Hayvancılık Haber

Hayvancılık Haber
 • M.Ülkü KARAKUŞ:”Geleneksel organizasyonumuz TUYEM’e,katılımınız için ANTALYA’ya davet ediyoruz”
  M.Ülkü KARAKUŞ:”Geleneksel organizasyonumuz
 • HasTavuk AŞ’den kültüre de hizmet..! Gölgeden sinema perdesine bir ilk..
  HasTavuk AŞ’den kültüre de hizmet..! Gölgede
 • TMMOB Gıda Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen 10.GIDA MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ 2017 ANTALYA SİDE’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ
  TMMOB Gıda Mühendisleri Odası tarafından düzenlene
 • Tahir S. Yavuz Malatya’da “İneklerin Kuru Dönemi”ni Anlattı
  Tahir S. Yavuz Malatya’da “İneklerin K
 • SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERDEN, ÇİFTÇİ DOSTU ÇÖZÜMLERE KADAR BİRÇOK YENİLİK NEW HOLLAND STANDINDA..
  SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERDEN, ÇİFTÇİ DOSTU ÇÖZÜMLERE K
 • GÜBRETAŞ’tan ziraat fakültelerindeki çiftçi çocuklarına burs desteği:Tarımın geleceği için eğitime destek
  GÜBRETAŞ’tan ziraat fakültelerindeki çiftçi çocukl
 • ‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en sevilen markası” unvanına Sütaş layık görüldü.
  ‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en s
 • ÜÇÜNCÜ Yumurta Zirvesi’nde ”Yumurta”nın DÜNÜ,BUGÜNÜ ve YARINI” Bilimsel Olarak Tartışıldı..
  ÜÇÜNCÜ Yumurta Zirvesi’nde ”Yumurta&#
 • Genç Su Elçileri Meclisi Üyeleri 2. GençSEM Toplantısı için Ankara’daydı
  Genç Su Elçileri Meclisi Üyeleri 2. GençSEM Toplan
 • 2. EXPOMEN AGRO TARIM VE HAYVANCILIK FUARI
  2. EXPOMEN AGRO TARIM VE HAYVANCILIK FUARI
Lely Juno ile daha yüksek süt verimi elde edin!
Lely Juno ile daha yüksek süt verimi elde edin!
Lely Juno yem itici robot cazip fiyat avantajı ile çiftçilerin hayatını kolaylaştırıyor Lely Juno ile daha yüksek süt verimi elde edin! Süt sığırcılığı yapan işletmeler için robotik çözümler üreten Lely,...
20 Haziran 2017 17:22
Font1 Font2 Font3 Font4

Lely Juno yem itici robot cazip fiyat avantajı ile çiftçilerin hayatını kolaylaştırıyor

Lely Juno ile daha yüksek süt verimi elde edin!

Süt sığırcılığı yapan işletmeler için robotik çözümler üreten Lely, çiftçilerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Yemi gece gündüz otomatik olarak iten Lely Juno yem itici robotu, çiftçilere daha yüksek süt verimi, ideal rumen sağlığı-büyüme, zaman-yakıt tasarrufu ve daha az atık yem avantajı sağlıyor. Lely Juno’yu kullanarak ahır için çeşitli rotalar ayarlanabiliyor, sunulan yazılım programıyla da doğru zamanda doğru rota takip edilebiliyor. Daha yüksek süt verimi sağlayan Lely Juno cazip fiyat avantajı ile de fark yaratıyor. Lely Juno’ ya aylık 2.550 TL ödeme ve 0 faizli leasing fırsatı ile sahip olmak mümkün.

Çiftçiliğin geleceğini sürdürülebilir, kârlı ve keyifli bir hale getirmeye odaklanan Lely’nin yem itici robotu Lely Juno, yüksek süt veriminin yanı sıra zaman ve yakıt tasarrufu noktasında da fark yaratıyor. Lely Juno yıllık 1,500 litre yakıt tasarrufu ve inek başına yıllık 200 kg daha fazla süt verimi sağlıyor. İdeal rumen sağlığı, ideal büyüme ve daha az atık yem avantajı da sunan Lely Juno’ya aylık 2.550 TL ödeme ve 0 faizli leasing fırsatı ile sahip olmak mümkün.

indir

Zamandan ve yakıttan tasarruf

Lely Juno’yu kullanarak ahır içinde çeşitli rotalar ayarlayanabiliyor. Bununla birlikte sunulan yazılım programıyla doğru zamanda doğru rotanın takip edildiğinden emin olmak mümkün. Bu da, bir işçinin yılda ortalama 180 saatlik işine denk gelen büyük bir verimlilik açığını kapatıyor. Ayrıca yemleri itmek için bir traktöre ihtiyaç olmadığından yakıttan da tasarruf edilmesi sağlanıyor.

Daha yüksek süt verimi

Doğru besin maddeleriyle iyi beslenmiş bir inek, tankta daha fazla süt olmasını sağlar. Lely Juno ile yemin sürekli yem yolunda erişilebilir olması sayesinde ineklerin gündüz veya gece, istedikleri saatte yem almaları mümkün oluyor. Daha yüksek süt veriminin yanı sıra, bu özellikle birlikte zamandan da tasarruf ediliyor.

Daha az atık yem

Yemin düzenli olarak itilmesiyle atık yem miktarı ortalama %75 düşüyor. Böylece yem yolunuzun kapasitesi de artar çünkü yem her zaman erişilebilir mesafede bulunur. Bu yöntemle düşük verim sağlayan inekler dahi tam olarak doğru miktarlardaki besin maddelerini tüketiyor; böylece kaba yem alımı da artmış oluyor. Bu da iyi beslenen her inekten daha fazla verim almayı beraberinde getiriyor.

indir

Lely Group Hakkında

1948’de kurulan Lely, müşterileri için çiftçiliğin geleceğini sürdürülebilir, kârlı ve keyifli bir hale getirmek için çalışmaya odaklanmıştır. Lely, süt hayvancılığı sektöründe enerji bakımından verimli operasyonlar sağlayacak iş kolları üzerinde de çalışmaktadır. Tavsiye vermekten yaptıkları seçimleri uygulamaya koymaları için destek sağlamaya kadar müşterilerimize yenilikçi çözümler sunmak konusunda her gün insanlara ilham veriyoruz. Lely uzun yıllardır otomatik süt sağım sistemleri alanında öncülük yapmaktadır. 60’tan fazla ülkede faaliyet gösteren Lely Group, yaklaşık 2.000 kişiyi istihdam etmektedir.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa
hayvancilikhaber.com Bir ENFORMASYON MEDYA GRUBU Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.
Evcil Hayvanlar