Hayvancılık Haber

Hayvancılık Haber
 • M.Ülkü KARAKUŞ:”Geleneksel organizasyonumuz TUYEM’e,katılımınız için ANTALYA’ya davet ediyoruz”
  M.Ülkü KARAKUŞ:”Geleneksel organizasyonumuz
 • HasTavuk AŞ’den kültüre de hizmet..! Gölgeden sinema perdesine bir ilk..
  HasTavuk AŞ’den kültüre de hizmet..! Gölgede
 • TMMOB Gıda Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen 10.GIDA MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ 2017 ANTALYA SİDE’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ
  TMMOB Gıda Mühendisleri Odası tarafından düzenlene
 • Tahir S. Yavuz Malatya’da “İneklerin Kuru Dönemi”ni Anlattı
  Tahir S. Yavuz Malatya’da “İneklerin K
 • SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERDEN, ÇİFTÇİ DOSTU ÇÖZÜMLERE KADAR BİRÇOK YENİLİK NEW HOLLAND STANDINDA..
  SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERDEN, ÇİFTÇİ DOSTU ÇÖZÜMLERE K
 • GÜBRETAŞ’tan ziraat fakültelerindeki çiftçi çocuklarına burs desteği:Tarımın geleceği için eğitime destek
  GÜBRETAŞ’tan ziraat fakültelerindeki çiftçi çocukl
 • ‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en sevilen markası” unvanına Sütaş layık görüldü.
  ‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en s
 • ÜÇÜNCÜ Yumurta Zirvesi’nde ”Yumurta”nın DÜNÜ,BUGÜNÜ ve YARINI” Bilimsel Olarak Tartışıldı..
  ÜÇÜNCÜ Yumurta Zirvesi’nde ”Yumurta&#
 • Genç Su Elçileri Meclisi Üyeleri 2. GençSEM Toplantısı için Ankara’daydı
  Genç Su Elçileri Meclisi Üyeleri 2. GençSEM Toplan
 • 2. EXPOMEN AGRO TARIM VE HAYVANCILIK FUARI
  2. EXPOMEN AGRO TARIM VE HAYVANCILIK FUARI
POLAGRİ Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı’nın ikincisi 27 – 30 Nisan

POLATLI TARIM FUARI 27 NİSAN’DA ZİYARETÇİLERİ İLE BULUŞACAK

Geçtiğimiz yıl Polatlı Belediyesi ve Polatlı Ticaret odası öncülüğünde gerçekleştirilen POLAGRİ Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı’nın ikincisi 27 – 30 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirecek. Türkiye’nin dört bir yanından 200’ün üzerinde firmayı ağırlamayı hedefleyen POLAGRİ 2017 Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı’na bu yıl da Polatlı Belediyesi ve Polatlı Ticaret Odası öncülük edecek.

POLATLI TARIM FUARI 27 NİSAN’DA ZİYARETÇİLERİ İLE BULUŞACAK

Geçtiğimiz yıl Polatlı Belediyesi ve Polatlı Ticaret odası öncülüğünde gerçekleştirilen POLAGRİ Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı’nın ikincisi 27 – 30 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirecek. Türkiye’nin dört bir yanından 200’ün üzerinde firmayı ağırlamayı hedefleyen POLAGRİ 2017 Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı’na bu yıl da Polatlı Belediyesi ve Polatlı Ticaret Odası öncülük edecek. Yüz binin üzerinde ziyaretçinin gelmesi beklenen fuarda; uluslararası nitelikte Tarım Gıda ve Hayvancılık ile ilgili inovasyon, ekipman ve ürünler sergilenecek.

27 – 30 Nisan tarihleri arasında Polatlı otogarı yanında oluşturulan 30.000 m2 alanda gerçekleştirilecek olan fuara, 20 farklı ülkeden firmalar katılacak. Polatlı Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya ve Zümrüt Fuarcılık yetkilileri; açılış tarihi netleşen POLAGRİ 2017 Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı için, Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’yı ziyaret etti. Bu yıl ikincisi yapılacak olan fuarın Polatlı’ya değer katacağını söyleyen Başkan Yıldızkaya, POLAGRİ Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı’nı Uluslararası bir fuar haline getirebilmek için çalıştıklarını belirtti.

BAŞKAN YILDIZKAYA; “HEDEFİMİZ TÜRKİYE’DE İLK BEŞ TARIM FUARI İÇERİSİNDE YER ALMAK”

POLAGRİ 2017 Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı hakkında açıklamalarda bulunan Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya; “Geçtiğimiz yıl Ticaret Odamız ile beraber gerçekleştirdiğimiz Tarım Fuarı’nın ikincisini, bu yıl 27 – 30 Nisan tarihleri arasında çok daha büyük, çok daha yüksek katılımlı bir şekilde yapmayı planlıyoruz. Polatlı gibi tarımın merkezi olan, her türlü tarımsal yeniliğe açık olan bir şehirde bu fuarın çok faydalı olduğuna inanıyorum.timthumb Geçen yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz fuarımıza vatandaşlarımızın ilgisinden ve ülkemizin dört bir yanında tarım sektöründe çalışanların şehrimizi tercih etmelerinden dolayı oldukça memnun olduk. Hedefimiz Allah nasip ederse fuarımızın üçüncüsünü de yaparak, tarım fuarını uluslararası bir fuar haline dönüştürebilmektir. Polatlı olarak bizim hedefimiz Türkiye’deki ilk beş fuardan birisi olabilmektir. Konya Fuarı bu konuda en büyük fuar olarak varlığını devam ettiriyor. İnşallah bu yıl Ankara’daki çevre ilçelerden de katılım sağlayarak, buralardaki tarımsal ürünleri de değerlendirerek, ödüllendirerek; tabiri caizse tarımın oscarını vereceğiz. Bu fuarlarda çiftçilerimizin bilgi alışverişinde bulunduklarını, farklı deneyimlerden faydalandıklarını ve daha profesyonel bir bakış açısı ile tarıma yöneldiklerini gördüm. Geçen yılda fuarımıza dışarıdan gelen misafirlerimizde çok yüksek bir memnuniyet vardı. Bu yıl sanıyorum büyük bir talep patlaması yaşayacağız. Hali hazırda birçok firma şu anda yerini ayırmak ve fuara katılmak için bizlere talepte bulunuyorlar. Her yıl üzerine koyarak fuarımızı büyüteceğiz. Hedefimiz üçüncüsünü de yaparak uluslararası bir statü kazanmak, Türkiye’de ilk beş tarım fuarı içerisine girmektir. Geçen yıl başlangıcımız; çevre il ve ilçelerdeki tarım fuarlarından çok daha iyi ve kaliteli geçmiştir. Fuarımızın; Polatlı’nın tarımına, Polatlı’nın çiftçisine katkı vereceğine eminim. Polatlı Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya’ya katkılarından dolayı teşekkür ediyor, bütün hemşehrilerimizi fuarımıza davet ediyorum.” şeklinde konuştu.

 

HABER-GÜLNİHAL ERDOĞAN


POLATLI TARIM FUARI 27 NİSAN’DA ZİYARETÇİLERİ İLE BULUŞACAK Geçtiğimiz yıl Polatlı Belediyesi ve Polatlı Ticaret odası öncülüğünde gerçekleştirilen POLAGRİ Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı’nın ikincisi 27 – 30 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirecek. Türkiye’nin dört bir yanından 200’ün üzerinde firmayı ağırlamayı hedefleyen POLAGRİ 2017 Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı’na bu yıl da Polatlı Belediyesi […]


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Benzer Galeriler

hayvancilikhaber.com Bir ENFORMASYON MEDYA GRUBU Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.
Evcil Hayvanlar