Hayvancılık Haber

Hayvancılık Haber
 • İDMA FEED FUARI, Temmuz 2018’de Yem sektörünü Buluşturuyor..
  İDMA FEED FUARI, Temmuz 2018’de Yem sektörünü Bulu
 • 2018’e logo değişimi ile giren Keskinoğlu, 55’inci yılında 1,5 milyar TL ciro hedefliyor
  2018’e logo değişimi ile giren Keskinoğlu, 55’inci
 • Giresun’da Gıda Denetimleri Devam Ediyor..‘2017 yılında 5 bin 708 denetim gerçekleştirildi’
  Giresun’da Gıda Denetimleri Devam Ediyor..‘2017 yı
 • Teksüt, ihracat yaptığı ülke sayısını 9’dan 14’e çıkardı
  Teksüt, ihracat yaptığı ülke sayısını 9’dan 14’e ç
 • VIV TURKEY-2018 FUARI, %63 DOLULUK ORANINA ULAŞTI..YERİNİZİ GEÇ KALMADAN AYIRTIN!
  VIV TURKEY-2018 FUARI, %63 DOLULUK ORANINA ULAŞTI.
 • YUM-BİR Başkanı Hasan Konya”Türkiye’den İran’a haftada 50 tır yumurta gönderiyoruz” dedi.
  YUM-BİR Başkanı Hasan Konya”Türkiye’de
 • Kokoreç ve ciğer karaborsaya düştü
  Kokoreç ve ciğer karaborsaya düştü
 • Yumurta Satışlarında Yetiştirme Kodu Belirtilmesi Zorunlu Olacak,..
  Yumurta Satışlarında Yetiştirme Kodu Belirtilmesi
 • ÇİFTLİKBANK Paralarını Nereye Kaçırdıkları Belli Oldu!
  ÇİFTLİKBANK Paralarını Nereye Kaçırdıkları Belli O
 • Gübre Takip Sistemi (GTS) 1 Ocak 2018 tarihi itibariyle hayatta ..
  Gübre Takip Sistemi (GTS) 1 Ocak 2018 tarihi itiba
‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en sevilen markası” unvanına Sütaş layık görüldü.
‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en sevilen markası” unvanına Sütaş layık görüldü.
‘Türkiye’nin Lovemarkları’ araştırmasının sonucuna göre Ambalajlı Peynir kategorisinde; Sütaş, ‘En Sevilen Marka’ seçildi MediaCat ve Ipsos iş birliğiyle gerçekleştirilen “Türkiye’nin Lovemarkları” araştırmasında bu yıl ‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en sevilen markası” unvanına...
9 Kasım 2017 23:37
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Hayvancılık Haber

‘Türkiye’nin Lovemarkları’ araştırmasının sonucuna göre Ambalajlı Peynir kategorisinde;

Sütaş, ‘En Sevilen Marka’ seçildi

MediaCat ve Ipsos iş birliğiyle gerçekleştirilen “Türkiye’nin Lovemarkları” araştırmasında bu yıl ‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en sevilen markası” unvanına Sütaş layık görüldü.

Bu yıl 22 farklı kategoride gerçekleştirilen ‘Türkiye’nin Lovemarkları’ araştırması, 15-55 yaş arasındaki yaklaşık 3.014 kişiyle görüşülerek gerçekleştirildi. Araştırmada, “Ambalajlı peynir sektöründe aklınıza ilk gelen marka nedir?” ve “En sevdiğiniz /asla vazgeçemeyeceğiniz marka hangisi?” sorularına, en yüksek oranda “Sütaş” cevabı verildi. 2015 yılında da süt ve süt ürünlerinin en sevilen markası seçilen Sütaş, böylece bu yıl ödül başarısını alt kategoriye de taşıyarak, ambalajlı peynirde en sevilen marka seçildi.

1510217052_Sutas_MediaCat_Lovemarks

 

Seviyorsak sebebi çok…

Tüketicisinin sesine kulak vererek, onları mutlu edecek ürünler geliştiren Sütaş, aralıksız devam eden Ar-Ge çalışmaları sonucunda doğal, lezzetli ve yenilikçi ürünleri, ustalık ve uzmanlığıyla birleştirerek pazara sunuyor.

Bu kapsamda tüketiciyle buluşturulan ürünlerden biri olan Sütaş Süzme Peynir, Türkiye gibi peynir konusunda uzman ve bir o kadar da farklı damak tatlarına sahip bir ülkede yepyeni bir kategori yarattı. Sütaş Süzme, yumuşak lezzeti, ağızda eriyen kıvamı ve pratik kullanımıyla sofraların vazgeçilmezi oldu ve 2016 yılında en çok haneye giren peynir markası olmayı başardı.

Türkiye’nin Lovemarkları araştırmasının sonuçları Sütaş’ın ‘tüketicisinin sevgisini ve beğenisini kazanan bir marka’ olduğunu gösterirken, Sütaş Süzme’nin yeni reklam kampanyasında altı çizilen “Seviyorsak sebebi çok” söylemi de aslında tüketicilerin sesi olarak bu sevgi ve beğeniyi yansıtıyor.

Sütaş, peynir kategorisinin lideri olarak, tüketicinin hayatında edindiği yeri pekiştirmek ve bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kategoriye inovasyonlarla öncülük etmek için çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

SÜTAŞ Hakkında

Süt ve süt ürünleri sektörünün lider markası Sütaş, Karacabey, Aksaray ve Tire’deki Entegre Tesisleri’nde günde 3 bin 700 ton süt işleme kapasitesine sahiptir. Çiftlikten Sofralara entegre iş modeli ile faaliyet gösteren Sütaş, yatırım yaptığı her bölgede süt ve süt ürünleri üretiminin yanı sıra; bitkisel üretim yapmakta, yem fabrikaları, süt sığırı çiftlikleri, damızlık yetiştirme merkezleri, uygulamalı eğitim merkezleri, enerji ve geri kazanım tesisleri kurmaktadır. 4 bin 700 çalışanına doğrudan, başta 27 bin 500 süt üreticisi aile, 1.550 dağıtıcı ve 700 iş ortağı olmak üzere on binlerce kişiye dolaylı istihdam sağlayan Sütaş, her gün 77 çeşit ürünü, 1.550 araçlık bir filoyla Türkiye’nin dört bir yanındaki 140 bin satış noktasına dağıtmaktadır. Sütaş, İstanbul Sanayi Odası’nın açıkladığı ‘En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu’ arasında 49. sırada yer almaktadır. 

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa
hayvancilikhaber.com Bir ENFORMASYON MEDYA GRUBU Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.