Hayvancılık Haber

Hayvancılık Haber
 • M.Ülkü KARAKUŞ:”Geleneksel organizasyonumuz TUYEM’e,katılımınız için ANTALYA’ya davet ediyoruz”
  M.Ülkü KARAKUŞ:”Geleneksel organizasyonumuz
 • HasTavuk AŞ’den kültüre de hizmet..! Gölgeden sinema perdesine bir ilk..
  HasTavuk AŞ’den kültüre de hizmet..! Gölgede
 • TMMOB Gıda Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen 10.GIDA MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ 2017 ANTALYA SİDE’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ
  TMMOB Gıda Mühendisleri Odası tarafından düzenlene
 • Tahir S. Yavuz Malatya’da “İneklerin Kuru Dönemi”ni Anlattı
  Tahir S. Yavuz Malatya’da “İneklerin K
 • SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERDEN, ÇİFTÇİ DOSTU ÇÖZÜMLERE KADAR BİRÇOK YENİLİK NEW HOLLAND STANDINDA..
  SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERDEN, ÇİFTÇİ DOSTU ÇÖZÜMLERE K
 • GÜBRETAŞ’tan ziraat fakültelerindeki çiftçi çocuklarına burs desteği:Tarımın geleceği için eğitime destek
  GÜBRETAŞ’tan ziraat fakültelerindeki çiftçi çocukl
 • ‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en sevilen markası” unvanına Sütaş layık görüldü.
  ‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en s
 • ÜÇÜNCÜ Yumurta Zirvesi’nde ”Yumurta”nın DÜNÜ,BUGÜNÜ ve YARINI” Bilimsel Olarak Tartışıldı..
  ÜÇÜNCÜ Yumurta Zirvesi’nde ”Yumurta&#
 • Genç Su Elçileri Meclisi Üyeleri 2. GençSEM Toplantısı için Ankara’daydı
  Genç Su Elçileri Meclisi Üyeleri 2. GençSEM Toplan
 • 2. EXPOMEN AGRO TARIM VE HAYVANCILIK FUARI
  2. EXPOMEN AGRO TARIM VE HAYVANCILIK FUARI
”POULTECH”in ülkemizde temsil ettiği PETERSIME ürünlerini ”Garanti Tavukçuluk”ta TERCİH etti..
”POULTECH”in ülkemizde temsil ettiği PETERSIME ürünlerini ”Garanti Tavukçuluk”ta TERCİH etti..
Poultech Genel Müdürü Rıdvan KARAKOÇ:”PETERSIME, yıllardır süregelen sektör tecrübesi ve  ileri teknolojik ürünleri sayesinde müşterilerinin sağlıklı civciv üretiminin devamlılığını sağlamakta ve bunu düzenli verdiği eğitimlerle müşterileri ile paylaşmaktadır. ” ”PETERSIME makinelerin...
23 Ağustos 2017 17:48
Font1 Font2 Font3 Font4

Poultech Genel Müdürü Rıdvan KARAKOÇ:”PETERSIME, yıllardır süregelen sektör tecrübesi ve  ileri teknolojik ürünleri sayesinde müşterilerinin sağlıklı civciv üretiminin devamlılığını sağlamakta ve bunu düzenli verdiği eğitimlerle müşterileri ile paylaşmaktadır. ”

20161125_085354

”PETERSIME makinelerin & projelerin  montajından sonrasında HGP+ ve Operational Excellence  programları ile üretimi takip, makinelerin kontrolü ve kullanıcıların eğitimi gibi konularda teknik desteğini üretici ile birlikte takip ve kontrol ederek,  maksimum üretim için tüm desteğini göstermektedir..”

”Türkiye’nin hem broylerde hem de yumurtacı damızlık üretiminde önde gelen üreticilerinden Garanti Tavukçuluk, yeni yapacağı 1.400.000 lük yatırımında PETERSIME ile devam etme kararı aldı. Bu yıl bitmeden  teslimatı gerçekleşerek montajı yapılacak olan BIOS serisi inkübatörler; kullanımı pratik, yüksek verimde çıkım sağlayan ,azalan işçilik maliyetleri, bakım ve enerji özellikleri sunmaktadır.”

Sektörün değerli ekipman firması POULTECH; bünyesinde temsil ettiği uluslararası ekipman firmaları ve ekipman sanayine verdikleri teknik dsestek ve lojistik hizmetler ile öne çıkan güzide firmalarımızdan biri..

IMG-20170804-WA0004

Geçtiğimiz günlerde ”Garanti Tavukçuluk” ile ülkemizde yine temsil etmiş olduğu PETERSIME firması’nın ”inkübasyon makineleri” üzerinde anlaşmaya varan POULTECH firması; 1.400.000 lük Garanti Tavukçuluk”un bu yatırımında birlikte olacaklarının müjdesini vermişti.

Konu ile ilgili dergimiz ANİMAL’e açıklamalarda bulunan Poultech Genel Müdürü Rıdvan KARAKOÇ ”Üretim Esnasında Verilecek Olan Teknik Destek, Gerekli Olabilecek Parçaların Hızlı Tedariki Çok Önemli..” diyerek şu açıklamalarda bulunmuştu: ”POULTECH olarak yine değerli bir müşterimizle,  temsil ettiğimiz lider firmalardan PETERSIME inkübasyon makineleri üzerinde anlaşmanın gururunu yaşıyoruz. Türkiye’nin hem broylerde hem de yumurtacı damızlık üretiminde önde gelen üreticilerinden Garanti Tavukçuluk , yeni yapacağı 1.400.000 lük yatırımında PETERSIME ile devam etme kararı aldı. Sağlıklı ve aynı kalitede civcivler üretmek için uzman veteriner ve kişilerle  çalışan,  üst düzey biyogüvenlik programlarının titizlikle uygulayan Garanti Tavukçuluk,   sadece yurtiçi satışlarla kalmayıp, yurtdışına yapmış olduğu ihracatlarla da sürdürülebilir ekonominin büyümesine önemli katkılarda bulunmakta..

IMG-20170601-WA0005

 Her Bir Yumurta İçin Optimal Çevre Sağlayan Makinalar..

Bu yıl bitmeden  teslimatı gerçekleşerek montajı yapılacak olan BIOS serisi inkübatörler; kullanımı pratik, yüksek verimde çıkım sağlayan ,azalan işçilik maliyetleri, bakım ve enerji özellikleri sunmaktadır. Bu makineler, temelinde Embriyo Responce Incubation ( Embriyo Yanıt İnkübasyon) parametrelerine dayalı ileri seviyeli inkübatörlerdir. Embriyo ile inkübasyon arasında düzenli CO2, sıcaklık, ağırlık kontrollerini yaparak her bir yumurta için optimal çevre sağlamaya çalışmaktadır.  Damızlık yumurta üreticilerinin yegane amacı makinelerden  kaliteli  ve  yüksek performansta sağlıklı civcivler çıkarabilmektedir.

Uzaktan Erişim Denilen Sistem : Eagle Eye

Sıcaklık, nem, havalandırma kontrolünü iyi dengeleyen ve hijyeni sağlayan makineler uniformite ve yüksek verimde sonuçlar almak için gerekli şartlardır. Bunun yanı sıra uzaktan erişim dediğimiz sistem Eagle Eye, inkübatörlerin uzakta bir bilgisayardan kontrolünü sağlayarak kullanıcıların anında müdahalesine olanak vermekte ve aynı zamanda zamandan tasarruf sağlamaktadır.

IMG-20170804-WA0000

Üretim Esnasında Verilecek Olan Teknik Destek, Gerekli Olabilecek Parçaların Hızlı Tedariki Çok Önemli..

PETERSIME, yıllardır süregelen sektör tecrübesi ve  ileri teknolojik ürünleri sayesinde müşterilerinin sağlıklı civciv üretiminin devamlılığını sağlamakta ve bunu düzenli verdiği eğitimlerle müşterileri ile paylaşmaktadır. Makinelerin dizayn ve teknolojisinin yanında kullanıcıya , üretim esnasında verilecek olan teknik destek, gerekli olabilecek parçaların hızlı tedariki ve acil durumlarda hızlı müdahale de oldukça önem teşkil eden konulardır. POULTECH olarak bunu elimizden geldiğince en iyi şekilde sağladığımızı düşünüyoruz.

PETERSIME makinelerin & projelerin  montajından sonrasında HGP+ ve Operational Excellence  programları ile üretimi takip, makinelerin kontrolü ve kullanıcıların eğitimi gibi konularda teknik desteğini üretici ile birlikte takip ve kontrol ederek,  maksimum üretim için tüm desteğini göstermektedir”

PS-3

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa
hayvancilikhaber.com Bir ENFORMASYON MEDYA GRUBU Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.
Evcil Hayvanlar