Hayvancılık Haber

Hayvancılık Haber
 • TÜRKİYE ÇOBANLARI KÜÇÜKBAŞ HAYVAN ve EKİPMANLARI
  TÜRKİYE ÇOBANLARI KÜÇÜKBAŞ HAYVAN ve EKİPMANLARI
 • Üretimde Dünya Sekizincisiyiz Ama Süt İçmiyoruz
  Üretimde Dünya Sekizincisiyiz Ama Süt İçmiyoruz
 • ​Bal, ham haliyle güzel…
  ​Bal, ham haliyle güzel…
 • Dubai FUARI HasTavuk ekibini de MİSAFİR ETTİ…HasTavuk Dubai’den mutlu döndü.
  Dubai FUARI HasTavuk ekibini de MİSAFİR ETTİ…
 • 500 ton süt işleme kapasitesiyle faaliyete geçen Pınar Süt Fabrikası’nda inceleme..
  500 ton süt işleme kapasitesiyle faaliyete geçen P
 • KAPSAMDA 42 İL VAR: hibe yoluyla ÇİFTÇİYE destek
  KAPSAMDA 42 İL VAR: hibe yoluyla ÇİFTÇİYE destek
 • TÜRKİYE GEZEN TAVUK Yumurta Üreticileri Federasyonu  Olağanüstü Genel Kurul Seçimini Ankara’da Gerçekleştirdi.
  TÜRKİYE GEZEN TAVUK Yumurta Üreticileri Federasyo
 • 300 koyun olayına Fakıbaba son noktayı koydu!
  300 koyun olayına Fakıbaba son noktayı koydu!
 • Balıkçılık sektörü 1 milyar dolar ihracata koşuyor!
  Balıkçılık sektörü 1 milyar dolar ihracata koşuyor
 • RUMİNANT HAYVAN REFAHI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BEKLİYOR
  RUMİNANT HAYVAN REFAHI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BEKLİY
‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en sevilen markası” unvanına Sütaş layık görüldü.
‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en sevilen markası” unvanına Sütaş layık görüldü.
‘Türkiye’nin Lovemarkları’ araştırmasının sonucuna göre Ambalajlı Peynir kategorisinde; Sütaş, ‘En Sevilen Marka’ seçildi MediaCat ve Ipsos iş birliğiyle gerçekleştirilen “Türkiye’nin Lovemarkları” araştırmasında bu yıl ‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en sevilen markası” unvanına...
9 Kasım 2017 23:37
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Hayvancılık Haber

‘Türkiye’nin Lovemarkları’ araştırmasının sonucuna göre Ambalajlı Peynir kategorisinde;

Sütaş, ‘En Sevilen Marka’ seçildi

MediaCat ve Ipsos iş birliğiyle gerçekleştirilen “Türkiye’nin Lovemarkları” araştırmasında bu yıl ‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en sevilen markası” unvanına Sütaş layık görüldü.

Bu yıl 22 farklı kategoride gerçekleştirilen ‘Türkiye’nin Lovemarkları’ araştırması, 15-55 yaş arasındaki yaklaşık 3.014 kişiyle görüşülerek gerçekleştirildi. Araştırmada, “Ambalajlı peynir sektöründe aklınıza ilk gelen marka nedir?” ve “En sevdiğiniz /asla vazgeçemeyeceğiniz marka hangisi?” sorularına, en yüksek oranda “Sütaş” cevabı verildi. 2015 yılında da süt ve süt ürünlerinin en sevilen markası seçilen Sütaş, böylece bu yıl ödül başarısını alt kategoriye de taşıyarak, ambalajlı peynirde en sevilen marka seçildi.

1510217052_Sutas_MediaCat_Lovemarks

 

Seviyorsak sebebi çok…

Tüketicisinin sesine kulak vererek, onları mutlu edecek ürünler geliştiren Sütaş, aralıksız devam eden Ar-Ge çalışmaları sonucunda doğal, lezzetli ve yenilikçi ürünleri, ustalık ve uzmanlığıyla birleştirerek pazara sunuyor.

Bu kapsamda tüketiciyle buluşturulan ürünlerden biri olan Sütaş Süzme Peynir, Türkiye gibi peynir konusunda uzman ve bir o kadar da farklı damak tatlarına sahip bir ülkede yepyeni bir kategori yarattı. Sütaş Süzme, yumuşak lezzeti, ağızda eriyen kıvamı ve pratik kullanımıyla sofraların vazgeçilmezi oldu ve 2016 yılında en çok haneye giren peynir markası olmayı başardı.

Türkiye’nin Lovemarkları araştırmasının sonuçları Sütaş’ın ‘tüketicisinin sevgisini ve beğenisini kazanan bir marka’ olduğunu gösterirken, Sütaş Süzme’nin yeni reklam kampanyasında altı çizilen “Seviyorsak sebebi çok” söylemi de aslında tüketicilerin sesi olarak bu sevgi ve beğeniyi yansıtıyor.

Sütaş, peynir kategorisinin lideri olarak, tüketicinin hayatında edindiği yeri pekiştirmek ve bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kategoriye inovasyonlarla öncülük etmek için çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

SÜTAŞ Hakkında

Süt ve süt ürünleri sektörünün lider markası Sütaş, Karacabey, Aksaray ve Tire’deki Entegre Tesisleri’nde günde 3 bin 700 ton süt işleme kapasitesine sahiptir. Çiftlikten Sofralara entegre iş modeli ile faaliyet gösteren Sütaş, yatırım yaptığı her bölgede süt ve süt ürünleri üretiminin yanı sıra; bitkisel üretim yapmakta, yem fabrikaları, süt sığırı çiftlikleri, damızlık yetiştirme merkezleri, uygulamalı eğitim merkezleri, enerji ve geri kazanım tesisleri kurmaktadır. 4 bin 700 çalışanına doğrudan, başta 27 bin 500 süt üreticisi aile, 1.550 dağıtıcı ve 700 iş ortağı olmak üzere on binlerce kişiye dolaylı istihdam sağlayan Sütaş, her gün 77 çeşit ürünü, 1.550 araçlık bir filoyla Türkiye’nin dört bir yanındaki 140 bin satış noktasına dağıtmaktadır. Sütaş, İstanbul Sanayi Odası’nın açıkladığı ‘En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu’ arasında 49. sırada yer almaktadır. 

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa
hayvancilikhaber.com Bir ENFORMASYON MEDYA GRUBU Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.