Hayvancılık Haber

Hayvancılık Haber
 • M.Ülkü KARAKUŞ:”Geleneksel organizasyonumuz TUYEM’e,katılımınız için ANTALYA’ya davet ediyoruz”
  M.Ülkü KARAKUŞ:”Geleneksel organizasyonumuz
 • HasTavuk AŞ’den kültüre de hizmet..! Gölgeden sinema perdesine bir ilk..
  HasTavuk AŞ’den kültüre de hizmet..! Gölgede
 • TMMOB Gıda Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen 10.GIDA MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ 2017 ANTALYA SİDE’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ
  TMMOB Gıda Mühendisleri Odası tarafından düzenlene
 • Tahir S. Yavuz Malatya’da “İneklerin Kuru Dönemi”ni Anlattı
  Tahir S. Yavuz Malatya’da “İneklerin K
 • SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERDEN, ÇİFTÇİ DOSTU ÇÖZÜMLERE KADAR BİRÇOK YENİLİK NEW HOLLAND STANDINDA..
  SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERDEN, ÇİFTÇİ DOSTU ÇÖZÜMLERE K
 • GÜBRETAŞ’tan ziraat fakültelerindeki çiftçi çocuklarına burs desteği:Tarımın geleceği için eğitime destek
  GÜBRETAŞ’tan ziraat fakültelerindeki çiftçi çocukl
 • ‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en sevilen markası” unvanına Sütaş layık görüldü.
  ‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en s
 • ÜÇÜNCÜ Yumurta Zirvesi’nde ”Yumurta”nın DÜNÜ,BUGÜNÜ ve YARINI” Bilimsel Olarak Tartışıldı..
  ÜÇÜNCÜ Yumurta Zirvesi’nde ”Yumurta&#
 • Genç Su Elçileri Meclisi Üyeleri 2. GençSEM Toplantısı için Ankara’daydı
  Genç Su Elçileri Meclisi Üyeleri 2. GençSEM Toplan
 • 2. EXPOMEN AGRO TARIM VE HAYVANCILIK FUARI
  2. EXPOMEN AGRO TARIM VE HAYVANCILIK FUARI
Milletvekili Adayı Mustafa BAYSAN, TBMM için biçilmiş bir KAFTAN..
Mustafa BAYSAN, Artık Resmen CHP Mersin 25.Dönem Milletvekili Adayı..
mustafa_baysan_chp_mersin_adayi_h35503_ea88c

Haber:Remzi CİĞERLİ….

Artık resmen CHP Mersin 25.Dönem Milletvekili Adayı oldu…

 Mustafa BAYSAN, TBMM için biçilmiş bir kaftan..

 Kamuoyunca da bilindiği gibi; Mersin’de daha önce 1. ve 4. sıralarını kontenjana ayıran CHP’de gerçekleştirilen eğilim yoklaması sonucuna göre, tek kontenjan kullanılmasına karar verildi. Böylece eğilim yoklamasındaki ilk üç sıralama yerini korurken. 4. sıra kontenjan adayı olarak da Gülnarlı İş Adamı Mustafa Baysan aday gösterildi…

Mustafa BAYSAN, millet meclisi için biçilmiş bir kaftan..

Sektörümüzün yakından tanıdığı başarılı iş adamı Mustafa BAYSAN ; yıllardır sosyal yönü ile de toplumsal etkinliklere verdiği destek ve siyasi yaşamında da CHP için yapmış olduğu çalışmalar ile ADETA millet meclisi için biçilmiş bir kaftan..

Hayvancılık sektöründe Yönetim Kurulu Başkanlıklarını yürüttüğü VİMAR ve VİLSAN  A.Ş ile yaratığı iş istihdamının yanı sıra vergi rekortmenlikleri de bulunan İŞADAMI Mustafa BAYSAN; en çok sosyal sorumluluk projeleri ve yaptığı bağışlar ile DİKKAT çekerek , MECLİSE yakışacağının SİNYALLERİNİ bu günlere çoktan veriyordu..

Güle güle TBMM’ye, GÜZEL sektör dostumuz GÜLE GÜLE….!

CHP Mersin 25.Dönem Milletvekili Adayı olarak  4. sıradan kontenjan adaylığı RESMEN kesinleşen değerli sektör bireyimiz Gülnarlı İş Adamı Mustafa BAYSANa YOLUNUN açık olmasını diliyoruz…

Güle güle TBMM’ye, GÜZEL sektör dostumuz GÜLE GÜLE...!

 

MUSTAFA BAYSAN KİMDİR..?

Mustafa Baysan….1959 Gülnar doğumlu. İlk ve Ortaokulu burada okuduktan sonra, 1976 yılında Konya veteriner lisesinden sağlık teknisyeni olarak mezun oldu. Bir süre Kamuda çalıştı. Daha sonra özel sektöre geçti.

1986 yılında Güneş Ecza depolarının nüvesi olan İstanbul Güneş Ecza Deposu’nu kurdu. Daha sonra sırasıyla, 1989 Yılında Mersin Güneş Ecza Deposu’nu, 1990 yılında Ankara Güneş Ecza Deposu’nu, 1997 yılında İzmir Güneş Ecza Deposu’nu, 1999 yılında Bandırma’da Baysan Ecza Depo’sunu, son olarak da 2006 Yılında Erzurum Güneş Ecza Deposu’nu faaliyete geçirdi..

Güneş Ecza Depoları bünyesinde bulunan bu altı ecza deposunun yanı sıra 1995 yılında kurulan ve kanatlı sektörünün ihtiyaç duyduğu sağlık ve yem katkı ürünlerinin imal ve ithalatını gerçekleştiren Vimar A.Ş. ile 2014 yılında gruba dahil olan, büyükbaş ve kanatlı alanında üretim gerçekleştiren Vilsan A.Ş. de Mustafa Baysan’ın ülkemize kazandırdığı diğer sanayi kuruluşlarıdır.

Baysan 1991 seçimlerinde Mersin ikinci bölgede aday adayı oldu. 1995 seçimlerine CHP’nin 5. sıra miilletvekili adayı olarak girdi. CHP İstanbul örgütünün kurucularından olan Mustafa Baysan istanbul İl yönetiminde görev yaptı. 2 dönem İstanbul’da, 3 dönem de Mersin örgütünün kurultay delegesi oldu.

Çevresinde sempatik ve sıcak kanlı kişiliği dikkat çeken Mustafa Baysan iş hayatında ilkeli, çağdaş ve dürüst kişiliği ile tanınmaktadır. “Memlekete, millete hizmet etmek kadar önemli bir şey yok…” sözüyle ifade ettiği düşüncesini, gerçekleştirmiş olduğu sayısız eğitim projesiyle hayata geçirdi.

Mersin Güneş Ecza deposunun sahibi olan Baysan, ilk gençliğinden beri siyasetin içindedir. Siyeseti topluma hizmet etmenin en etkili yolu olarak gören Mustafa Baysan,  2015 seçimlerine CHP’den kontenjan adayı olarak başvurdu.

CHP Mersin 25.Dönem Milletvekili Adayı olarak  4. sıradan kontenjan adaylığı RESMEN kesinleşen  Mustafa Baysan bu hizmetlerine meclisten devam edeceğinin taahhüdüyle  “Memlekete, millete hizmet etmek kadar önemli bir şey yok…”demeye devam edeceğine inanıyoruz…


Mustafa BAYSAN, Artık Resmen CHP Mersin 25.Dönem Milletvekili Adayı.. Haber:Remzi CİĞERLİ…. Artık resmen CHP Mersin 25.Dönem Milletvekili Adayı oldu…  Mustafa BAYSAN, TBMM için biçilmiş bir kaftan..  Kamuoyunca da bilindiği gibi; Mersin’de daha önce 1. ve 4. sıralarını kontenjana ayıran CHP’de gerçekleştirilen eğilim yoklaması sonucuna göre, tek kontenjan kullanılmasına karar verildi. Böylece eğilim yoklamasındaki ilk üç sıralama yerini korurken. […]


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Benzer Galeriler

hayvancilikhaber.com Bir ENFORMASYON MEDYA GRUBU Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.
Evcil Hayvanlar