Hayvancılık Haber

Hayvancılık Haber
 • M.Ülkü KARAKUŞ:”Geleneksel organizasyonumuz TUYEM’e,katılımınız için ANTALYA’ya davet ediyoruz”
  M.Ülkü KARAKUŞ:”Geleneksel organizasyonumuz
 • HasTavuk AŞ’den kültüre de hizmet..! Gölgeden sinema perdesine bir ilk..
  HasTavuk AŞ’den kültüre de hizmet..! Gölgede
 • TMMOB Gıda Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen 10.GIDA MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ 2017 ANTALYA SİDE’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ
  TMMOB Gıda Mühendisleri Odası tarafından düzenlene
 • Tahir S. Yavuz Malatya’da “İneklerin Kuru Dönemi”ni Anlattı
  Tahir S. Yavuz Malatya’da “İneklerin K
 • SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERDEN, ÇİFTÇİ DOSTU ÇÖZÜMLERE KADAR BİRÇOK YENİLİK NEW HOLLAND STANDINDA..
  SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERDEN, ÇİFTÇİ DOSTU ÇÖZÜMLERE K
 • GÜBRETAŞ’tan ziraat fakültelerindeki çiftçi çocuklarına burs desteği:Tarımın geleceği için eğitime destek
  GÜBRETAŞ’tan ziraat fakültelerindeki çiftçi çocukl
 • ‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en sevilen markası” unvanına Sütaş layık görüldü.
  ‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en s
 • ÜÇÜNCÜ Yumurta Zirvesi’nde ”Yumurta”nın DÜNÜ,BUGÜNÜ ve YARINI” Bilimsel Olarak Tartışıldı..
  ÜÇÜNCÜ Yumurta Zirvesi’nde ”Yumurta&#
 • Genç Su Elçileri Meclisi Üyeleri 2. GençSEM Toplantısı için Ankara’daydı
  Genç Su Elçileri Meclisi Üyeleri 2. GençSEM Toplan
 • 2. EXPOMEN AGRO TARIM VE HAYVANCILIK FUARI
  2. EXPOMEN AGRO TARIM VE HAYVANCILIK FUARI
‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en sevilen markası” unvanına Sütaş layık görüldü.
‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en sevilen markası” unvanına Sütaş layık görüldü.
‘Türkiye’nin Lovemarkları’ araştırmasının sonucuna göre Ambalajlı Peynir kategorisinde; Sütaş, ‘En Sevilen Marka’ seçildi MediaCat ve Ipsos iş birliğiyle gerçekleştirilen “Türkiye’nin Lovemarkları” araştırmasında bu yıl ‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en sevilen markası” unvanına...
9 Kasım 2017 23:37
Font1 Font2 Font3 Font4

‘Türkiye’nin Lovemarkları’ araştırmasının sonucuna göre Ambalajlı Peynir kategorisinde;

Sütaş, ‘En Sevilen Marka’ seçildi

MediaCat ve Ipsos iş birliğiyle gerçekleştirilen “Türkiye’nin Lovemarkları” araştırmasında bu yıl ‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en sevilen markası” unvanına Sütaş layık görüldü.

Bu yıl 22 farklı kategoride gerçekleştirilen ‘Türkiye’nin Lovemarkları’ araştırması, 15-55 yaş arasındaki yaklaşık 3.014 kişiyle görüşülerek gerçekleştirildi. Araştırmada, “Ambalajlı peynir sektöründe aklınıza ilk gelen marka nedir?” ve “En sevdiğiniz /asla vazgeçemeyeceğiniz marka hangisi?” sorularına, en yüksek oranda “Sütaş” cevabı verildi. 2015 yılında da süt ve süt ürünlerinin en sevilen markası seçilen Sütaş, böylece bu yıl ödül başarısını alt kategoriye de taşıyarak, ambalajlı peynirde en sevilen marka seçildi.

1510217052_Sutas_MediaCat_Lovemarks

 

Seviyorsak sebebi çok…

Tüketicisinin sesine kulak vererek, onları mutlu edecek ürünler geliştiren Sütaş, aralıksız devam eden Ar-Ge çalışmaları sonucunda doğal, lezzetli ve yenilikçi ürünleri, ustalık ve uzmanlığıyla birleştirerek pazara sunuyor.

Bu kapsamda tüketiciyle buluşturulan ürünlerden biri olan Sütaş Süzme Peynir, Türkiye gibi peynir konusunda uzman ve bir o kadar da farklı damak tatlarına sahip bir ülkede yepyeni bir kategori yarattı. Sütaş Süzme, yumuşak lezzeti, ağızda eriyen kıvamı ve pratik kullanımıyla sofraların vazgeçilmezi oldu ve 2016 yılında en çok haneye giren peynir markası olmayı başardı.

Türkiye’nin Lovemarkları araştırmasının sonuçları Sütaş’ın ‘tüketicisinin sevgisini ve beğenisini kazanan bir marka’ olduğunu gösterirken, Sütaş Süzme’nin yeni reklam kampanyasında altı çizilen “Seviyorsak sebebi çok” söylemi de aslında tüketicilerin sesi olarak bu sevgi ve beğeniyi yansıtıyor.

Sütaş, peynir kategorisinin lideri olarak, tüketicinin hayatında edindiği yeri pekiştirmek ve bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kategoriye inovasyonlarla öncülük etmek için çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

SÜTAŞ Hakkında

Süt ve süt ürünleri sektörünün lider markası Sütaş, Karacabey, Aksaray ve Tire’deki Entegre Tesisleri’nde günde 3 bin 700 ton süt işleme kapasitesine sahiptir. Çiftlikten Sofralara entegre iş modeli ile faaliyet gösteren Sütaş, yatırım yaptığı her bölgede süt ve süt ürünleri üretiminin yanı sıra; bitkisel üretim yapmakta, yem fabrikaları, süt sığırı çiftlikleri, damızlık yetiştirme merkezleri, uygulamalı eğitim merkezleri, enerji ve geri kazanım tesisleri kurmaktadır. 4 bin 700 çalışanına doğrudan, başta 27 bin 500 süt üreticisi aile, 1.550 dağıtıcı ve 700 iş ortağı olmak üzere on binlerce kişiye dolaylı istihdam sağlayan Sütaş, her gün 77 çeşit ürünü, 1.550 araçlık bir filoyla Türkiye’nin dört bir yanındaki 140 bin satış noktasına dağıtmaktadır. Sütaş, İstanbul Sanayi Odası’nın açıkladığı ‘En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu’ arasında 49. sırada yer almaktadır. 

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa
hayvancilikhaber.com Bir ENFORMASYON MEDYA GRUBU Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.
Evcil Hayvanlar