Hayvancılık Haber

Hayvancılık Haber
 • Bakan Fakıbaba, gıda sanayini dinledi:Gıda ve içecek sanayinin gündemindeki konular ele alındı.
  Bakan Fakıbaba, gıda sanayini dinledi:Gıda ve içec
 • Gıda Güvenliği Konusundaki Tüm Yenilikler ve Birbirinden İlginç Konular 6. Gıda Güvenliği Kongresi’nde Ele Alınacak…
  Gıda Güvenliği Konusundaki Tüm Yenilikler ve Birbi
 • Bayer ‘Startup Day 2017’ ile Girişimcileri Bir Araya Getirdi
  Bayer ‘Startup Day 2017’ ile Girişimcileri Bir Ara
 • Lely, robotik süt sağımının 25. yılını kutluyor
  Lely, robotik süt sağımının 25. yılını kutluyor
 • LEZİTA EN SEVİLEN ÜRÜNLERİYLE EDT FUARI’NDA… EDT Fuarı 20 – 23 Eylül, CNR Expo Yeşilköy
  LEZİTA EN SEVİLEN ÜRÜNLERİYLE EDT FUARI’NDA… EDT
 • “ÜÇ TARAFI DENİZLERLE ÇEVRİLİ TÜRKİYE’DE BALIK TÜKETİMİ, AVRUPA’NIN SADECE ÜÇTE BİRİ KADAR”
  “ÜÇ TARAFI DENİZLERLE ÇEVRİLİ TÜRKİYE’DE BALIK TÜK
 • Phoenix Simulator Dongle Emulator Download
  Phoenix Simulator Dongle Emulator Download
 • Türk levreği, çipurası ve alabalığı Hong Kong’ta görücüye çıktı
  Türk levreği, çipurası ve alabalığı Hong Kong’ta g
 • PROF.DR.NEVZAT ARTIK:”YUMURTADA FİPRONİL KRİZİ ”
  PROF.DR.NEVZAT ARTIK:”YUMURTADA FİPRONİL KRİ
 • YAZ KURAKLIĞI BAL ÜRETİMİNİ OLUMSUZ ETKİLEDİ
  YAZ KURAKLIĞI BAL ÜRETİMİNİ OLUMSUZ ETKİLEDİ
DUPONT 4. ULUSLARARASI BEYAZ ET KONGRESİNDE SEMPOZYUMA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR
DUPONT 4. ULUSLARARASI BEYAZ ET KONGRESİNDE SEMPOZYUMA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR
DuPont Endüstriyel Biyo-bilimlerin bir iş kolu olan Danisco Animal Nutrition, Antalya’da düzenlenecek 4. Uluslararası Beyaz Et Kongresi kapsamında 28 Nisan 2017 gerçekleşecek uydu sempozyuma ev sahipliği yapacak. DuPont, 4. Uluslararası...
18 Nisan 2017 22:57
Font1 Font2 Font3 Font4

DuPont Endüstriyel Biyo-bilimlerin bir iş kolu olan Danisco Animal Nutrition, Antalya’da düzenlenecek 4. Uluslararası Beyaz Et Kongresi kapsamında 28 Nisan 2017 gerçekleşecek uydu sempozyuma ev sahipliği yapacak.

DuPont-to-merge-with-Dow-Divisions-to-split_strict_xxl

DuPont, 4. Uluslararası Beyaz Et Kongresi kapsamında, 28 Nisan 2017 saat 16.00’da başlayacak uydu sempozyuma ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Bu yıl 4’üncüsü gerçekleştirilecek sempozyumda; kanatlı hayvan beslenmesinde fitaz ve karbohidraz uygulamasındaki en son gelişmeler üzerinde durulacak.

DuPont-to-merge-with-Dow-Divisions-to-split_strict_xxl

Danisco Animal Nutrition EMEA bölgesi sektör lideri Raj Kappali, “Kanatlı beslenmesinde kullanılan fitaz ve karbohidraz enzimleriyle ilgili en son araştırma bulgularını sunacağımız için heyecanlıyız,” diyerek sözlerini şöyle sürdürdü: “Tartışılacak diğer konuların yanı sıra, sempozyum katılımcılarına ilginç bilgiler sunacağına inandığımız ‘beslenme rejimlerinde fitazın protein ve enerji kullanımı üzerindeki etkisine’ de değineceğiz. Enzimlerde geliştirdiğimiz en son yeniliklerden bazılarına dair ayrıntıları paylaşırken, örneğin hızlı tepkiyen fitazımız Axtra® PHY’nin yetiştiricilerin verimliliğini iyileştirirken fosfor atıkları azaltmalarına nasıl yardımcı olduğunu aktaracağız.”

4_uluslararasi_beyaz_et_kongresi_h240580_d1d3e

4. Uluslararası Beyaz Et Kongresi 26-30 Nisan 2017 tarihleri arasında Antalya Kaya Palazzo Golf Resort & Kaya Belek otelde düzenlenecek. Etkinlikle ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen www.beyazetkongresi.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, etkinlik alanında 21-23 numaralı Danisco Animal Nutrition standını ziyaret ederek VIP uydu sempozyuma giriş için kayıt yaptırabilirsiniz.

Danisco Animal Nutrition ile ilgili daha ayrıntılı bilgileri animalnutrition.dupont.com adresinde bulabilirsiniz.

DuPont Endüstriyel Biyo-bilimler çok çeşitli sektörlerdeki müşterileriyle birlikte çalışarak ürünleri endüstriyel prosesleri daha verimli ve sürdürülebilir hâle getirir. Tarım, biyo-teknoloji, kimya ve malzeme biliminin kapasitelerini benzersiz bir biçimde birleştirerek, bir yandan gelecek nesiller için çevreyi korurken diğer yandan da artan nüfusun ihtiyaçlarını gidermek üzere pazar güdümlü, biyolojiye dayalı çözümleri geliştirir. DuPont Endüstriyel Biyo-bilimlerin müşterilerinin maliyet-etkin ürünleri üstün performans ve sürdürülebilirlikle temin etmelerine nasıl yardımcı olduğuna dair güncel gelişmeleri izlemek için Twitter’da @DuPontBiobased adresinden takip eedebilir ya da internet sitesi olan http://biosciences.dupont.com’u ziyaret edebilirsiniz.

4uluslararasi-beyaz-et-kongresi26-30-nisan-2017-tarihlerinde-antalyada-gerceklestirilecek

DUPONT HAKKINDA

DuPont (NYSE: DD), 1802’den beri, yenilikçi ürünler, malzemeler ve hizmetlerle, küresel pazara birinci sınıf bilim ve mühendislik sunmaktadır. DuPont müşterilerle, hükümetlerle, sivil toplum örgütleriyle ve kanaat önderleriyle işbirliği yaparak, dünyanın dört bir yanındaki insanlara sağlıklı gıda götürmek, fosil yakıtlara bağımlılığı azaltmak ve yaşamı ve çevreyi korumak gibi küresel sorunlara çözüm bulunmasına yardım edebileceğine inanmaktadır. DuPont ve DuPont’un kapsayıcı inovasyon taahhüdü ile ilgili ayrıntılı bilgi için http://www.dupont.comadresini ziyaret edebilirsiniz.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa
hayvancilikhaber.com Bir ENFORMASYON MEDYA GRUBU Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.
Evcil Hayvanlar