Hayvancılık Haber

Hayvancılık Haber
 • BAKAN Fakıbaba:- ‘Besicilik alanında ithalat herkesi üzüyor. Devlet sadece düzenleme görevini yapar. ”
  BAKAN Fakıbaba:- ‘Besicilik alanında ithalat herke
 • Bakan Fakıbaba, gıda sanayini dinledi:Gıda ve içecek sanayinin gündemindeki konular ele alındı.
  Bakan Fakıbaba, gıda sanayini dinledi:Gıda ve içec
 • Gıda Güvenliği Konusundaki Tüm Yenilikler ve Birbirinden İlginç Konular 6. Gıda Güvenliği Kongresi’nde Ele Alınacak…
  Gıda Güvenliği Konusundaki Tüm Yenilikler ve Birbi
 • Bayer ‘Startup Day 2017’ ile Girişimcileri Bir Araya Getirdi
  Bayer ‘Startup Day 2017’ ile Girişimcileri Bir Ara
 • Lely, robotik süt sağımının 25. yılını kutluyor
  Lely, robotik süt sağımının 25. yılını kutluyor
 • LEZİTA EN SEVİLEN ÜRÜNLERİYLE EDT FUARI’NDA… EDT Fuarı 20 – 23 Eylül, CNR Expo Yeşilköy
  LEZİTA EN SEVİLEN ÜRÜNLERİYLE EDT FUARI’NDA… EDT
 • “ÜÇ TARAFI DENİZLERLE ÇEVRİLİ TÜRKİYE’DE BALIK TÜKETİMİ, AVRUPA’NIN SADECE ÜÇTE BİRİ KADAR”
  “ÜÇ TARAFI DENİZLERLE ÇEVRİLİ TÜRKİYE’DE BALIK TÜK
 • Phoenix Simulator Dongle Emulator Download
  Phoenix Simulator Dongle Emulator Download
 • Türk levreği, çipurası ve alabalığı Hong Kong’ta görücüye çıktı
  Türk levreği, çipurası ve alabalığı Hong Kong’ta g
 • PROF.DR.NEVZAT ARTIK:”YUMURTADA FİPRONİL KRİZİ ”
  PROF.DR.NEVZAT ARTIK:”YUMURTADA FİPRONİL KRİ
”POULTECH”in ülkemizde temsil ettiği PETERSIME ürünlerini ”Garanti Tavukçuluk”ta TERCİH etti..
”POULTECH”in ülkemizde temsil ettiği PETERSIME ürünlerini ”Garanti Tavukçuluk”ta TERCİH etti..
Poultech Genel Müdürü Rıdvan KARAKOÇ:”PETERSIME, yıllardır süregelen sektör tecrübesi ve  ileri teknolojik ürünleri sayesinde müşterilerinin sağlıklı civciv üretiminin devamlılığını sağlamakta ve bunu düzenli verdiği eğitimlerle müşterileri ile paylaşmaktadır. ” ”PETERSIME makinelerin...
23 Ağustos 2017 17:48
Font1 Font2 Font3 Font4

Poultech Genel Müdürü Rıdvan KARAKOÇ:”PETERSIME, yıllardır süregelen sektör tecrübesi ve  ileri teknolojik ürünleri sayesinde müşterilerinin sağlıklı civciv üretiminin devamlılığını sağlamakta ve bunu düzenli verdiği eğitimlerle müşterileri ile paylaşmaktadır. ”

20161125_085354

”PETERSIME makinelerin & projelerin  montajından sonrasında HGP+ ve Operational Excellence  programları ile üretimi takip, makinelerin kontrolü ve kullanıcıların eğitimi gibi konularda teknik desteğini üretici ile birlikte takip ve kontrol ederek,  maksimum üretim için tüm desteğini göstermektedir..”

”Türkiye’nin hem broylerde hem de yumurtacı damızlık üretiminde önde gelen üreticilerinden Garanti Tavukçuluk, yeni yapacağı 1.400.000 lük yatırımında PETERSIME ile devam etme kararı aldı. Bu yıl bitmeden  teslimatı gerçekleşerek montajı yapılacak olan BIOS serisi inkübatörler; kullanımı pratik, yüksek verimde çıkım sağlayan ,azalan işçilik maliyetleri, bakım ve enerji özellikleri sunmaktadır.”

Sektörün değerli ekipman firması POULTECH; bünyesinde temsil ettiği uluslararası ekipman firmaları ve ekipman sanayine verdikleri teknik dsestek ve lojistik hizmetler ile öne çıkan güzide firmalarımızdan biri..

IMG-20170804-WA0004

Geçtiğimiz günlerde ”Garanti Tavukçuluk” ile ülkemizde yine temsil etmiş olduğu PETERSIME firması’nın ”inkübasyon makineleri” üzerinde anlaşmaya varan POULTECH firması; 1.400.000 lük Garanti Tavukçuluk”un bu yatırımında birlikte olacaklarının müjdesini vermişti.

Konu ile ilgili dergimiz ANİMAL’e açıklamalarda bulunan Poultech Genel Müdürü Rıdvan KARAKOÇ ”Üretim Esnasında Verilecek Olan Teknik Destek, Gerekli Olabilecek Parçaların Hızlı Tedariki Çok Önemli..” diyerek şu açıklamalarda bulunmuştu: ”POULTECH olarak yine değerli bir müşterimizle,  temsil ettiğimiz lider firmalardan PETERSIME inkübasyon makineleri üzerinde anlaşmanın gururunu yaşıyoruz. Türkiye’nin hem broylerde hem de yumurtacı damızlık üretiminde önde gelen üreticilerinden Garanti Tavukçuluk , yeni yapacağı 1.400.000 lük yatırımında PETERSIME ile devam etme kararı aldı. Sağlıklı ve aynı kalitede civcivler üretmek için uzman veteriner ve kişilerle  çalışan,  üst düzey biyogüvenlik programlarının titizlikle uygulayan Garanti Tavukçuluk,   sadece yurtiçi satışlarla kalmayıp, yurtdışına yapmış olduğu ihracatlarla da sürdürülebilir ekonominin büyümesine önemli katkılarda bulunmakta..

IMG-20170601-WA0005

 Her Bir Yumurta İçin Optimal Çevre Sağlayan Makinalar..

Bu yıl bitmeden  teslimatı gerçekleşerek montajı yapılacak olan BIOS serisi inkübatörler; kullanımı pratik, yüksek verimde çıkım sağlayan ,azalan işçilik maliyetleri, bakım ve enerji özellikleri sunmaktadır. Bu makineler, temelinde Embriyo Responce Incubation ( Embriyo Yanıt İnkübasyon) parametrelerine dayalı ileri seviyeli inkübatörlerdir. Embriyo ile inkübasyon arasında düzenli CO2, sıcaklık, ağırlık kontrollerini yaparak her bir yumurta için optimal çevre sağlamaya çalışmaktadır.  Damızlık yumurta üreticilerinin yegane amacı makinelerden  kaliteli  ve  yüksek performansta sağlıklı civcivler çıkarabilmektedir.

Uzaktan Erişim Denilen Sistem : Eagle Eye

Sıcaklık, nem, havalandırma kontrolünü iyi dengeleyen ve hijyeni sağlayan makineler uniformite ve yüksek verimde sonuçlar almak için gerekli şartlardır. Bunun yanı sıra uzaktan erişim dediğimiz sistem Eagle Eye, inkübatörlerin uzakta bir bilgisayardan kontrolünü sağlayarak kullanıcıların anında müdahalesine olanak vermekte ve aynı zamanda zamandan tasarruf sağlamaktadır.

IMG-20170804-WA0000

Üretim Esnasında Verilecek Olan Teknik Destek, Gerekli Olabilecek Parçaların Hızlı Tedariki Çok Önemli..

PETERSIME, yıllardır süregelen sektör tecrübesi ve  ileri teknolojik ürünleri sayesinde müşterilerinin sağlıklı civciv üretiminin devamlılığını sağlamakta ve bunu düzenli verdiği eğitimlerle müşterileri ile paylaşmaktadır. Makinelerin dizayn ve teknolojisinin yanında kullanıcıya , üretim esnasında verilecek olan teknik destek, gerekli olabilecek parçaların hızlı tedariki ve acil durumlarda hızlı müdahale de oldukça önem teşkil eden konulardır. POULTECH olarak bunu elimizden geldiğince en iyi şekilde sağladığımızı düşünüyoruz.

PETERSIME makinelerin & projelerin  montajından sonrasında HGP+ ve Operational Excellence  programları ile üretimi takip, makinelerin kontrolü ve kullanıcıların eğitimi gibi konularda teknik desteğini üretici ile birlikte takip ve kontrol ederek,  maksimum üretim için tüm desteğini göstermektedir”

PS-3

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa
hayvancilikhaber.com Bir ENFORMASYON MEDYA GRUBU Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.
Evcil Hayvanlar