Hayvancılık Haber

Hayvancılık Haber
 • M.Ülkü KARAKUŞ:”Geleneksel organizasyonumuz TUYEM’e,katılımınız için ANTALYA’ya davet ediyoruz”
  M.Ülkü KARAKUŞ:”Geleneksel organizasyonumuz
 • HasTavuk AŞ’den kültüre de hizmet..! Gölgeden sinema perdesine bir ilk..
  HasTavuk AŞ’den kültüre de hizmet..! Gölgede
 • TMMOB Gıda Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen 10.GIDA MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ 2017 ANTALYA SİDE’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ
  TMMOB Gıda Mühendisleri Odası tarafından düzenlene
 • Tahir S. Yavuz Malatya’da “İneklerin Kuru Dönemi”ni Anlattı
  Tahir S. Yavuz Malatya’da “İneklerin K
 • SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERDEN, ÇİFTÇİ DOSTU ÇÖZÜMLERE KADAR BİRÇOK YENİLİK NEW HOLLAND STANDINDA..
  SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERDEN, ÇİFTÇİ DOSTU ÇÖZÜMLERE K
 • GÜBRETAŞ’tan ziraat fakültelerindeki çiftçi çocuklarına burs desteği:Tarımın geleceği için eğitime destek
  GÜBRETAŞ’tan ziraat fakültelerindeki çiftçi çocukl
 • ‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en sevilen markası” unvanına Sütaş layık görüldü.
  ‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en s
 • ÜÇÜNCÜ Yumurta Zirvesi’nde ”Yumurta”nın DÜNÜ,BUGÜNÜ ve YARINI” Bilimsel Olarak Tartışıldı..
  ÜÇÜNCÜ Yumurta Zirvesi’nde ”Yumurta&#
 • Genç Su Elçileri Meclisi Üyeleri 2. GençSEM Toplantısı için Ankara’daydı
  Genç Su Elçileri Meclisi Üyeleri 2. GençSEM Toplan
 • 2. EXPOMEN AGRO TARIM VE HAYVANCILIK FUARI
  2. EXPOMEN AGRO TARIM VE HAYVANCILIK FUARI
Mustafa BAYSAN,Kontenjandan CHP Mersin 25.Dönem Milletvekili Adayı olarak belirlendi..

mustafa_baysan_chp_mersin_adayi_h35503_ea88cchp

Haber:Remzi CİĞERLİ

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi Mersin Kontenjan adayını  gerçekleşen Parti Meclisi toplantısında belirledi.

 

 

Mustafa BAYSAN,Kontenjandan CHP Mersin 25.Dönem Milletvekili Adayı olarak belirlendi..

 

 

Daha önce 1. ve 4. sıralarını kontenjana ayıran CHP’de, gerçekleştirilen eğilim yoklaması sonucuna göre tek kontenjan kullanılmasına karar verildi. Böylece eğilim yoklamasındaki ilk üç sıralama yerini korudu. 4. sıra kotenjan adayı olarak da Gülnarlı İş Adamı Mustafa Baysan belirlendi.

 

 

Mustafa BAYSAN, millet meclisi için biçilmiş bir kaftan..

Sektörümüzün yakından tanıdığı başarılı iş adamı Mustafa BAYSAN ; yıllardır sosyal yönü ile de toplumsal etkinliklere verdiği destek ve siyasi yaşamında da CHP için yapmış olduğu çalışmalar ile ADETA millet meclisi için biçilmiş bir kaftan..

Hayvancılık sektöründe Yönetim Kurulu Başkanlıklarını yürüttüğü VİMAR ve VİLSAN  A.Ş ile yaratığı iş istihdamının yanı sıra vergi rekortmenlikleri de bulunan Mustafa BAYSAN; en çok sosyal sorumluluk projeleri ve yaptığı bağışlar ile  DİKKAT çekerek , MECLİSE yakışacağının SİNYALLERİNİ çoktan veriyordu..

CHP Mersin 25.Dönem Milletvekili Adayı olarak  4. sıradan kotenjan adayı olan değerli sektör bireyimiz Gülnarlı İş Adamı Mustafa Baysan’a YOLUNUN açık olmasını diliyoruz..

 

 

Tek Kontenjan Aytuğ Atıcı’ya Yaradı

Bu arada Mersin eğilim yoklamasında 3. sırada yer alan Mersin Milletvekili Prof. Dr. Aytuğ Atıcı’nın 2 kontenjanlı sıralamada 5. sırada aday olup, 4 vekili bulunan CHP’de seçilme ihtimalinin zora gireceği ifade ediliyordu..

Ancak, milletvekilliği süresi boyunca gerek mecliste, gerek Mersin yerelinde yürüttüğü çalışmalarla partili partisiz halkın takdirini kazanan Prof. Dr. Aytuğ Atıcı tek kontenjan kullanılmasıyla birlikte 3. sırada yer alarak tekrar milletvekili seçilmeyi büyük ölçüde garantiledi.

 

5. sırada bulunan Serdal Kuyucuoğlu ise, özverili çalışmaları ve partiye olan bağlılığıyla tanınıyor. CHP’nin 5. vekili zorlayacağı konuşuluyor. Tek Eksik Kadın Aday CHP Mersin kamuoyundaki beklenti Genel Merkez’in kontenjan hakkını kadın adaylardan yana kullanması yönündeydi. Ancak listede bulunan üç kadın adayın da seçilme ihtimalinin yok denecek kadar az olması CHP tabanının ve kadın üyelerinin tepkisini çekeceği ifade ediliyor.. İşte CHP Mersin Milletvekili Adayları: 1. Hüseyin Çamak 2. Fikri Sağlar 3. Aytuğ Atıcı 4. Mustafa Baysan (Kontenjan) 5. Serdal Kuyucuoğlu 6. Sibel Gazi Tabel 7. Ebru Çalışkan 8. Seyit Özananar 9. Ali Koç 10. Nevin Zaimoğlu 11. Celal Çelik

 

Sektörümüzün yakından tanıdığı başarılı iş adamı Mustafa BAYSAN ; yıllardır sosyal yönü ile de toplumsal etkinliklere verdiği destek ve siyasi yaşamında da CHP için yapmış olduğu çalışmalar ile ADETA millet meclisi için biçilmiş bir kaftan..

 

DSC_3391DSC_3391


Haber:Remzi CİĞERLİ Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi Mersin Kontenjan adayını  gerçekleşen Parti Meclisi toplantısında belirledi.     Mustafa BAYSAN,Kontenjandan CHP Mersin 25.Dönem Milletvekili Adayı olarak belirlendi..     Daha önce 1. ve 4. sıralarını kontenjana ayıran CHP’de, gerçekleştirilen eğilim yoklaması sonucuna göre tek kontenjan kullanılmasına karar verildi. Böylece eğilim yoklamasındaki ilk üç sıralama yerini korudu. […]


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Benzer Galeriler

hayvancilikhaber.com Bir ENFORMASYON MEDYA GRUBU Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.
Evcil Hayvanlar