Hayvancılık Haber

Hayvancılık Haber
 • İDMA FEED FUARI, Temmuz 2018’de Yem sektörünü Buluşturuyor..
  İDMA FEED FUARI, Temmuz 2018’de Yem sektörünü Bulu
 • 2018’e logo değişimi ile giren Keskinoğlu, 55’inci yılında 1,5 milyar TL ciro hedefliyor
  2018’e logo değişimi ile giren Keskinoğlu, 55’inci
 • Giresun’da Gıda Denetimleri Devam Ediyor..‘2017 yılında 5 bin 708 denetim gerçekleştirildi’
  Giresun’da Gıda Denetimleri Devam Ediyor..‘2017 yı
 • Teksüt, ihracat yaptığı ülke sayısını 9’dan 14’e çıkardı
  Teksüt, ihracat yaptığı ülke sayısını 9’dan 14’e ç
 • VIV TURKEY-2018 FUARI, %63 DOLULUK ORANINA ULAŞTI..YERİNİZİ GEÇ KALMADAN AYIRTIN!
  VIV TURKEY-2018 FUARI, %63 DOLULUK ORANINA ULAŞTI.
 • YUM-BİR Başkanı Hasan Konya”Türkiye’den İran’a haftada 50 tır yumurta gönderiyoruz” dedi.
  YUM-BİR Başkanı Hasan Konya”Türkiye’de
 • Kokoreç ve ciğer karaborsaya düştü
  Kokoreç ve ciğer karaborsaya düştü
 • Yumurta Satışlarında Yetiştirme Kodu Belirtilmesi Zorunlu Olacak,..
  Yumurta Satışlarında Yetiştirme Kodu Belirtilmesi
 • ÇİFTLİKBANK Paralarını Nereye Kaçırdıkları Belli Oldu!
  ÇİFTLİKBANK Paralarını Nereye Kaçırdıkları Belli O
 • Gübre Takip Sistemi (GTS) 1 Ocak 2018 tarihi itibariyle hayatta ..
  Gübre Takip Sistemi (GTS) 1 Ocak 2018 tarihi itiba
“Türkiye’nin En Parlak 100 Şirketi” listesinde, son yıllarda sektörün yıldızı haline gelen Hastavuk var.
“Türkiye’nin En Parlak 100 Şirketi” listesinde, son yıllarda sektörün yıldızı haline gelen Hastavuk var.
Türkiye’nin Gurur Tablosu..HASTAVUK Türkiye’nin Gurur Tablosunda Bir Tavuk Firması.. “Türkiye’nin Yükselen Liderleri” araştırması kapsamında açıklanan “Türkiye’nin En Parlak 100 Şirketi” listesinde, son yıllarda sektörün yıldızı haline gelen Hastavuk var.  Geçtiğimiz...
25 Aralık 2017 20:13
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Hayvancılık Haber

Türkiye’nin Gurur Tablosu..HASTAVUK

Türkiye’nin Gurur Tablosunda Bir Tavuk Firması..

“Türkiye’nin Yükselen Liderleri” araştırması kapsamında açıklanan “Türkiye’nin En Parlak 100 Şirketi” listesinde, son yıllarda sektörün yıldızı haline gelen Hastavuk var. 

Geçtiğimiz ay Türkiye’nin Yükselen Liderleri” araştırmasında ‘’ilham veren işletme” seçilen HasTavuk,  bu defa da Türkiye’nin en parlak şirketleri listesinde 2. sıraya yerleşti. 

Bursa’dan dünyaya yayılan HasTavuk, kullandığı teknolojiyle tavukçuluk sektörüne öncülük ediyor. Sağlık, hijyen ve lezzet açısından ürüne değer katan teknoloji sayesinde HasTavuk, özlenen sağlıklı tavuk etini tüketicilerle buluşturuyor.

HasTavuk Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Sezer:“Elde edilen başarıların hiç biri tesadüfi değil. Sağlık-Lezzet-Hijyen-Güven temalarıyla çıktığımız yolda, kullandığımız teknolojinin kalitemize yansımaları, halkımızın beğenisi ve markamızı sahiplenmesi, Türkiye’nin gurur tablosunda bir tavuk firmasının varlığı gerçekten gurur verici.”

TÜRKONFED ve Londra Borsası ELITE Program işbirliğiyle hazırlanan “Türkiye’nin Yükselen Liderleri” araştırması kapsamında açıklanan “Türkiye’nin En Parlak 100 Şirketi” listesinde, son yıllarda sektörün yıldızı haline gelen Hastavuk var. Listede tarım ve gıda sektöründen çok sayıda şirket yer alırken, Tavukçuluk sektöründen sadece HasTavuk’un olması üstelik İLK 2 firmadan biri olması dikkat çekiyor.

TÜRKONFED ile Londra Borsası işbirliği ile hazırlanan Türkiye’nin En Parlak 100 Şirketi, 2013-2016 yılları arasındaki dönemde yüksek büyüme gösteren şirketlerden oluşuyor. Söz konusu şirketler, 2013-2016 yılları arasında Türkiye’nin söz konusu dönemdeki GSYH artış hızının iki katı üzerinde büyüme gösterdi.

HasTavuk,’‘İlham Veren İşletme” de Seçilmişti..

Tavukçuluk sektöründe son yıllarda yıldızı parlayan HasTavuk , gösterdiği büyüme grafiğiyle farklı otoritelerce ödüllendirilmeye devam ediyor. Geçtiğimiz ay Türkiye’nin Yükselen Liderleri” araştırmasında ‘’ilham veren işletme” seçilen HasTavuk,  bu defa da Türkiye’nin en parlak şirketleri listesinde 2. sıraya yerleşti. Tavukçuluk sektöründe dünyanın en ileri teknolojisini kullanarak üretim yapan firma, rakipleri arasında da fark yaratıyor. Bursa’dan dünyaya yayılan HasTavuk, kullandığı teknolojiyle tavukçuluk sektörüne öncülük ediyor. Sağlık, hijyen ve lezzet açısından ürüne değer katan teknoloji sayesinde HasTavuk, özlenen sağlıklı tavuk etini tüketicilerle buluşturuyor.

 HasTavuk Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Sezer:”HasTavuk’a Duyulan Güven İçin Sonsuz Teşekkürler”

HasTavuk Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Sezer, “Elde edilen başarıların hiç biri tesadüfi değil. Sağlık-Lezzet-Hijyen-Güven temalarıyla çıktığımız yolda, kullandığımız teknolojinin kalitemize yansımaları, halkımızın beğenisi ve markamızı sahiplenmesi, Türkiye’nin gurur tablosunda bir tavuk firmasının varlığı gerçekten gurur verici. HasTavuk’a duyulan güven için sonsuz teşekkürler”dedi.

 HasTavuk, Kurduğu Temaslar Neticesinde Yakında Japonya’ya İhracata da Başlayacak…

İstikrarlı bir biçimde büyüme grafiği gösteren HasTavuk dünyanın bir çok ülkesine İhracat gerçekleştiriyor. İhracattaki pazar paylarını güçlendirmek ve dünya pazarında söz sahibi olmak için Ar-ge çalışmalarını hızlandıran HasTavuk, kurduğu temaslar neticesinde yakında Japonya’ya ihracata başlayacak.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa
hayvancilikhaber.com Bir ENFORMASYON MEDYA GRUBU Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.