Hayvancılık Haber

Hayvancılık Haber
 • Bayer ‘Startup Day 2017’ ile Girişimcileri Bir Araya Getirdi
  Bayer ‘Startup Day 2017’ ile Girişimcileri Bir Ara
 • Lely, robotik süt sağımının 25. yılını kutluyor
  Lely, robotik süt sağımının 25. yılını kutluyor
 • LEZİTA EN SEVİLEN ÜRÜNLERİYLE EDT FUARI’NDA… EDT Fuarı 20 – 23 Eylül, CNR Expo Yeşilköy
  LEZİTA EN SEVİLEN ÜRÜNLERİYLE EDT FUARI’NDA… EDT
 • “ÜÇ TARAFI DENİZLERLE ÇEVRİLİ TÜRKİYE’DE BALIK TÜKETİMİ, AVRUPA’NIN SADECE ÜÇTE BİRİ KADAR”
  “ÜÇ TARAFI DENİZLERLE ÇEVRİLİ TÜRKİYE’DE BALIK TÜK
 • Phoenix Simulator Dongle Emulator Download
  Phoenix Simulator Dongle Emulator Download
 • Türk levreği, çipurası ve alabalığı Hong Kong’ta görücüye çıktı
  Türk levreği, çipurası ve alabalığı Hong Kong’ta g
 • PROF.DR.NEVZAT ARTIK:”YUMURTADA FİPRONİL KRİZİ ”
  PROF.DR.NEVZAT ARTIK:”YUMURTADA FİPRONİL KRİ
 • YAZ KURAKLIĞI BAL ÜRETİMİNİ OLUMSUZ ETKİLEDİ
  YAZ KURAKLIĞI BAL ÜRETİMİNİ OLUMSUZ ETKİLEDİ
 • TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu:“Ülkemizde Yumurta Ne Durumda?”
  TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu:“Ülke
 • Türk Veteriner Hekimleri Birliği:YUMURTA KRİZİ ( ZEHİRLİ YUMURTA )
  Türk Veteriner Hekimleri Birliği:YUMURTA KRİZİ ( Z
Milletvekili adayı Oktay TAN: ”Türkiye Hayvancılığının Geliştirilmesi LAZIM..”
AK PARTİ  İstanbul MİLLLETVEKİLİ ADAY ADAYI…!
Oktay  TAN: ”Türkiye Hayvancılığının
 
Geliştirilmesi LAZIM..”
İstanbul’da en başta Bitlis,Van, Diyarbakır,Bingöl,Muş ve Siirt vb. gibi illerdeki var olan yoğun akraba profili ile büyük bir siyasal-sayısal çevreye sahip olan Ak Parti İstanbul 1.bölge Milletvekili Aday Adayı Oktay TAN,’ eğitimi döneminde projesini başarı ile tamamladığı , ‘Hükümet ve Liderlik Okulu’ sertifikasını  da almaya hak kazanmış bir isim.
 
 Hayvancılık Verimli Bir Üretim Kolu olmalı..
Ak Parti İstanbul 1.bölge Milletvekili Aday Adayı Oktay TAN, meclise girmesi halinde tarım ve hayvancılık ile ilgili projeleri olduğuna vurgu yaparak.”Hayvansal ürünlerin pazarlanmasının sağlanması çok önemli bir problem.Günümüzün ekonomik anlayışına göre hayvancılığın verimli bir üretim kolu olabilmesi,modern bilgi ve teknolojiye yer verilmesi ve başlıca üretim unsurlarının en uygun şekilde kullanılmasına bağlıdır.”dedi.
Türkiye hayvancılığının geliştirilmesi …
Genç milletvekili TAN ayrıca ”Hayvancılık bilgi,hesap ve ölçü ile idare edilen ve belirli büyüklüğe erişmiş pazara bağlı bir üretim kolu haline gelmiştir.Üretim ve pazarlama,modern hayvancılığın birbirinden ayrılmaz,birbirini tamamlayan kısımları durumundadır. Pazarlamayı,üretimin en son ve en önemli parçası olarak nitelendirmek mümkündür.Türkiye hayvancılığının geliştirilmesi söz konusu olduğu zaman ortaya çıkan bir çok ayrıntılı meseleyi bilimsel metodlarla ortaya koyabilmek, bunların çözüm yollarını bulabilmek araştırma faaliyetleriyle sağlanabilir. Daha iyiye ulaşabilmek için hayvancılık çalışmalarının her yönünde geniş araştırmalara ihtiyaç vardır.’‘şeklinde konuşuyor..
Bilimsel ve Teknik Araştırmalar Meselelere Çözüm Olur..
”Türkiye gerçeklerine ve gelişimlerine uygun,pratik sonuçlar verecek bilimsel ve teknik araştırmaların meselelere getireceği çözümlerden,teknolojinin yeni imkanlarından yetiştiricilerin faydalanabilmesi için,onların teknik bilgi ve görgülerini arttıracak bir eğitimin uygulanması mutlaka zorunludur.Türk hayvan yetiştiricilerinin işletmecilik konularına adapte olabilmeleri bilim ve tekniği kabul edip uygular hale gelmeleri için eğitim, yayın ve uygulama imkanları mutlaka seferber edilmelidir”şeklinde konuşmasını sürdüren Ak Parti İstanbul 1.bölge Milletvekili Aday Adayı Oktay TAN şimdiden ÇİFTÇİNİN meclisteki sesi olacağının işaretlerini veriyor..

İstanbul’da yaşayıp ikamet eden buradaki yatırımlarının dışında  bir ayağı ile de Bitlis’teki ticari yatırım ve iş istihdamları ile uğraşan  Oktay TAN; ülke ekonomisine de  büyük katkı sağlayan bir kişilik..
Bitlis,Van, Diyarbakır,Bingöl,Muş ve Siirt vb.gibi İllerdeki Var Olan Yoğun Akraba Profili..
İstanbul’da en başta Bitlis,Van, Diyarbakır,Bingöl,Muş ve Siirt vb.gibi illerdeki var olan yoğun akraba profili ile büyük bir siyasal-sayısal çevreye sahip olan TAN,’ Avrupa’da Yönetişim, Siyasi Liderlik, İslam ve Batı, AB Yolunda Kıbrıs, Liberalizm, Türkiye’nin Kültür  ve Sanat Politikaları, Din, Devlet ve Laiklik ve Anayasa, Demokrasi ve Egemenlik konulu programları da eğitimi döneminde başarı ile tamamlayıp , ‘Hükümet ve Liderlik Okulu’ sertifikası almaya hak kazanmış bir isim.
‘Modern Sermaye Piyasaları ve Borsa  Teorisi’ eğitim programı sertifikalı Oktay TAN…
Oktay TAN ayrıca ‘Modern Sermaye Piyasaları ve Borsa  Teorisi’ eğitim programı sertifikasını da hak eden projeleri ile  ödüller sahibi.
2008 yılında Genç İletişimciler Yarışması Halkla İlişkiler Ürün ve Hizmet Tanıtımı  projesinde Türkiye 1′inciliği ve yine 2008 yılında Genç İletişimciler Yarışmasında Halkla İlişkiler Sosyal Sorumluluk projesi Türkiye 3′üncülüğü  ödülleri Oktay TAN’ın kazandıkları arasında…
Birçok sosyal yardım derneklerinde gönüllü hizmet elçisi olarak da görev yapan Oktay Tan; yine  çok etkili bir sivil toplum örgütü olan BETAV (Bitlis Eğitim ve Tanıtım Vakfı) üyesi ve İstanbul Gazeteciler Derneği üyeliği ile varlığını hizmete adadığını sergilemiştir. Gazetecilik çalışmaları ile de dikkat çeken Oktay Tan; bir çok yayında yazarlık, habercilik yapmasının yanı sıra, halen bir yayın grubunun yazı işleri sorumluluğunu aktif olarak yürütmektedir..İyi derecede İngilizce bilen Oktay Tan, orta derecede Rusça ve Kürtçe de bilmektedir.

 


AK PARTİ  İstanbul MİLLLETVEKİLİ ADAY ADAYI…! Oktay  TAN: ”Türkiye Hayvancılığının   Geliştirilmesi LAZIM..” İstanbul’da en başta Bitlis,Van, Diyarbakır,Bingöl,Muş ve Siirt vb. gibi illerdeki var olan yoğun akraba profili ile büyük bir siyasal-sayısal çevreye sahip olan Ak Parti İstanbul 1.bölge Milletvekili Aday Adayı Oktay TAN,’ eğitimi döneminde projesini başarı ile tamamladığı , ‘Hükümet ve Liderlik Okulu’ sertifikasını  da almaya […]


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Benzer Galeriler

hayvancilikhaber.com Bir ENFORMASYON MEDYA GRUBU Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.
Evcil Hayvanlar