Hayvancılık Haber

Hayvancılık Haber
 • M.Ülkü KARAKUŞ:”Geleneksel organizasyonumuz TUYEM’e,katılımınız için ANTALYA’ya davet ediyoruz”
  M.Ülkü KARAKUŞ:”Geleneksel organizasyonumuz
 • HasTavuk AŞ’den kültüre de hizmet..! Gölgeden sinema perdesine bir ilk..
  HasTavuk AŞ’den kültüre de hizmet..! Gölgede
 • TMMOB Gıda Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen 10.GIDA MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ 2017 ANTALYA SİDE’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ
  TMMOB Gıda Mühendisleri Odası tarafından düzenlene
 • Tahir S. Yavuz Malatya’da “İneklerin Kuru Dönemi”ni Anlattı
  Tahir S. Yavuz Malatya’da “İneklerin K
 • SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERDEN, ÇİFTÇİ DOSTU ÇÖZÜMLERE KADAR BİRÇOK YENİLİK NEW HOLLAND STANDINDA..
  SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERDEN, ÇİFTÇİ DOSTU ÇÖZÜMLERE K
 • GÜBRETAŞ’tan ziraat fakültelerindeki çiftçi çocuklarına burs desteği:Tarımın geleceği için eğitime destek
  GÜBRETAŞ’tan ziraat fakültelerindeki çiftçi çocukl
 • ‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en sevilen markası” unvanına Sütaş layık görüldü.
  ‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en s
 • ÜÇÜNCÜ Yumurta Zirvesi’nde ”Yumurta”nın DÜNÜ,BUGÜNÜ ve YARINI” Bilimsel Olarak Tartışıldı..
  ÜÇÜNCÜ Yumurta Zirvesi’nde ”Yumurta&#
 • Genç Su Elçileri Meclisi Üyeleri 2. GençSEM Toplantısı için Ankara’daydı
  Genç Su Elçileri Meclisi Üyeleri 2. GençSEM Toplan
 • 2. EXPOMEN AGRO TARIM VE HAYVANCILIK FUARI
  2. EXPOMEN AGRO TARIM VE HAYVANCILIK FUARI
PATİ TAHRİŞİNİ ENGELLEMEK İÇİN KEDİ KUMU SEÇİMİNE DİKKAT!
PATİ TAHRİŞİNİ ENGELLEMEK İÇİN KEDİ KUMU SEÇİMİNE DİKKAT!
Champion’dan Evinizin Şampiyonlarına Özel Yeni Kedi Kumu Bentonit PATİ TAHRİŞİNİ ENGELLEMEK İÇİN KEDİ KUMU SEÇİMİNE DİKKAT! Hayatımızı paylaştığımız sevimli dostlarımızın sağlığı için onların kullandıkları ürünlere de dikkat etmek gerekiyor. Öyle...
9 Ocak 2015 00:01
Font1 Font2 Font3 Font4

Champion’dan Evinizin Şampiyonlarına Özel Yeni Kedi Kumu Bentonit

PATİ TAHRİŞİNİ ENGELLEMEK İÇİN KEDİ KUMU SEÇİMİNE DİKKAT!
Hayatımızı paylaştığımız sevimli dostlarımızın sağlığı için onların kullandıkları ürünlere de dikkat etmek gerekiyor. Öyle ki yanlış seçilen kedi kumları sadece kötü koku yaymıyor, tanecik yapıları nedeniyle ciddi pati ve deri tahrişine de neden oluyor. Doğal olan ‘Bentonit’ toprağından üretilen Champion Bentonit Kedi Kumu ve Champion Bentonit Pudra Kokulu Kedi Kumu; hızlı topaklanan özel tane yapısı ile hem koku sorunun önüne geçiyor hem de doğal formuyla pati tahrişini engelliyor.
 
Evinde kedi besleyenler bilir: Kedi kumu eğer ürün doğru seçilmezse kötü koku, topaklanmama sorunu ve pati tahrişine kadar pek çok probleme neden olabilir. Bu nedenle kedi kumu seçerken ürünün doğal maddelerden imal edilmiş olmasına, yüksek emiş gücü özelliğine, kolay temizlenmesine ve çabuk topaklanmasına dikkat etmek gerekir.
 
Tamamen doğal olan “Bentonit” toprağından üretilen Champion Pudra Kokulu Bentonit Kedi Kumu ve Champion Bentonit Kedi Kumu, kedinizin sağlığına zarar verebilecek hiçbir zararlı madde içermediği için kedi severlerin sıkıntılarına çözüm oluyor. Doğal yapısıyla pati ve deri tahrişini de engelliyor.
 
Türkiye’nin ilk, en büyük ve lider mama üreticisi Tropikal Pet’in premium markası Champion’un güvencesiyle raflarda yerini alan Bentonit Kedi Kumları, yüksek emiş gücü özelliğiyle ıslanınca anında topaklaşarak sıvıyı çok kısa sürede absorbe ediyor. Çabuk ve sıkı topaklar oluşturan kumlar, sıvının kedi kumu kutusunun en altına inip orada birikmesini önlüyor. Kedi kumu hızlı topaklanma özelliği ile kullanımdan hemen sonra kolayca kürek ile alınabiliyor. Böylece tuvalet kabı titiz kedilerin sevdiği gibi temiz kalıyor.
 
Uzun süreli kullanımlarda dahi mükemmel bir kuruluk sağlayan Champion Bentonit Kedi Kumları kedinize sağlıklı ve hijyenik bir ortam sunuyor. Champion Bentonit Pudra Kokulu Kedi Kumu ise ıslanınca aktive olan koku kapsülleri ile kullanım sırasında çok hoş bir pudra kokusu yayıyor. Hem kedi sahipleri temizlik yaparken bu koku ile ferahlıyor hem de sevimli dostlarımızın tuvalet kapları daima temiz kalıyor. Champion Bentonit Kedi Kumları 5 kg = 6 lt ambalajlarda satışa sunuluyor.
 
Premium Champion ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için www.facebook.com/ChampionPet adresini tıklayabilir; premium Champion ve markanın sahibi Türkiye’nin lider yerli kuru mama üreticisi Tropikal Pet hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için www.championpet.com.tr vewww.tropikalpet.com.tr adresleri ziyaret edilebilir.

 

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa
hayvancilikhaber.com Bir ENFORMASYON MEDYA GRUBU Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.
Evcil Hayvanlar