Hayvancılık Haber

Hayvancılık Haber
 • TÜRKİYE ÇOBANLARI KÜÇÜKBAŞ HAYVAN ve EKİPMANLARI
  TÜRKİYE ÇOBANLARI KÜÇÜKBAŞ HAYVAN ve EKİPMANLARI
 • Üretimde Dünya Sekizincisiyiz Ama Süt İçmiyoruz
  Üretimde Dünya Sekizincisiyiz Ama Süt İçmiyoruz
 • ​Bal, ham haliyle güzel…
  ​Bal, ham haliyle güzel…
 • Dubai FUARI HasTavuk ekibini de MİSAFİR ETTİ…HasTavuk Dubai’den mutlu döndü.
  Dubai FUARI HasTavuk ekibini de MİSAFİR ETTİ…
 • 500 ton süt işleme kapasitesiyle faaliyete geçen Pınar Süt Fabrikası’nda inceleme..
  500 ton süt işleme kapasitesiyle faaliyete geçen P
 • KAPSAMDA 42 İL VAR: hibe yoluyla ÇİFTÇİYE destek
  KAPSAMDA 42 İL VAR: hibe yoluyla ÇİFTÇİYE destek
 • TÜRKİYE GEZEN TAVUK Yumurta Üreticileri Federasyonu  Olağanüstü Genel Kurul Seçimini Ankara’da Gerçekleştirdi.
  TÜRKİYE GEZEN TAVUK Yumurta Üreticileri Federasyo
 • 300 koyun olayına Fakıbaba son noktayı koydu!
  300 koyun olayına Fakıbaba son noktayı koydu!
 • Balıkçılık sektörü 1 milyar dolar ihracata koşuyor!
  Balıkçılık sektörü 1 milyar dolar ihracata koşuyor
 • RUMİNANT HAYVAN REFAHI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BEKLİYOR
  RUMİNANT HAYVAN REFAHI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BEKLİY
“Türkiye’nin En Parlak 100 Şirketi” listesinde, son yıllarda sektörün yıldızı haline gelen Hastavuk var.
“Türkiye’nin En Parlak 100 Şirketi” listesinde, son yıllarda sektörün yıldızı haline gelen Hastavuk var.
Türkiye’nin Gurur Tablosu..HASTAVUK Türkiye’nin Gurur Tablosunda Bir Tavuk Firması.. “Türkiye’nin Yükselen Liderleri” araştırması kapsamında açıklanan “Türkiye’nin En Parlak 100 Şirketi” listesinde, son yıllarda sektörün yıldızı haline gelen Hastavuk var.  Geçtiğimiz...
25 Aralık 2017 20:13
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Hayvancılık Haber

Türkiye’nin Gurur Tablosu..HASTAVUK

Türkiye’nin Gurur Tablosunda Bir Tavuk Firması..

“Türkiye’nin Yükselen Liderleri” araştırması kapsamında açıklanan “Türkiye’nin En Parlak 100 Şirketi” listesinde, son yıllarda sektörün yıldızı haline gelen Hastavuk var. 

Geçtiğimiz ay Türkiye’nin Yükselen Liderleri” araştırmasında ‘’ilham veren işletme” seçilen HasTavuk,  bu defa da Türkiye’nin en parlak şirketleri listesinde 2. sıraya yerleşti. 

Bursa’dan dünyaya yayılan HasTavuk, kullandığı teknolojiyle tavukçuluk sektörüne öncülük ediyor. Sağlık, hijyen ve lezzet açısından ürüne değer katan teknoloji sayesinde HasTavuk, özlenen sağlıklı tavuk etini tüketicilerle buluşturuyor.

HasTavuk Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Sezer:“Elde edilen başarıların hiç biri tesadüfi değil. Sağlık-Lezzet-Hijyen-Güven temalarıyla çıktığımız yolda, kullandığımız teknolojinin kalitemize yansımaları, halkımızın beğenisi ve markamızı sahiplenmesi, Türkiye’nin gurur tablosunda bir tavuk firmasının varlığı gerçekten gurur verici.”

TÜRKONFED ve Londra Borsası ELITE Program işbirliğiyle hazırlanan “Türkiye’nin Yükselen Liderleri” araştırması kapsamında açıklanan “Türkiye’nin En Parlak 100 Şirketi” listesinde, son yıllarda sektörün yıldızı haline gelen Hastavuk var. Listede tarım ve gıda sektöründen çok sayıda şirket yer alırken, Tavukçuluk sektöründen sadece HasTavuk’un olması üstelik İLK 2 firmadan biri olması dikkat çekiyor.

TÜRKONFED ile Londra Borsası işbirliği ile hazırlanan Türkiye’nin En Parlak 100 Şirketi, 2013-2016 yılları arasındaki dönemde yüksek büyüme gösteren şirketlerden oluşuyor. Söz konusu şirketler, 2013-2016 yılları arasında Türkiye’nin söz konusu dönemdeki GSYH artış hızının iki katı üzerinde büyüme gösterdi.

HasTavuk,’‘İlham Veren İşletme” de Seçilmişti..

Tavukçuluk sektöründe son yıllarda yıldızı parlayan HasTavuk , gösterdiği büyüme grafiğiyle farklı otoritelerce ödüllendirilmeye devam ediyor. Geçtiğimiz ay Türkiye’nin Yükselen Liderleri” araştırmasında ‘’ilham veren işletme” seçilen HasTavuk,  bu defa da Türkiye’nin en parlak şirketleri listesinde 2. sıraya yerleşti. Tavukçuluk sektöründe dünyanın en ileri teknolojisini kullanarak üretim yapan firma, rakipleri arasında da fark yaratıyor. Bursa’dan dünyaya yayılan HasTavuk, kullandığı teknolojiyle tavukçuluk sektörüne öncülük ediyor. Sağlık, hijyen ve lezzet açısından ürüne değer katan teknoloji sayesinde HasTavuk, özlenen sağlıklı tavuk etini tüketicilerle buluşturuyor.

 HasTavuk Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Sezer:”HasTavuk’a Duyulan Güven İçin Sonsuz Teşekkürler”

HasTavuk Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Sezer, “Elde edilen başarıların hiç biri tesadüfi değil. Sağlık-Lezzet-Hijyen-Güven temalarıyla çıktığımız yolda, kullandığımız teknolojinin kalitemize yansımaları, halkımızın beğenisi ve markamızı sahiplenmesi, Türkiye’nin gurur tablosunda bir tavuk firmasının varlığı gerçekten gurur verici. HasTavuk’a duyulan güven için sonsuz teşekkürler”dedi.

 HasTavuk, Kurduğu Temaslar Neticesinde Yakında Japonya’ya İhracata da Başlayacak…

İstikrarlı bir biçimde büyüme grafiği gösteren HasTavuk dünyanın bir çok ülkesine İhracat gerçekleştiriyor. İhracattaki pazar paylarını güçlendirmek ve dünya pazarında söz sahibi olmak için Ar-ge çalışmalarını hızlandıran HasTavuk, kurduğu temaslar neticesinde yakında Japonya’ya ihracata başlayacak.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa
hayvancilikhaber.com Bir ENFORMASYON MEDYA GRUBU Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.