Hayvancılık Haber

Hayvancılık Haber
 • M.Ülkü KARAKUŞ:”Geleneksel organizasyonumuz TUYEM’e,katılımınız için ANTALYA’ya davet ediyoruz”
  M.Ülkü KARAKUŞ:”Geleneksel organizasyonumuz
 • HasTavuk AŞ’den kültüre de hizmet..! Gölgeden sinema perdesine bir ilk..
  HasTavuk AŞ’den kültüre de hizmet..! Gölgede
 • TMMOB Gıda Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen 10.GIDA MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ 2017 ANTALYA SİDE’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ
  TMMOB Gıda Mühendisleri Odası tarafından düzenlene
 • Tahir S. Yavuz Malatya’da “İneklerin Kuru Dönemi”ni Anlattı
  Tahir S. Yavuz Malatya’da “İneklerin K
 • SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERDEN, ÇİFTÇİ DOSTU ÇÖZÜMLERE KADAR BİRÇOK YENİLİK NEW HOLLAND STANDINDA..
  SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERDEN, ÇİFTÇİ DOSTU ÇÖZÜMLERE K
 • GÜBRETAŞ’tan ziraat fakültelerindeki çiftçi çocuklarına burs desteği:Tarımın geleceği için eğitime destek
  GÜBRETAŞ’tan ziraat fakültelerindeki çiftçi çocukl
 • ‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en sevilen markası” unvanına Sütaş layık görüldü.
  ‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en s
 • ÜÇÜNCÜ Yumurta Zirvesi’nde ”Yumurta”nın DÜNÜ,BUGÜNÜ ve YARINI” Bilimsel Olarak Tartışıldı..
  ÜÇÜNCÜ Yumurta Zirvesi’nde ”Yumurta&#
 • Genç Su Elçileri Meclisi Üyeleri 2. GençSEM Toplantısı için Ankara’daydı
  Genç Su Elçileri Meclisi Üyeleri 2. GençSEM Toplan
 • 2. EXPOMEN AGRO TARIM VE HAYVANCILIK FUARI
  2. EXPOMEN AGRO TARIM VE HAYVANCILIK FUARI
Milletvekili adayı Oktay TAN: ”Türkiye Hayvancılığının Geliştirilmesi LAZIM..”
AK PARTİ  İstanbul MİLLLETVEKİLİ ADAY ADAYI…!
Oktay  TAN: ”Türkiye Hayvancılığının
 
Geliştirilmesi LAZIM..”
İstanbul’da en başta Bitlis,Van, Diyarbakır,Bingöl,Muş ve Siirt vb. gibi illerdeki var olan yoğun akraba profili ile büyük bir siyasal-sayısal çevreye sahip olan Ak Parti İstanbul 1.bölge Milletvekili Aday Adayı Oktay TAN,’ eğitimi döneminde projesini başarı ile tamamladığı , ‘Hükümet ve Liderlik Okulu’ sertifikasını  da almaya hak kazanmış bir isim.
 
 Hayvancılık Verimli Bir Üretim Kolu olmalı..
Ak Parti İstanbul 1.bölge Milletvekili Aday Adayı Oktay TAN, meclise girmesi halinde tarım ve hayvancılık ile ilgili projeleri olduğuna vurgu yaparak.”Hayvansal ürünlerin pazarlanmasının sağlanması çok önemli bir problem.Günümüzün ekonomik anlayışına göre hayvancılığın verimli bir üretim kolu olabilmesi,modern bilgi ve teknolojiye yer verilmesi ve başlıca üretim unsurlarının en uygun şekilde kullanılmasına bağlıdır.”dedi.
Türkiye hayvancılığının geliştirilmesi …
Genç milletvekili TAN ayrıca ”Hayvancılık bilgi,hesap ve ölçü ile idare edilen ve belirli büyüklüğe erişmiş pazara bağlı bir üretim kolu haline gelmiştir.Üretim ve pazarlama,modern hayvancılığın birbirinden ayrılmaz,birbirini tamamlayan kısımları durumundadır. Pazarlamayı,üretimin en son ve en önemli parçası olarak nitelendirmek mümkündür.Türkiye hayvancılığının geliştirilmesi söz konusu olduğu zaman ortaya çıkan bir çok ayrıntılı meseleyi bilimsel metodlarla ortaya koyabilmek, bunların çözüm yollarını bulabilmek araştırma faaliyetleriyle sağlanabilir. Daha iyiye ulaşabilmek için hayvancılık çalışmalarının her yönünde geniş araştırmalara ihtiyaç vardır.’‘şeklinde konuşuyor..
Bilimsel ve Teknik Araştırmalar Meselelere Çözüm Olur..
”Türkiye gerçeklerine ve gelişimlerine uygun,pratik sonuçlar verecek bilimsel ve teknik araştırmaların meselelere getireceği çözümlerden,teknolojinin yeni imkanlarından yetiştiricilerin faydalanabilmesi için,onların teknik bilgi ve görgülerini arttıracak bir eğitimin uygulanması mutlaka zorunludur.Türk hayvan yetiştiricilerinin işletmecilik konularına adapte olabilmeleri bilim ve tekniği kabul edip uygular hale gelmeleri için eğitim, yayın ve uygulama imkanları mutlaka seferber edilmelidir”şeklinde konuşmasını sürdüren Ak Parti İstanbul 1.bölge Milletvekili Aday Adayı Oktay TAN şimdiden ÇİFTÇİNİN meclisteki sesi olacağının işaretlerini veriyor..

İstanbul’da yaşayıp ikamet eden buradaki yatırımlarının dışında  bir ayağı ile de Bitlis’teki ticari yatırım ve iş istihdamları ile uğraşan  Oktay TAN; ülke ekonomisine de  büyük katkı sağlayan bir kişilik..
Bitlis,Van, Diyarbakır,Bingöl,Muş ve Siirt vb.gibi İllerdeki Var Olan Yoğun Akraba Profili..
İstanbul’da en başta Bitlis,Van, Diyarbakır,Bingöl,Muş ve Siirt vb.gibi illerdeki var olan yoğun akraba profili ile büyük bir siyasal-sayısal çevreye sahip olan TAN,’ Avrupa’da Yönetişim, Siyasi Liderlik, İslam ve Batı, AB Yolunda Kıbrıs, Liberalizm, Türkiye’nin Kültür  ve Sanat Politikaları, Din, Devlet ve Laiklik ve Anayasa, Demokrasi ve Egemenlik konulu programları da eğitimi döneminde başarı ile tamamlayıp , ‘Hükümet ve Liderlik Okulu’ sertifikası almaya hak kazanmış bir isim.
‘Modern Sermaye Piyasaları ve Borsa  Teorisi’ eğitim programı sertifikalı Oktay TAN…
Oktay TAN ayrıca ‘Modern Sermaye Piyasaları ve Borsa  Teorisi’ eğitim programı sertifikasını da hak eden projeleri ile  ödüller sahibi.
2008 yılında Genç İletişimciler Yarışması Halkla İlişkiler Ürün ve Hizmet Tanıtımı  projesinde Türkiye 1′inciliği ve yine 2008 yılında Genç İletişimciler Yarışmasında Halkla İlişkiler Sosyal Sorumluluk projesi Türkiye 3′üncülüğü  ödülleri Oktay TAN’ın kazandıkları arasında…
Birçok sosyal yardım derneklerinde gönüllü hizmet elçisi olarak da görev yapan Oktay Tan; yine  çok etkili bir sivil toplum örgütü olan BETAV (Bitlis Eğitim ve Tanıtım Vakfı) üyesi ve İstanbul Gazeteciler Derneği üyeliği ile varlığını hizmete adadığını sergilemiştir. Gazetecilik çalışmaları ile de dikkat çeken Oktay Tan; bir çok yayında yazarlık, habercilik yapmasının yanı sıra, halen bir yayın grubunun yazı işleri sorumluluğunu aktif olarak yürütmektedir..İyi derecede İngilizce bilen Oktay Tan, orta derecede Rusça ve Kürtçe de bilmektedir.

 


AK PARTİ  İstanbul MİLLLETVEKİLİ ADAY ADAYI…! Oktay  TAN: ”Türkiye Hayvancılığının   Geliştirilmesi LAZIM..” İstanbul’da en başta Bitlis,Van, Diyarbakır,Bingöl,Muş ve Siirt vb. gibi illerdeki var olan yoğun akraba profili ile büyük bir siyasal-sayısal çevreye sahip olan Ak Parti İstanbul 1.bölge Milletvekili Aday Adayı Oktay TAN,’ eğitimi döneminde projesini başarı ile tamamladığı , ‘Hükümet ve Liderlik Okulu’ sertifikasını  da almaya […]


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Benzer Galeriler

hayvancilikhaber.com Bir ENFORMASYON MEDYA GRUBU Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.
Evcil Hayvanlar