Hayvancılık Haber

Hayvancılık Haber
 • BAKAN Fakıbaba:- ‘Besicilik alanında ithalat herkesi üzüyor. Devlet sadece düzenleme görevini yapar. ”
  BAKAN Fakıbaba:- ‘Besicilik alanında ithalat herke
 • Bakan Fakıbaba, gıda sanayini dinledi:Gıda ve içecek sanayinin gündemindeki konular ele alındı.
  Bakan Fakıbaba, gıda sanayini dinledi:Gıda ve içec
 • Gıda Güvenliği Konusundaki Tüm Yenilikler ve Birbirinden İlginç Konular 6. Gıda Güvenliği Kongresi’nde Ele Alınacak…
  Gıda Güvenliği Konusundaki Tüm Yenilikler ve Birbi
 • Bayer ‘Startup Day 2017’ ile Girişimcileri Bir Araya Getirdi
  Bayer ‘Startup Day 2017’ ile Girişimcileri Bir Ara
 • Lely, robotik süt sağımının 25. yılını kutluyor
  Lely, robotik süt sağımının 25. yılını kutluyor
 • LEZİTA EN SEVİLEN ÜRÜNLERİYLE EDT FUARI’NDA… EDT Fuarı 20 – 23 Eylül, CNR Expo Yeşilköy
  LEZİTA EN SEVİLEN ÜRÜNLERİYLE EDT FUARI’NDA… EDT
 • “ÜÇ TARAFI DENİZLERLE ÇEVRİLİ TÜRKİYE’DE BALIK TÜKETİMİ, AVRUPA’NIN SADECE ÜÇTE BİRİ KADAR”
  “ÜÇ TARAFI DENİZLERLE ÇEVRİLİ TÜRKİYE’DE BALIK TÜK
 • Phoenix Simulator Dongle Emulator Download
  Phoenix Simulator Dongle Emulator Download
 • Türk levreği, çipurası ve alabalığı Hong Kong’ta görücüye çıktı
  Türk levreği, çipurası ve alabalığı Hong Kong’ta g
 • PROF.DR.NEVZAT ARTIK:”YUMURTADA FİPRONİL KRİZİ ”
  PROF.DR.NEVZAT ARTIK:”YUMURTADA FİPRONİL KRİ
POLAGRİ Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı’nın ikincisi 27 – 30 Nisan

POLATLI TARIM FUARI 27 NİSAN’DA ZİYARETÇİLERİ İLE BULUŞACAK

Geçtiğimiz yıl Polatlı Belediyesi ve Polatlı Ticaret odası öncülüğünde gerçekleştirilen POLAGRİ Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı’nın ikincisi 27 – 30 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirecek. Türkiye’nin dört bir yanından 200’ün üzerinde firmayı ağırlamayı hedefleyen POLAGRİ 2017 Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı’na bu yıl da Polatlı Belediyesi ve Polatlı Ticaret Odası öncülük edecek.

POLATLI TARIM FUARI 27 NİSAN’DA ZİYARETÇİLERİ İLE BULUŞACAK

Geçtiğimiz yıl Polatlı Belediyesi ve Polatlı Ticaret odası öncülüğünde gerçekleştirilen POLAGRİ Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı’nın ikincisi 27 – 30 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirecek. Türkiye’nin dört bir yanından 200’ün üzerinde firmayı ağırlamayı hedefleyen POLAGRİ 2017 Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı’na bu yıl da Polatlı Belediyesi ve Polatlı Ticaret Odası öncülük edecek. Yüz binin üzerinde ziyaretçinin gelmesi beklenen fuarda; uluslararası nitelikte Tarım Gıda ve Hayvancılık ile ilgili inovasyon, ekipman ve ürünler sergilenecek.

27 – 30 Nisan tarihleri arasında Polatlı otogarı yanında oluşturulan 30.000 m2 alanda gerçekleştirilecek olan fuara, 20 farklı ülkeden firmalar katılacak. Polatlı Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya ve Zümrüt Fuarcılık yetkilileri; açılış tarihi netleşen POLAGRİ 2017 Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı için, Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’yı ziyaret etti. Bu yıl ikincisi yapılacak olan fuarın Polatlı’ya değer katacağını söyleyen Başkan Yıldızkaya, POLAGRİ Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı’nı Uluslararası bir fuar haline getirebilmek için çalıştıklarını belirtti.

BAŞKAN YILDIZKAYA; “HEDEFİMİZ TÜRKİYE’DE İLK BEŞ TARIM FUARI İÇERİSİNDE YER ALMAK”

POLAGRİ 2017 Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı hakkında açıklamalarda bulunan Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya; “Geçtiğimiz yıl Ticaret Odamız ile beraber gerçekleştirdiğimiz Tarım Fuarı’nın ikincisini, bu yıl 27 – 30 Nisan tarihleri arasında çok daha büyük, çok daha yüksek katılımlı bir şekilde yapmayı planlıyoruz. Polatlı gibi tarımın merkezi olan, her türlü tarımsal yeniliğe açık olan bir şehirde bu fuarın çok faydalı olduğuna inanıyorum.timthumb Geçen yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz fuarımıza vatandaşlarımızın ilgisinden ve ülkemizin dört bir yanında tarım sektöründe çalışanların şehrimizi tercih etmelerinden dolayı oldukça memnun olduk. Hedefimiz Allah nasip ederse fuarımızın üçüncüsünü de yaparak, tarım fuarını uluslararası bir fuar haline dönüştürebilmektir. Polatlı olarak bizim hedefimiz Türkiye’deki ilk beş fuardan birisi olabilmektir. Konya Fuarı bu konuda en büyük fuar olarak varlığını devam ettiriyor. İnşallah bu yıl Ankara’daki çevre ilçelerden de katılım sağlayarak, buralardaki tarımsal ürünleri de değerlendirerek, ödüllendirerek; tabiri caizse tarımın oscarını vereceğiz. Bu fuarlarda çiftçilerimizin bilgi alışverişinde bulunduklarını, farklı deneyimlerden faydalandıklarını ve daha profesyonel bir bakış açısı ile tarıma yöneldiklerini gördüm. Geçen yılda fuarımıza dışarıdan gelen misafirlerimizde çok yüksek bir memnuniyet vardı. Bu yıl sanıyorum büyük bir talep patlaması yaşayacağız. Hali hazırda birçok firma şu anda yerini ayırmak ve fuara katılmak için bizlere talepte bulunuyorlar. Her yıl üzerine koyarak fuarımızı büyüteceğiz. Hedefimiz üçüncüsünü de yaparak uluslararası bir statü kazanmak, Türkiye’de ilk beş tarım fuarı içerisine girmektir. Geçen yıl başlangıcımız; çevre il ve ilçelerdeki tarım fuarlarından çok daha iyi ve kaliteli geçmiştir. Fuarımızın; Polatlı’nın tarımına, Polatlı’nın çiftçisine katkı vereceğine eminim. Polatlı Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya’ya katkılarından dolayı teşekkür ediyor, bütün hemşehrilerimizi fuarımıza davet ediyorum.” şeklinde konuştu.

 

HABER-GÜLNİHAL ERDOĞAN


POLATLI TARIM FUARI 27 NİSAN’DA ZİYARETÇİLERİ İLE BULUŞACAK Geçtiğimiz yıl Polatlı Belediyesi ve Polatlı Ticaret odası öncülüğünde gerçekleştirilen POLAGRİ Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı’nın ikincisi 27 – 30 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirecek. Türkiye’nin dört bir yanından 200’ün üzerinde firmayı ağırlamayı hedefleyen POLAGRİ 2017 Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı’na bu yıl da Polatlı Belediyesi […]


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Benzer Galeriler

hayvancilikhaber.com Bir ENFORMASYON MEDYA GRUBU Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.
Evcil Hayvanlar