 14’e ç
 • VIV TURKEY-2018 FUARI, %63 DOLULUK ORANINA ULAŞTI..YERİNİZİ GEÇ KALMADAN AYIRTIN!
  VIV TURKEY-2018 FUARI, %63 DOLULUK ORANINA ULAŞTI.
 • YUM-BİR Başkanı Hasan Konya”Türkiye’den İran’a haftada 50 tır yumurta gönderiyoruz” dedi.
  YUM-BİR Başkanı Hasan Konya”Türkiye’de
 • Kokoreç ve ciğer karaborsaya düştü
  Kokoreç ve ciğer karaborsaya düştü
 • Yumurta Satışlarında Yetiştirme Kodu Belirtilmesi Zorunlu Olacak,..
  Yumurta Satışlarında Yetiştirme Kodu Belirtilmesi
 • ÇİFTLİKBANK Paralarını Nereye Kaçırdıkları Belli Oldu!
  ÇİFTLİKBANK Paralarını Nereye Kaçırdıkları Belli O
 • Gübre Takip Sistemi (GTS) 1 Ocak 2018 tarihi itibariyle hayatta ..
  Gübre Takip Sistemi (GTS) 1 Ocak 2018 tarihi itiba
“BAVET İLAÇ YARI YIL SONU TOPLANTISI İLE GÜCÜNE GÜÇ KATTI”
“BAVET İLAÇ YARI YIL SONU TOPLANTISI İLE GÜCÜNE GÜÇ KATTI”
“BAVET İLAÇ YARI YIL SONU TOPLANTISI İLE GÜCÜNE GÜÇ KATTI”  30 TEMMUZ – 05 AĞUSTOS TARİHLERİ ARASINDA, KUŞADASI SARE OTEL’ DE BAVET İLAÇ’IN SAHA ELEMANLARINA YÖNELİK ORGANİZE ETTİĞİ YARI YIL...
23 Ağustos 2017 17:36
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Hayvancılık Haber

“BAVET İLAÇ YARI YIL SONU TOPLANTISI İLE GÜCÜNE GÜÇ KATTI”

 30 TEMMUZ – 05 AĞUSTOS TARİHLERİ ARASINDA, KUŞADASI SARE OTEL’ DE BAVET İLAÇ’IN SAHA ELEMANLARINA YÖNELİK ORGANİZE ETTİĞİ YARI YIL SONU EĞİTİM VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI, TÜM SAHA EKİBİNİN EKSİKSİZ KATILIMI İLE BAŞARILI BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Açılış konuşmalarının BAVET Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Zekeriya Nergiz ve Pazarlama Müdürü Sn.Tolga Toksöz tarafından gerçekleştirilen ”Bavet İlaç yarı yıl sonu toplantısı”nda mevcut saha kadrosu ve bu güçlü kadroya yeni katılan saha çalışanları bir araya getirildi.

Toplantı sonrası yönetim tarafından düzenlenen ”Gala Gecesi”nde Bavet İlaç çalışanları 2017 yılının ilk yarı yıl yorgunluğunu, diledikleri gibi eğlenerek, stres atarak geride bıraktılar ve yeni yarı yıla ”Merhaba” dediler.

Toplantının açılış konuşmaları Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Zekeriya Nergiz, Pazarlama Müdürü Sn. Tolga Toksöz tarafından gerçekleştirildi.

Toplantı, Sn. Tolga Toksöz ve Bölge Müdürleri tarafından, 2017 yarı yıl sonu gerçekleşen satışlar doğrultusunda, ürün ve bölge satış sorumlularının performanslarının değerlendirilmesi ile devam etti.

fotograf 3

Hayvan sağlığı alanında kısa zamanda büyüyen ve sektörün inovatif firmalarından birisi haline gelen Bavet İlaç, yarı yıl sonu toplantısında mevcut saha kadrosunu ve bu güçlü kadroya yeni katılan saha çalışanlarını bir araya getirdi.

 Yeni Gelecek Ürünlere Dair Sunumlar..

Toplantı, depo değerlendirmeleri ve 2017 yılının ikinci yarısında izlenecek yolların stratejik planlaması ile devam etti. Sn. Burçin Sinan’ ın ürünlerin ruhsatlandırma süreçleri ve yeni gelecek ürünlere dair sunumu, saha ekibi tarafından ilgi ile izlendi.

Toplantı, Sn. Tolga Toksöz, Sn. Ali Kanmaz ve Sn. Özgür Özdemir’in, 2017 yılının diğer yarısında gerçekleştirilmesi planlanan kampanyaların değerlendirilmesi ile devam ederken, saha ekibi ile gerçekleştirilen beyin fırtınası sonrası yeni dönem stratejileri ve kampanyaları belirlendi.

Bölgelerine Yönelik Satış Değerlendirmeleri..

Yeni dönem hedefleri ve stratejilerinin yanı sıra, 2017 yılının ikinci yarısında odaklanılacak ürünlere yönelik sunumlar gerçekleştirildi. Bölge satış sorumluları, bölgelerine yönelik değerlendirmeler yaparak  görüş ve önerilerini dile getirdiler.

fotograf 23

Bavet İlaç’ın tecrübeli satış ekibinin, Sn.Özgür Özdemir tarafından gerçekleştirilen; “hedefler”, “öğrenme”, “standardizasyon”, “satış”, “satışta başarı”, “satış tekniği” konularını kapsayan Satış Eğitimi ile birlikte mevcut bilgi ve becerilerini  bir üst seviyeye taşımaları sağlandı.

Hayvan sağlığı alanında, kaliteli ürün ve hizmet anlayışını benimseyerek ilerleyen Bavet İlaç çalışanları, sektör paydaşlarına en yeni ve en kaliteli hizmetin nasıl sunulacağı konularında yoğunlaştılar.

Hızla Değişen Pazar Koşullarında Rekabet..

Misyonu ve vizyonu gereği her yıl bir önceki yıla oranla büyümeyi hedefleyen Bavet İlaç’ ın, hızla değişen pazar koşullarında rekabet üstünlüğünün devamlılığını sağlamak için, inovasyonun yadsınamaz bir gerçek olduğunun bilincinde çalışmalarını hızla yürütmeye devam edeceği belirtildi.

Görüş ve temennilerin dile getirildiği toplantı, Bavet İlaç Yönetim Kurulu  Başkanı Sn. Zekeriya Nergiz’ in kapanış konuşması ile sona erdi. Toplantı sonrası yönetim tarafından düzenlenen gala gecesinde Bavet İlaç çalışanları 2017 yılının ilk yarı yıl yorgunluğunu, diledikleri gibi eğlenerek, stres atarak geride bıraktılar ve yeni yarı yıla merhaba dediler

fotograf 19

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa
hayvancilikhaber.com Bir ENFORMASYON MEDYA GRUBU Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.