Hayvancılık Haber

Hayvancılık Haber
 • M.Ülkü KARAKUŞ:”Geleneksel organizasyonumuz TUYEM’e,katılımınız için ANTALYA’ya davet ediyoruz”
  M.Ülkü KARAKUŞ:”Geleneksel organizasyonumuz
 • HasTavuk AŞ’den kültüre de hizmet..! Gölgeden sinema perdesine bir ilk..
  HasTavuk AŞ’den kültüre de hizmet..! Gölgede
 • TMMOB Gıda Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen 10.GIDA MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ 2017 ANTALYA SİDE’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ
  TMMOB Gıda Mühendisleri Odası tarafından düzenlene
 • Tahir S. Yavuz Malatya’da “İneklerin Kuru Dönemi”ni Anlattı
  Tahir S. Yavuz Malatya’da “İneklerin K
 • SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERDEN, ÇİFTÇİ DOSTU ÇÖZÜMLERE KADAR BİRÇOK YENİLİK NEW HOLLAND STANDINDA..
  SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERDEN, ÇİFTÇİ DOSTU ÇÖZÜMLERE K
 • GÜBRETAŞ’tan ziraat fakültelerindeki çiftçi çocuklarına burs desteği:Tarımın geleceği için eğitime destek
  GÜBRETAŞ’tan ziraat fakültelerindeki çiftçi çocukl
 • ‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en sevilen markası” unvanına Sütaş layık görüldü.
  ‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en s
 • ÜÇÜNCÜ Yumurta Zirvesi’nde ”Yumurta”nın DÜNÜ,BUGÜNÜ ve YARINI” Bilimsel Olarak Tartışıldı..
  ÜÇÜNCÜ Yumurta Zirvesi’nde ”Yumurta&#
 • Genç Su Elçileri Meclisi Üyeleri 2. GençSEM Toplantısı için Ankara’daydı
  Genç Su Elçileri Meclisi Üyeleri 2. GençSEM Toplan
 • 2. EXPOMEN AGRO TARIM VE HAYVANCILIK FUARI
  2. EXPOMEN AGRO TARIM VE HAYVANCILIK FUARI
KEDİ VE KÖPEKLERİNİZE ÖDÜL ALMAYI UNUTMAYIN
KEDİ VE KÖPEKLERİNİZE ÖDÜL ALMAYI UNUTMAYIN
KEDİ VE KÖPEKLERİNİZE ÖDÜL ALMAYI UNUTMAYIN Evcil dostların mutluluğunu ve sağlığını ön planda tutanlar, yeni yıla girerken kedi ve köpeklerini premium Champion’un ödülleriyle mutlu ediyor. Kedi ve köpeklerin sağlığı dikkate...
22 Aralık 2014 23:56
Font1 Font2 Font3 Font4

KEDİ VE KÖPEKLERİNİZE ÖDÜL ALMAYI UNUTMAYIN

Evcil dostların mutluluğunu ve sağlığını ön planda tutanlar, yeni yıla girerken kedi ve köpeklerini premium Champion’un ödülleriyle mutlu ediyor. Kedi ve köpeklerin sağlığı dikkate alınarak hazırlanan Champion ödülleri, hem keyif verici bir motivasyon unsuru oluyor hem de ihtiyaç duydukları besin maddelerini bir arada bulundurarak onların sağlıklarını koruyor.

12 Aralık 2014, İstanbul;

Yeni yıl yaklaşırken aile üyeleri ve arkadaşlar için hediye listeleri yapılmaya başlandı. Peki ya hayatımızı paylaştığımız minik dostlarımız? Onlar yeni yıla girerken nasıl bir hediye hak ediyor?

Premium Champion mamalarının hem kedi hem de köpekler için satışa sunduğu yeni ödüller, yeni yılda sevimli dostlar için lezzetli olduğu kadar sağlıklı bir hediye alternatifi oluyor. Kedi ve köpeklerin eğitiminde önemli rol oynayan ödüller, onların verilen komutları daha hızlı algılamalarının yanı sıra sosyal yaşama adaptasyonları için gerekli olan eğitimi almalarını da kolaylaştırıyor. Ödül alınca size yaptıkları şirinlikler ise sizin yanınıza kâr kalıyor.

Premium Champion’un köpekler için özel olarak ürettiği ödüller; lezzetli formülleri ile sevimli dostların ihtiyaç duydukları tüm besin maddelerini bir araya topluyor. Champion köpek ödül grubunda yer alan T-Biftek Ödülleri; et lezzeti, kokusu ve dokusu ile köpeğinizin aklını başından alıyor. İçeriğindeki dana etinin kattığı lezzet, düşük yağ içeriği ve ekstra vitaminler ile zenginleşen T-Biftek, köpeklerin rahatlıkla tüketebileceği bir ödül olarak öne çıkıyor.

Eğitim sırasında kullanılmak üzere tasarlanan Champion Kuzulu Mini Ödül Kemikleri ise küçük boyutu, dayanılmaz lezzet ve kokusu ile eğitim sırasında ya da normal hayatta köpeğin dikkatinin toplaması istenilen durumlarda mükemmel bir etki sağlıyor. Champion Kuzulu Mini Ödül Kemikleri; yüksek et oranı sebebiyle lezzeti en üst seviyeye taşıyor.

Üç lezzet bir arada…

Premium Champion’un diğer bir ödülü olan Champion Burgu ise üç ayrı lezzeti bir araya getiriyor. Kuzu etli, dana etli ve tavuk etli üç ayrı çubuğun birbirine sarılarak burgu haline getirildiği bu özel şekilli ödül, hem köpeğinizin yerken zevk almasını hem de aynı anda üç ayrı lezzeti tek seferde tatmasını sağlıyor. Champion Burgu, zengin vitamin içeriği ve yüksek protein seviyesi sebebi ile köpekleri sadece ödüllendirmiş olmuyor beslenmesine destek sağlamış da oluyor.

Ödül serisinin diğer bir üyesi olan Champion Pirinçli Ödül Kemiği, hem köpeklerin dişlerini temizliyor hem de plak ve tartar oluşumunu engelleyerek nefes kokusunu düzeltiyor. Champion Pirinçli Ödül Kemiği’nin, içeriğindeki pirinç parçacıkları çiğneme esnasında diş temizleme etkisini artırıyor. Champion Pirinçli Ödül Kemiği; pirinç köpekler tarafından kolaylıkla sindirildiği için sindirim sorunu olan dostlarımız için de ideal bir ödül oluyor.

Champion Kedi Ödülleriyle dostlar daha mutlu ve sağlıklı…

Champion Dolgulu Kedi Ödülleri ise lezzetiyle ağzının tadını bilen, en seçici kedilerin bile aklını başından alıyor. Champion Dolgulu Kedi Ödülleri özel krema dolgusu ve sağlıklı içeriğiyle sevimli dostlarımızın yaşam kalitesini artırıyor.

Tüy Yumağı Engelleyici Champion Dolgulu Kedi Ödülleri; en seçici kedileri bile memnun edecek şekilde özel olarak tasarlanıp ve üretiliyor. Özellikle Amerika’da kedi severlerin tercih ettiği bu yeni beslenme trendi, kedilerin en ciddi sorunlarından biri olan tüy yumağı sorununu ortadan kaldırıyor. Her bir tanenin dışı yeme zevkini arttıracak şekilde kıtır kıtır, içi ise son derece yumuşak ve lezzetli krema ile dolu olan ödüller, içeriğindeki malt sayesinde kedilerin tüy yumaklarının eriyerek dışkı ile sorunsuz atılmasına yardımcı oluyor.

Kedi Naneli Champion Dolgulu Kedi Ödülleri ise içeriğindeki doğal kedi naneli krema sayesinde kedilerin tadına ve kokusuna dayanamadığı çok özel bir lezzet olarak öne çıkıyor. Serinin son halkası olan Diş Dostu Champion Dolgulu Kedi Ödülleri de içindeki yoğun lif içeriği sayesinde kedilerin ağız sağlığını koruyor. Ayrıca kedilerde görülen tartar ve plak oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor.

Premium Champion ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için www.facebook.com/ChampionPet adresini tıklayabilir; premium Champion ve markanın sahibi Türkiye’nin lider yerli kuru mama üreticisi Tropikal Pet hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için www.championpet.com.tr ve www.tropikalpet.com.tr adresleri ziyaret edilebilir.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa
hayvancilikhaber.com Bir ENFORMASYON MEDYA GRUBU Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.
Evcil Hayvanlar