Hayvancılık Haber

Hayvancılık Haber
 • Bayer ‘Startup Day 2017’ ile Girişimcileri Bir Araya Getirdi
  Bayer ‘Startup Day 2017’ ile Girişimcileri Bir Ara
 • Lely, robotik süt sağımının 25. yılını kutluyor
  Lely, robotik süt sağımının 25. yılını kutluyor
 • LEZİTA EN SEVİLEN ÜRÜNLERİYLE EDT FUARI’NDA… EDT Fuarı 20 – 23 Eylül, CNR Expo Yeşilköy
  LEZİTA EN SEVİLEN ÜRÜNLERİYLE EDT FUARI’NDA… EDT
 • “ÜÇ TARAFI DENİZLERLE ÇEVRİLİ TÜRKİYE’DE BALIK TÜKETİMİ, AVRUPA’NIN SADECE ÜÇTE BİRİ KADAR”
  “ÜÇ TARAFI DENİZLERLE ÇEVRİLİ TÜRKİYE’DE BALIK TÜK
 • Phoenix Simulator Dongle Emulator Download
  Phoenix Simulator Dongle Emulator Download
 • Türk levreği, çipurası ve alabalığı Hong Kong’ta görücüye çıktı
  Türk levreği, çipurası ve alabalığı Hong Kong’ta g
 • PROF.DR.NEVZAT ARTIK:”YUMURTADA FİPRONİL KRİZİ ”
  PROF.DR.NEVZAT ARTIK:”YUMURTADA FİPRONİL KRİ
 • YAZ KURAKLIĞI BAL ÜRETİMİNİ OLUMSUZ ETKİLEDİ
  YAZ KURAKLIĞI BAL ÜRETİMİNİ OLUMSUZ ETKİLEDİ
 • TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu:“Ülkemizde Yumurta Ne Durumda?”
  TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu:“Ülke
 • Türk Veteriner Hekimleri Birliği:YUMURTA KRİZİ ( ZEHİRLİ YUMURTA )
  Türk Veteriner Hekimleri Birliği:YUMURTA KRİZİ ( Z
”Anadolu’da Yaşam, hayvancılığa dayanmaktadır.”
”Anadolu’da Yaşam, hayvancılığa dayanmaktadır.”
 Ak Parti’nin İstanbul birinci bölgedeki en iddialı aday adaylarından olan Oktay Tan ,seçim bölgesinde yaptığı sicil toplum örgütleri ve esnaf ziyaretlerinde; genç ve dinamik duruşu ile halktan da büyük ilgi ve destek görüyor. 
 YENİ TÜRKİYE‘YE hizmet verebilmek için  ”İSTANBULLU BİTLİSLİLER”in de TAM desteğini arkasına aldığını ifade eden AKPARTİ İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Oktay TAN,  yüksek eğitim ve ticari başarılarının kişiliğine kattıklarının partiye yansımasının faydalarının göz önüne alınması gerektiğini sözlerinde ifade ediyor..
Parti çevrelerince  kendisinden bahsedilirken ”AK PARTİNİN  MECLİSTEKİ SEMPATİK YÜZÜ OLABİLİR..”. sözlerinin siyasi kulislerde yer bulmasının  KENDİSİNİ çok mutlu ettiğini ifade eden Oktay  TAN, projeleri ile mecliste dur-durak bilmeden çalışıp ekonomiye büyük katkılar sağlayacağının sözünü şimdiden veriyor..
 Oktay Tan, genç yaşına rağmen ülke sorunlarına olan ilgisi ve ürettiği projeleriyle dikkat çekerken;kürt kökenli bir milletvekili aday adayı olarak GÖÇ SORUNUNA çözüm hususunda şunları ifade ediyor:
”Hayvancılık sektörünün göç olaylarını azaltmak, çeşitli sanayi dalları için hammadde sağlamak ve işsizliği azaltmak gibi devlet ekonomisine  faydaları vardır.Kaynaklara erişim savaşının yaşandığı günümüzde, yer altı kaynakları kadar, tarım ve hayvancılık imkânlarımız da stratejik olarak değerlendirilmelidir..”  
Günümüzde hayvancılığın gelişimini engelleyen birçok neden olduğunu belirten Oktay TAN, “Birkaç inekle, birkaç besi danasıyla hayvancılığımızı bir yere götürmemiz ve o insanların gelir seviyesini artırma imkânımız yoktur. İncelediğim kadarıyla; Doğu Anadolu’da hayvancılık, Batı Anadolu’dan, İç Anadolu’dan daha kârlı değildir; çok daha zordur. Batı Anadolu’da, hayvancılığın kârını 100 birim kabul edersek, Doğu Anadolu’da bu birim 60 olarak görülmektedir. Ancak, Doğu Anadolu’daki insanlarımız, yaşam mücadelesini bu sektörde vermek zorundadır, başka seçenek imkânı da yoktur. Yaşam, hayvancılığa dayanmaktadır.” Bölge şartlarına, iklimine, toprak yapısına, Türkiye’deki hastalık şartlarına ve bölgedeki ahır yapısına uygun hayvan ırklarının ıslah edilmesi ve geliştirilmesi gereklidir.”şeklinde konu ile ilgili görüşlerini belirtiyor..
İstanbul’da en başta Bitlis,Van, Diyarbakır,Bingöl,Muş ve Siirt vb.gibi illerdeki var olan yoğun akraba profili ile büyük bir siyasal-sayısal çevreye sahip olan Oktay TAN bilindiği gibi; Avrupa’da Yönetişim, Siyasi Liderlik, İslam ve Batı, AB Yolunda Kıbrıs, Liberalizm, Türkiye’nin Kültür  ve Sanat Politikaları, Din, Devlet ve Laiklik ve Anayasa, Demokrasi ve Egemenlik konulu programları da eğitimi döneminde başarı ile tamamlayıp , ‘Hükümet ve Liderlik Okulu’ sertifikası almaya hak kazanmış bir isim.
Oktay TAN ayrıca ‘Modern Sermaye Piyasaları ve Borsa  Teorisi’ eğitim programı sertifikasını da hak eden projeleri ile  ödüller sahibi.
2008 yılında Genç İletişimciler Yarışması Halkla İlişkiler Ürün ve Hizmet Tanıtımı  projesinde Türkiye 1′inciliği ve yine 2008 yılında Genç İletişimciler Yarışmasında Halkla İlişkiler Sosyal Sorumluluk projesi Türkiye 3′üncülüğü  ödülleri Oktay TAN’ın kazandıkları arasında…
Partiye yakınlığı ve geçmişteki hizmetleri münasebetiyle gönül köprüsü ile Ak Parti’ye bağlı olan Oktay Tan; yönetiminde söz sahibi olduğu şirketleri kanalıyla tüm seçim dönemlerinde bahse konu reklam mecralarını  her seferinde Ak Parti’ye maddi kaygı taşımadan açması ve destek amaçlı kullandırması, bu güne kadar parti yönetiminin  takdirlerinde olduğu ifade ediliyor

”Anadolu’da Yaşam, hayvancılığa dayanmaktadır.”  Ak Parti’nin İstanbul birinci bölgedeki en iddialı aday adaylarından olan Oktay Tan ,seçim bölgesinde yaptığı sicil toplum örgütleri ve esnaf ziyaretlerinde; genç ve dinamik duruşu ile halktan da büyük ilgi ve destek görüyor.   YENİ TÜRKİYE‘YE hizmet verebilmek için  ”İSTANBULLU BİTLİSLİLER”in de TAM desteğini arkasına aldığını ifade eden AKPARTİ İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı […]


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Benzer Galeriler

hayvancilikhaber.com Bir ENFORMASYON MEDYA GRUBU Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.
Evcil Hayvanlar