Hayvancılık Haber

Hayvancılık Haber
 • Bayer ‘Startup Day 2017’ ile Girişimcileri Bir Araya Getirdi
  Bayer ‘Startup Day 2017’ ile Girişimcileri Bir Ara
 • Lely, robotik süt sağımının 25. yılını kutluyor
  Lely, robotik süt sağımının 25. yılını kutluyor
 • LEZİTA EN SEVİLEN ÜRÜNLERİYLE EDT FUARI’NDA… EDT Fuarı 20 – 23 Eylül, CNR Expo Yeşilköy
  LEZİTA EN SEVİLEN ÜRÜNLERİYLE EDT FUARI’NDA… EDT
 • “ÜÇ TARAFI DENİZLERLE ÇEVRİLİ TÜRKİYE’DE BALIK TÜKETİMİ, AVRUPA’NIN SADECE ÜÇTE BİRİ KADAR”
  “ÜÇ TARAFI DENİZLERLE ÇEVRİLİ TÜRKİYE’DE BALIK TÜK
 • Phoenix Simulator Dongle Emulator Download
  Phoenix Simulator Dongle Emulator Download
 • Türk levreği, çipurası ve alabalığı Hong Kong’ta görücüye çıktı
  Türk levreği, çipurası ve alabalığı Hong Kong’ta g
 • PROF.DR.NEVZAT ARTIK:”YUMURTADA FİPRONİL KRİZİ ”
  PROF.DR.NEVZAT ARTIK:”YUMURTADA FİPRONİL KRİ
 • YAZ KURAKLIĞI BAL ÜRETİMİNİ OLUMSUZ ETKİLEDİ
  YAZ KURAKLIĞI BAL ÜRETİMİNİ OLUMSUZ ETKİLEDİ
 • TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu:“Ülkemizde Yumurta Ne Durumda?”
  TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu:“Ülke
 • Türk Veteriner Hekimleri Birliği:YUMURTA KRİZİ ( ZEHİRLİ YUMURTA )
  Türk Veteriner Hekimleri Birliği:YUMURTA KRİZİ ( Z
”Agro Avrasya Hayvancılık Market lerinin 2’ncisi Açıldı..

d3879ıuo980olÇelik & ÇESA Grubu Kuruluşu Olan

”Agro Avrasya Hayvancılık Market lerinin 2’ncisi Açıldı..

”HAYIRLI,  BOL ve

Bereketli Kazançlar”

ÇELİK ÇESA Grup şirketi’nin bir kuruluşu olan ve Merkezi İstanbul Sultanbeyli’de bulunan Agro Avrasya Hayvancılık Marketler zincirinin 2. şubesi Bursa Karacabey’de açıldı..Açılış töreninine katılanlar arasında bulunan Karacabey Belediye Başkanı Ali ÖZKAN, AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç ile diğer konuk katılımcılar ; Agro Avrasya Hayvancılık Marketler Zinciri şirketi kurucu yetkilisi ve ÇELİK ÇESA Grup Başkanı Mevlüt ÇELİK başta olmak üzere,  diğer tüm kurucu yetkililerini bu hizmetlerinden dolayı tebrik edip kutladılar..Merkezi İstanbul Sultanbeyli’de bulunan ve ilk şubesini Agro Avrasya Hayvancılık Market olarak Lüleburgaz’da hizmete sokan ÇELİK ÇESA Grup şirketi; 2.yeni şubesini Bursa Karacabey’de  açtı..Açılış töreninine katılanlar arasında bulunan Karacabey Belediye Başkanı Ali ÖZKAN, AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç ile diğer konuk katılımcılar birlikte;Agro Avrasya Hayvancılık Market şirketi yetkilisi ve ÇELİK ÇESA Grup Başkanı Mevlüt ÇELİK başta olmak üzere, tüm kurucu yetkililerini tebrik ederek,tarım-hayvancılık sektörüne katkılarının takdir edilmesinin yanısıra”Hayırlı, bol ve Bereketli kazançlar ” da diledilerHayvancılık Sektöründe Çok Ciddi Gelişmeler Görülmekte..

Açılış amaçları ve firmaları Agro Avrasya Hayvancılık Marketlerinin çalışma şekilleri konusunda açıklamalarda bulunan ÇELİK CESA Grup Genel Müdür Yardımcıları Derviş Murat ÇELİK ve Ali Burak ÇELİK,”Ülkemizde son yıllarda hayvancılık sektöründe çok ciddi gelişmeler görülmektedir.Çelik CESA Grup olarak tüm TÜRKİYE PAZARINDA ithalat, pazarlama ve dağıtım faaliyetlerimize; yetiştiricilerimizin yoğun olduğu bölgelerde tüm ihtiyaclarını karşılamak amacıyla  Veteriner Perakende Marketleri tesis ederek daha etkin rol almak istemekteyiz..Agro Avrasya Hayvancılık Marketler hizmet zinciri bu temelde doğdu” diye konuştular

d2-20150818-174453

1000’i Aşkın Çeşit Ürünle Hizmet..!

Konu ile ilgili  dergilerimize  açıklamalarını sürdüren Derviş Murat ÇELİK ve Ali Burak ÇELİK, ”Bu hizmet projesinin ilki Lüleburgaz AGRO AVRASYA HAYVANCILIK MARKET olarak başladı..Ülkenin çeşitli bölgelerinde  AGRO AVRASYA HAYVANCILIK MARKET zincirini hedefleyen grubumuz,kaliteli ve doğru ürünlerin en ekonomik şartlarda ve zamanında hizmeti şiar edinmiştir..AGRO AVRASYA HAYVANCILIK MARKETLER ZİNCİRİ olarak 1000’i aşkın çeşit ürünleriyle hizmeti müşterilerimizin ayağına götürüyoruz..AGRO AVRASYA HAYVANCILIK MARKETLER ZİNCİRİ çeşitli bölgelerdeki yeni yapılanmalarımız ile inşallah sürdürülmeye devam edecek..” şeklinde konuşmalarını sürdürdüler..

Çelik & ÇESA Grubu Kurucu Başkanı Mevlüt ÇELİK

Agro Avrasya Hayvancılık Market şirketi yetkilisi ve ÇESA ÇELİK Grup Başkanı Mevlüt ÇELİK ise; konu ile ilgili dergilerimiz ANİMAL ve VETERİNER’e yaptığı açıklamada şunları söyledi

”Sektöründe bildiği gibi biz ÇESA ÇELİK Grup; ürünlerde kalite ve sağlıklı, istikrarlı ve güçlü dağıtım ve hizmet ağında kurumsallaşan Çelik Veteriner Ürünleri Danışmanlık Gıda Pazarlama San. Tic. Ltd. Şti  olarak yola çıkıp; 2003 yılından bu zamana dek konusunda otorite, kadrolarında uzman ve teknik ekiple çalışmayı amaç edinmiş yeni firmalarla işbirliği kurarak, başarılı çalışmalarını sürdürmekteyiz.. Koruyucu hekimliği temel alarak 2003 yılında faaliyete başlayan grubumuz, hiç bir fedakarlıktan kaçınmadan, yurt içi ve yurt dışından, kaliteli, yararlı ve güvenli spesifik ürünleri sektöre sunmaktan onur duymaktadır. Biyolojik Ürünler konusunda WELLCOME firmasının know-how ile kurulmuş, GMP, GLP, TUV gibi uluslar arası kalite sertifikalarına sahip Hindistan INDIAN IMMUNOLOGICALS LTD. ile 2003 yılında işbirliğine başladık ve halen devam etmekteyiz.

 Çiftliklerde Kritik Kontrol Nokta Analizi ..

Dünyada koruyucu hekimlik alanında hijyen portföyü olarak, JOHNSON DİVERSEY (şuan Sealed Air, Diversey) firmasıyla 2005 yılında işbirliği yaptık. Bu alanda çiftliklerde kritik kontrol nokta analizi ile tüm hijyen portföyü tedariki ile tüm Türkiye’de çalışmalarımız devam etmektedir. Bu alanda Türkiye’de üretimi süren APEX firmasıyla da 2009 yılından beri büyükbaş ürünleriyle ilgili çalışmalarımız devam etmektedir.

Ülke hayvancılığında verimliliğin artırılması genetik kapasitenin yükseltilmesiyle mümkündür. Türkiye’nin batısında holstein ırkı ile yükseltilen genetiğin, tüm ülke bazında yerli ve melez ırkların ıslahı için hem süt, hem de et yönüyle kombine verimli ırklarla genetiğin gelişmesine yardımcı olunacağı inancını taşımaktayız. Bu konuda da çözümün Dünya’da kombine verimli ırkı başarıyla geliştiren GENETIC-AUSTRIA firmasıyla 2007 yılından bugüne işbirliği kurarak hizmet sunmayı şeref atfediyoruz.

Koruyucu hekimliğin önemli bir parçası olan beslenme alanında da çalışmalarımız devam etmektedir. Bu alanda da yine bir Dünya devi, Alman BIOCHEM firmasıyla 2010 yılından bugüne işbirliğimiz sürmektedir..

Etkin Hijyen Ürünleri ve Doğru Kullanılması ..

Bu arada grubumuz bünyesinde kuruluşlarını gerçekleştirdiğimiz Agro Avrasya Hayvancılık Marketler ile işletmelerdeki verimliliği, biyogüvenliği ve karlılığı sağlayan,doğru beslenme ürünleri olarak yem katkıları ve hammaddeleri ,etkin hijyen ürünleri ve doğru kullanılması konusunda teknik desteğin verilmesi ,genetik gelişim ve doğru ıslah konularında  teknik desteklerin yanında , ihtiyaçları lazım olan her türlü malzeme, bilgi ve projeler sunulmaktadır..Merkezi istanbul Sultan beyli’de bulunan bu yeni hizmet ağımızın ilk şubesi Lüleburgaz ve şimdi de 2.şubemiz olan Bursa Karacabey ile hizmet için yola yeni başladığımız bu şirketimiz ile de tüm tarım-hayvancılık sektörünün hizmetindeyiz..”

Karacabey Belediye Başkanı Ali ÖZKAN; AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç ile birlikte Agro Avrasya Hayvancılık Market’in açılış töreninine katılarak .AGRO AVRASYA HAYVANCILIK MARKETLER ZİNCİRİ kurucu sahiplerine hayırlı ve bol Bereketli kazanç dileklerinde bulundular..


Çelik & ÇESA Grubu Kuruluşu Olan ”Agro Avrasya Hayvancılık Market lerinin 2’ncisi Açıldı.. ”HAYIRLI,  BOL ve Bereketli Kazançlar” ÇELİK ÇESA Grup şirketi’nin bir kuruluşu olan ve Merkezi İstanbul Sultanbeyli’de bulunan Agro Avrasya Hayvancılık Marketler zincirinin 2. şubesi Bursa Karacabey’de açıldı..Açılış töreninine katılanlar arasında bulunan Karacabey Belediye Başkanı Ali ÖZKAN, AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç ile diğer konuk katılımcılar ; Agro […]


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Benzer Galeriler

hayvancilikhaber.com Bir ENFORMASYON MEDYA GRUBU Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.
Evcil Hayvanlar