Hayvancılık Haber

Hayvancılık Haber
 • M.Ülkü KARAKUŞ:”Geleneksel organizasyonumuz TUYEM’e,katılımınız için ANTALYA’ya davet ediyoruz”
  M.Ülkü KARAKUŞ:”Geleneksel organizasyonumuz
 • HasTavuk AŞ’den kültüre de hizmet..! Gölgeden sinema perdesine bir ilk..
  HasTavuk AŞ’den kültüre de hizmet..! Gölgede
 • TMMOB Gıda Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen 10.GIDA MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ 2017 ANTALYA SİDE’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ
  TMMOB Gıda Mühendisleri Odası tarafından düzenlene
 • Tahir S. Yavuz Malatya’da “İneklerin Kuru Dönemi”ni Anlattı
  Tahir S. Yavuz Malatya’da “İneklerin K
 • SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERDEN, ÇİFTÇİ DOSTU ÇÖZÜMLERE KADAR BİRÇOK YENİLİK NEW HOLLAND STANDINDA..
  SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERDEN, ÇİFTÇİ DOSTU ÇÖZÜMLERE K
 • GÜBRETAŞ’tan ziraat fakültelerindeki çiftçi çocuklarına burs desteği:Tarımın geleceği için eğitime destek
  GÜBRETAŞ’tan ziraat fakültelerindeki çiftçi çocukl
 • ‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en sevilen markası” unvanına Sütaş layık görüldü.
  ‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en s
 • ÜÇÜNCÜ Yumurta Zirvesi’nde ”Yumurta”nın DÜNÜ,BUGÜNÜ ve YARINI” Bilimsel Olarak Tartışıldı..
  ÜÇÜNCÜ Yumurta Zirvesi’nde ”Yumurta&#
 • Genç Su Elçileri Meclisi Üyeleri 2. GençSEM Toplantısı için Ankara’daydı
  Genç Su Elçileri Meclisi Üyeleri 2. GençSEM Toplan
 • 2. EXPOMEN AGRO TARIM VE HAYVANCILIK FUARI
  2. EXPOMEN AGRO TARIM VE HAYVANCILIK FUARI
”Anadolu’da Yaşam, hayvancılığa dayanmaktadır.”
”Anadolu’da Yaşam, hayvancılığa dayanmaktadır.”
 Ak Parti’nin İstanbul birinci bölgedeki en iddialı aday adaylarından olan Oktay Tan ,seçim bölgesinde yaptığı sicil toplum örgütleri ve esnaf ziyaretlerinde; genç ve dinamik duruşu ile halktan da büyük ilgi ve destek görüyor. 
 YENİ TÜRKİYE‘YE hizmet verebilmek için  ”İSTANBULLU BİTLİSLİLER”in de TAM desteğini arkasına aldığını ifade eden AKPARTİ İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Oktay TAN,  yüksek eğitim ve ticari başarılarının kişiliğine kattıklarının partiye yansımasının faydalarının göz önüne alınması gerektiğini sözlerinde ifade ediyor..
Parti çevrelerince  kendisinden bahsedilirken ”AK PARTİNİN  MECLİSTEKİ SEMPATİK YÜZÜ OLABİLİR..”. sözlerinin siyasi kulislerde yer bulmasının  KENDİSİNİ çok mutlu ettiğini ifade eden Oktay  TAN, projeleri ile mecliste dur-durak bilmeden çalışıp ekonomiye büyük katkılar sağlayacağının sözünü şimdiden veriyor..
 Oktay Tan, genç yaşına rağmen ülke sorunlarına olan ilgisi ve ürettiği projeleriyle dikkat çekerken;kürt kökenli bir milletvekili aday adayı olarak GÖÇ SORUNUNA çözüm hususunda şunları ifade ediyor:
”Hayvancılık sektörünün göç olaylarını azaltmak, çeşitli sanayi dalları için hammadde sağlamak ve işsizliği azaltmak gibi devlet ekonomisine  faydaları vardır.Kaynaklara erişim savaşının yaşandığı günümüzde, yer altı kaynakları kadar, tarım ve hayvancılık imkânlarımız da stratejik olarak değerlendirilmelidir..”  
Günümüzde hayvancılığın gelişimini engelleyen birçok neden olduğunu belirten Oktay TAN, “Birkaç inekle, birkaç besi danasıyla hayvancılığımızı bir yere götürmemiz ve o insanların gelir seviyesini artırma imkânımız yoktur. İncelediğim kadarıyla; Doğu Anadolu’da hayvancılık, Batı Anadolu’dan, İç Anadolu’dan daha kârlı değildir; çok daha zordur. Batı Anadolu’da, hayvancılığın kârını 100 birim kabul edersek, Doğu Anadolu’da bu birim 60 olarak görülmektedir. Ancak, Doğu Anadolu’daki insanlarımız, yaşam mücadelesini bu sektörde vermek zorundadır, başka seçenek imkânı da yoktur. Yaşam, hayvancılığa dayanmaktadır.” Bölge şartlarına, iklimine, toprak yapısına, Türkiye’deki hastalık şartlarına ve bölgedeki ahır yapısına uygun hayvan ırklarının ıslah edilmesi ve geliştirilmesi gereklidir.”şeklinde konu ile ilgili görüşlerini belirtiyor..
İstanbul’da en başta Bitlis,Van, Diyarbakır,Bingöl,Muş ve Siirt vb.gibi illerdeki var olan yoğun akraba profili ile büyük bir siyasal-sayısal çevreye sahip olan Oktay TAN bilindiği gibi; Avrupa’da Yönetişim, Siyasi Liderlik, İslam ve Batı, AB Yolunda Kıbrıs, Liberalizm, Türkiye’nin Kültür  ve Sanat Politikaları, Din, Devlet ve Laiklik ve Anayasa, Demokrasi ve Egemenlik konulu programları da eğitimi döneminde başarı ile tamamlayıp , ‘Hükümet ve Liderlik Okulu’ sertifikası almaya hak kazanmış bir isim.
Oktay TAN ayrıca ‘Modern Sermaye Piyasaları ve Borsa  Teorisi’ eğitim programı sertifikasını da hak eden projeleri ile  ödüller sahibi.
2008 yılında Genç İletişimciler Yarışması Halkla İlişkiler Ürün ve Hizmet Tanıtımı  projesinde Türkiye 1′inciliği ve yine 2008 yılında Genç İletişimciler Yarışmasında Halkla İlişkiler Sosyal Sorumluluk projesi Türkiye 3′üncülüğü  ödülleri Oktay TAN’ın kazandıkları arasında…
Partiye yakınlığı ve geçmişteki hizmetleri münasebetiyle gönül köprüsü ile Ak Parti’ye bağlı olan Oktay Tan; yönetiminde söz sahibi olduğu şirketleri kanalıyla tüm seçim dönemlerinde bahse konu reklam mecralarını  her seferinde Ak Parti’ye maddi kaygı taşımadan açması ve destek amaçlı kullandırması, bu güne kadar parti yönetiminin  takdirlerinde olduğu ifade ediliyor

”Anadolu’da Yaşam, hayvancılığa dayanmaktadır.”  Ak Parti’nin İstanbul birinci bölgedeki en iddialı aday adaylarından olan Oktay Tan ,seçim bölgesinde yaptığı sicil toplum örgütleri ve esnaf ziyaretlerinde; genç ve dinamik duruşu ile halktan da büyük ilgi ve destek görüyor.   YENİ TÜRKİYE‘YE hizmet verebilmek için  ”İSTANBULLU BİTLİSLİLER”in de TAM desteğini arkasına aldığını ifade eden AKPARTİ İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı […]


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Benzer Galeriler

hayvancilikhaber.com Bir ENFORMASYON MEDYA GRUBU Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.
Evcil Hayvanlar