Hayvancılık Haber

Hayvancılık Haber
 • Bayer ‘Startup Day 2017’ ile Girişimcileri Bir Araya Getirdi
  Bayer ‘Startup Day 2017’ ile Girişimcileri Bir Ara
 • Lely, robotik süt sağımının 25. yılını kutluyor
  Lely, robotik süt sağımının 25. yılını kutluyor
 • LEZİTA EN SEVİLEN ÜRÜNLERİYLE EDT FUARI’NDA… EDT Fuarı 20 – 23 Eylül, CNR Expo Yeşilköy
  LEZİTA EN SEVİLEN ÜRÜNLERİYLE EDT FUARI’NDA… EDT
 • “ÜÇ TARAFI DENİZLERLE ÇEVRİLİ TÜRKİYE’DE BALIK TÜKETİMİ, AVRUPA’NIN SADECE ÜÇTE BİRİ KADAR”
  “ÜÇ TARAFI DENİZLERLE ÇEVRİLİ TÜRKİYE’DE BALIK TÜK
 • Phoenix Simulator Dongle Emulator Download
  Phoenix Simulator Dongle Emulator Download
 • Türk levreği, çipurası ve alabalığı Hong Kong’ta görücüye çıktı
  Türk levreği, çipurası ve alabalığı Hong Kong’ta g
 • PROF.DR.NEVZAT ARTIK:”YUMURTADA FİPRONİL KRİZİ ”
  PROF.DR.NEVZAT ARTIK:”YUMURTADA FİPRONİL KRİ
 • YAZ KURAKLIĞI BAL ÜRETİMİNİ OLUMSUZ ETKİLEDİ
  YAZ KURAKLIĞI BAL ÜRETİMİNİ OLUMSUZ ETKİLEDİ
 • TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu:“Ülkemizde Yumurta Ne Durumda?”
  TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu:“Ülke
 • Türk Veteriner Hekimleri Birliği:YUMURTA KRİZİ ( ZEHİRLİ YUMURTA )
  Türk Veteriner Hekimleri Birliği:YUMURTA KRİZİ ( Z
EURASIA LIVESTOCK Etçi Irk, Saf ve Melez Cins Boğalar ve Gebe Etçi,Sütçü Düveler Temin Eder.

Letonya ve Baltıklar’daki En Büyük Canlı Hayvan İharacatçısı ve Toptancısı…..

EURASIA LIVESTOCK Etçi Irk, Saf ve Melez Cins Boğalar ve Gebe Etçi,Sütçü Düveler Temin Eder.    
 
2008 yılında kurulduğu ifade edilen EURASIA LIVESTOCK Ltd., hızlı bir büyüme göstermiş ve Baltık büyük baş hayvan ihracatı pazarında istikrarlı bir çizgi elde etmiş… 2012 yılında Estonya’da EURASIA LIVESTOCK Ltd.’ in kardeş şirketi  olan EURASIA IMPEX Ltd. ‘ de faaliyete geçirilerek birlikte hizmetlerini sürdürmeleri sağlanmış…
 
EURASIA LIVESTOCK Ltd. tarafından; kasaplık ve besi danaları, karkas dana eti, gebe düvenin yanı sıra her ülkenin pazar talebine göre müşterilerinin özel siparişleri tedarik ediliyor..
 
Modern idare yöntemleri ile 350-400 başın üzerinde iki çiftliği ve stratejik çalışma planları ve 15’in üzerinde çalışanı ile EURASIA LIVESTOCK Ltd.’nin 2011 yılında Letonya’dan Türkiye’ye gerçekleştirdiği büyük baş hayvan ihracatımızın %38’ini karşılaması ile  dikkatleri üzerine çektiği ifade ediliyor…..
 
EURASIA LIVESTOCK Ltd.yetkilisi Aydın BOZKURT:” Çiftliklerimizde her bir dananın sağlığı ve kaliteli bakımının en üst seviyede tutulması için, veteriner hekimler tarafından sürekli kontrol edilir. Bütün sığırlar muhtemel müşterinin seçimini kolaylaştırmak için,yaşlarına ve kilolarına göre değerlendirilip gruplandırılır. ”
 
Bu ay siz okuyucularımıza 2011 yılında Letonya’dan Türkiye’ye gerçekleştirdiği büyük baş hayvan ihracatının %38’ini gerçekleştirmesi ile dikkat çeken EURASIA LIVESTOCK Ltd.’nin çalışmalarını siz okuyucularımıza anlatacağız..
EURASIA LIVESTOCK Ltd..’nin Türkiye  başta olmak üzere dünya pazarında talep görmelerinin nedenini  yetkilisi sn.. Aydın BOZKURT’a sorarak öğrenmemiz ile beraber;  öncelikle etçi ırk saf ve melez cins boğalar konusunda  canlı hayvan pazarının ihtiyaçlarını  nasıl yüksek kalitede  elde edip, ürün teslimatlarını  gerçekleştirdiklerini siz okuyucularımıza  aktaracağız…
URASIA LIVESTOCK Ltd. Avrupa, Türkiye, Kazakistan ve Orta Doğu’daki en büyük besi çiftliklerine ve gıda üreticisi-perakendecisi şirketlere hizmet veren, Letonya ve Baltıklar’daki en büyük canlı hayvan iharacatçısı ve toptancılarından birisi olarak hizmet veriyor.. EURASIA LIVESTOCK Ltd.. kasaplık ve besi danaları, karkas dana eti, gebe düvenin yanı sıra her ülkenin pazar tabine göre ,müşterilerinin özel siparişlerini tedarik ediyor..Baltık Büyükbaş Hayvan İhracatı Pazarında İstikrarlı  Bir Çizgi …..Yapılan açıklamalara göre; 2008 yılında kurulan EURASIA LIVESTOCK Ltd. hızlı bir büyüme göstermiş ve Baltık büyük baş hayvan ihracatı pazarında istikrarlı bir çizgi yakalamıştır..2012 yılında Baltık ülkelerinden büyük baş hayvan ihracatının genişletilmesi hedefiyle Estonya’da  yine EURASIA LIVESTOCK Ltd..’ in kardeş şirketi  olan EURASIA IMPEX Ltd. faaliyete geçirilmiş..

İlerici idare yöntemleri ile 350-400 başın üzerinde iki çiftliği ve stratejik çalışma planları ve 15’in üzerinde çalışanı ile EURASIA LIVESTOCK Ltd.  2011 yılında Letonya’dan Türkiye’ye gerçekleştirdiği büyük baş hayvan ihracatının %38’ini gerçekleştirmesi ile (Devlet Zirai Bilgi Merkezi bilgilerine göre). dikkat çeken EURASIA LIVESTOCK Ltd. ,1500 ton sığır ihracatı, yıllık 5 milyon avro iş hacmi ve Letonya pazarının %46’lık payı ile 2012 yılını başarıyla bitirmiş ve çalışmalarıyla bu günlere geldiği ifade edilmektedir..

Gerek Türkiye ve Gerekse AB İçerisine Canlı Hayvan İhracatına Devam Eden EURASIA LIVESTOCK Ltd……

2013 yılı içinde yoğun olarak Avrupa ve Kuzey Afrika pazarına yaptığı besilik dana ve gebe düve ihracatıyla faaliyetlerini sürdüren EURASIA LIVESTOCK Ltd. , 2014 yılı Haziran’ın da yine Letonya-Rauna bölgesinde bünyesine kattığı ve 60 dönüm üzerine kurulu toplama ve karantina merkezi olarak hizmet eden yeni çiftliği ile gerek Türkiye gerekse, AB içerisine canlı hayvan ihracatına devam ediyor..

‘Güvenilirlik ve istikrar, EURASIA LIVESTOCK Ltd.’in gelişimi ve büyümesinde en büyük etken olurken;  yerli üreticilerle ve her alandaki müşterileriyle yakinen çalışmalar yapmak KENDİLERİNE talep konusunda yeni yeni PAZARLAR yarattığı ifade edilmekte..

EURASIA LIVESTOCK Ltd. Öncelikle Etçi Irk Saf ve Melez Cins Boğalar Temin Eder.

EURASIA LIVESTOCK Ltd. çalışanlarının, pazarların değişen taleplerini karşılamak için müşterilerle ve üreticilerle yakından ilgilendiğini ifade eden firma yetkilisi Aydın BOZKURT ” EURASIA LIVESTOCK Ltd. öncelikle etçi ırk saf ve melez cins boğalar temin eder. Bu ırklar Charolais, Limuzin, Hereford, Belçika Mavisi, Aberdin Angus, Simental ve bunların melezleridir. Şirket özel olarak pazarın en çok tercih edilen en üst düzey büyük baş hayvanlarını tedarik eder..” şeklinde açıklamalarda bulunuyor..

Konu ile ilgili açıklamalarına devam eden .Aydın BOZKURT .EURASIA LIVESTOCK Ltd. çiftlikleri ,sağlıklı sığır gelişimi için yıl boyunca özenle çalışır. Çiftliklerimizde her bir dananın sağlığı ve kaliteli bakımı en üst seviyede tutulmak için veteriner hekimler tarafından sürekli kontrol edilir. Bütün sığırlar muhtemel müşterinin seçimini kolaylaştırmak için yaşlarına ve kilolarına göre değerlendirilip gruplandırılır. Bu prosedür ,her yıl bizimle çalışmayı tercih eden alıcıları kalıcı kılan; ürün ve hizmet kalitesinin bir parçasıdır.

Stratejik planımız ve arzumuz her bir müşterinin bireysel ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra; değişen canlı hayvan pazarının ihtiyaçlarını cevaplandıracak yüksek kaliteyi ve ürün teslimatını sağlamaktır”şeklinde konuşarak bizlere çalışma şeklinin  ipucunu vermekte…

Aydın BOZKURT’un ifadesi ile canlı hayvan ve et ürünlerinizi EURASIA LIVESTOCK Ltd.’den almanızı gerektirecek  en önemli nedenlerden bazıları şöyle ifade ediliyor.”.Kalitede güvence ve tutarlılık,Geniş ürün yelpazesi,Şirketin her bir çalışanının işine verdiği üstün değer,Gelişimlere süraatli  reaksiyon göstermesi,Canlı hayvan ihracatında uzmanlık ve Üreticilerle güçlü bağlar oluşturulması….” İşte,TÜM BU SAYILANLAR EURASIA LIVESTOCK Ltd.’ni tarif ediyor…Buyurun taleplerinizi karşılamaya…

İHTİYAÇLARINIZ HALİNDE EURASIA LIVESTOCK Ltd .Ofisleri:

EURASIA LIVESTOCK Ltd.Vergi No: LV40103740370

Adres: Kr..Barona iela 44 – 23, Riga LV1011, Letonya Telefon: +371 67210401 Fax: +371 67710402

Banka: SWEDBANK AS, SWIFT:  HABALV22 IBAN: LV98HABA0551037647930

EURASIA LIVESTOCK Ltd Çiftlikleri: 1-Farm “Lapsinas” – collection/quarantine center Rauna, Raunas pag., Raunas novads LV4131, Latvia , 2-Farm “Martini” – collection center , Erberge, Mazzalves pag., Neretas novads LV5133, Letonya, 3-Farm “Bruveri” – breeding farm Mazzalves pag., Neretas novads LV5133, Letonya….www.cattle.lv/trEURASIA logo sm


Letonya ve Baltıklar’daki En Büyük Canlı Hayvan İharacatçısı ve Toptancısı….. EURASIA LIVESTOCK Etçi Irk, Saf ve Melez Cins Boğalar ve Gebe Etçi,Sütçü Düveler Temin Eder.       2008 yılında kurulduğu ifade edilen EURASIA LIVESTOCK Ltd., hızlı bir büyüme göstermiş ve Baltık büyük baş hayvan ihracatı pazarında istikrarlı bir çizgi elde etmiş… 2012 yılında Estonya’da EURASIA LIVESTOCK […]


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Benzer Galeriler

hayvancilikhaber.com Bir ENFORMASYON MEDYA GRUBU Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.
Evcil Hayvanlar