Hayvancılık Haber

Hayvancılık Haber
 • Türk TAVUKÇULUK SEKTÖRÜ ve Denizli Son Duayenini  Orhan Abalıoğlu’nu Kaybetti..!
  Türk TAVUKÇULUK SEKTÖRÜ ve Denizli Son Duayenini
 • “Ulusal Veteriner Anatomi Kongresi’nin onbirincisİ ve “Uluslararası Veteriner Anatomi Kongresi”ne DAVET
  “Ulusal Veteriner Anatomi Kongresi’nin onbirincisİ
 • Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli Lezita’yı ziyaret etti
  Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli Lezita’yı ziyare
 • Prof.Dr. Rüveyde AKBAY:Ülkemizin Güçlü Firmalarının Yanımızda Olacağına İnanıyoruz..”
  Prof.Dr. Rüveyde AKBAY:Ülkemizin Güçlü Firmalarını
 • 23-26 HAZİRAN 2019 ÇEŞME-İZMİR’DEKİ SEMPOZYUMA SPONSOR OLMAYA DA HAZIR MIYIZ..?
  23-26 HAZİRAN 2019 ÇEŞME-İZMİR’DEKİ SEMPOZYU
 • DEV TARIM FUARI ETKİNLİKLERİYLE ÇİFTÇİ AKININA UĞRADI.
  DEV TARIM FUARI ETKİNLİKLERİYLE ÇİFTÇİ AKININA UĞR
 • AGROEXPO ZİYARETÇİLERİNİ ETKİNLİĞE BOĞACAK
  AGROEXPO ZİYARETÇİLERİNİ ETKİNLİĞE BOĞACAK
 • Cargill’den”1000 Çiftçi 1000 Bereket”..
  Cargill’den”1000 Çiftçi 1000 Bereket&#
 • İSTANBUL 2019 Armasad Arıcılık Fuarı
  İSTANBUL 2019 Armasad Arıcılık Fuarı
 • Beyaz Et’in Geleceği, Uluslararası Beyaz Et Kongresi’nde Konuşulacak…
  Beyaz Et’in Geleceği, Uluslararası Beyaz Et Kongre
Prof.Dr. Rüveyde AKBAY:Ülkemizin Güçlü Firmalarının Yanımızda Olacağına İnanıyoruz..”
Prof.Dr. Rüveyde AKBAY:Ülkemizin Güçlü Firmalarının Yanımızda Olacağına İnanıyoruz..”
WPSA Türkiye Şubesi ve Organizasyon Komitesi Başkanı Prof.Dr. Rüveyde AKBAY:Ülkemizin Güçlü Firmalarının Yanımızda Olacağına İnanıyoruz..”   ÇEŞME-İZMİR’DE DÜZENLENECEK OLAN “18. YUMURTA VE YUMURTA ÜRÜNLERİ KALİTESİ AVRUPA SEMPOZYUMU VE 24. KANATLI ET...
27 Şubat 2019 21:36
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Hayvancılık Haber

WPSA Türkiye Şubesi ve Organizasyon Komitesi Başkanı Prof.Dr. Rüveyde AKBAY:Ülkemizin Güçlü Firmalarının Yanımızda Olacağına İnanıyoruz..”

 

ÇEŞME-İZMİR’DE DÜZENLENECEK OLAN “18. YUMURTA VE YUMURTA ÜRÜNLERİ KALİTESİ AVRUPA SEMPOZYUMU VE 24. KANATLI ET KALİTESİ AVRUPA SEMPOZYUMU”NA DAVET ..

” Dostlarım, WPSA Türkiye Şubesi adına, sizleri 23-26 HAZiRAN 2019 tarihleri arasında ÇEŞME-İZMIR’de düzenlenecek olan  “18. YUMURTA VE YUMURTA ÜRÜNLERI KALiTESI AVRUPA SEMPOZYUMU VE 24. KANATLI ET KALiTESI AVRUPA SEMPOZYUMU”na DAVET ETMEKTEN mutluluk ve ONUR duymaktayım.” şeklinde sektöre davette bulunan WPSA TÜRKIİYE ŞUBESİ ve VE ORGANİZASYON KOMİTESI BAŞKANI PROF. DR. RÜVEYDE AKBAY’ın bu sempozyumun ülkemizde yapılabilmesi için çabaları ve emeği herkes tarafından bilinmekte..

Prof.Dr.Rüveyde AKBAY Konu ile ilgili olarak Animal Dergisi’ne yaptığı açıklamalarda bu tür BÜYÜK ORGANİZASYONLARIN ülkelerin tanıtımına katkısı nedeniyle birçok  ülkenin kıran kırana talepte bulunduğu ve ”O” ülkelerin kendi şehirlerinde BU ETKİNLİKLERİN düzenlenebilmesi için büyük kulisler yapılabilmesi ve alt yapısının uygunluğu zorluklarına değinerek  şöyle konuştu:

”Bizde 18. YUMURTA VE YUMURTA ÜRÜNLERI KALiTESI AVRUPA SEMPOZYUMU VE 24. KANATLI ET KALiTESI AVRUPA SEMPOZYUMU’nun ülkemize alınabilmesi için çok büyük gayretler gösterdik.

Daha önceki toplantılardaki başarılarımız göz önüne alınarak WPSA Avrupa Federasyonu’nun bu en önemli sempozyumunun ülkemizde yapılmasına karar verildi.

Bu büyük sorumluluğu ülkemiz ve sektörümüz adına üzerimize alırken, ülkemizin güçlü firmalarının her zamanki gibi yanımızda yer alacağına hep inandık.

Zamanımız yaklaşırken sponsorlukta karar vermeyi son ana bırakan firmalara da sayfalarınızdan özellikle seslenmek istiyorum.

Bu tür ULUSLARARASI sempozyumlarda ÖNCELİKLE önemli olan,  bir an evvel yerli ve yabancı konuk davetli KONUŞMACILARIN belirlenmesi, gelecek misafirlerin ağırlanmasının planlanması, ulaşımlar vb.gibi ağırlama hizmetlerinin sağlanabilmesinin EKSİKSİZ yerine getirilebilmesidir…

Bu nedenle maddi-manevi güçleri ile SPONSORLARIN DA zamanında DESTEK kararında HIZLI DÖNÜŞ yapmaları başarımızın en önemli tamamlayıcılarındandır..

BU anlamda PLANLAMAMIZIN LAYIKIYLA YAPILABİLMESİ için sponsor adayı firmalarımızdan biran önce olumlu-olumsuz dönüş yapmalarını istirham ediyoruz..Bu ülkemizin ve sektörümüzün yüz akı olacak olan  etkinlikte MUTLAKA yerlerini alsınlar istiyoruz..

BU SEMPOZYUM, YENi FiKiRLERiN DEĞiŞiMi, KONUYLA iLGiLi BiLGi PAYLAŞIMI VE MESLEKi iLiŞKiLERIN GELiŞTiRiLMESI VE GÜÇLENDiRiLMESi iÇiN BiR PLATFORM SAĞLAYACAKTIR.

SEMPOZYUMUN YERi, ÇEŞME, BATI ANADOLU’NUN SONUNDA YER ALAN BiR SAHiL KASABASI OLUP, ÜÇ TARAFI EGE DENiZi iLE ÇEVRiLiDiR. MÜKEMMEL TATiL MEKANLARI, RESTORANLARI VE EĞLENCE TESiSLERI iLE ÜNLÜ, TÜRKiYE’NiN ULUSLARARASI TURiZMiNiN ÖNEMLi BiR MERKEZiDiR.

SOSYAL PROGRAMLAR, KATILIMCILARIN FiKiR ALIŞVERiŞiNDE BULUNMALARINA, YEN, ARKADAŞLIKLAR KURABiLMELERiNE VE BiRBiRLERiYLE ETKiLEŞiMDE BULUNMALARINA FIRSATLAR SUNACAĞI iÇiN SEMPOZYUMUN ÖNEMLi BiR YÖNÜ OLACAKTIR.

23-26 HAZIRAN TARiHLERi ARASINDA ÜLKEMiZiN EN GÜZEL, TURiST YÖRELERiNDEN BiRi OLAN ÇEŞME’DE BULUŞUP DOSTLUKLARI GÜÇLENDiRMEK DiLEĞiYLE SEVGi VE SAYGILAR SUNARIM.”

ANİMAL Dergisi GÖRÜŞ):

ÇEŞME-İZMİR’DEKİ SEMPOZYUMA SPONSOR OLMAYA DA HAZIR MIYIZ..?

Çeşme-İzmir’de düzenlenecek olan “18. YUMURTA VE YUMURTA ÜRÜNLERİ KALİTESİ AVRUPA SEMPOZYUMU ve 24. KANATLI ET KALİTESİ AVRUPA SEMPOZYUMU”NA sponsor olmaya var mısınız..?

Geniş kapsamlı ve katılımlı olarak planlanan ULUSLARARASI sempozyumlara, tüm sektör bileşenleri, Üniversiteler, ilgili tüm araştırma kurumları personeli ve davetlilerin katılım imkanı bulabilmelerinin yanı sıra ,bu etkinlikler ile  sektör firmaları da ÇOK DEĞERLİ BİR TANITIM ve iş imkanı görüşmeleri yakalamış ta oluyorlar..

 

Bu etkinliklere katılabilecek bilim insanlarının dünyanın bir çok değişik ülkelerinden davetli olarak gelip yer alabilmesi ve misafir olarak ağırlanması, elbette aynı zamanda ülke misafirperverliği ve tanıtımı için çok önemli bir hizmet.

 

SEKTÖRE ve BİLİME katkı yönünden tecrübe ve bilgilerini aktarabilmek için konuşmacı olarak ülkemize davetli gelen bu konuşmacıları eniyi şekilde ağırlamak elbette bu ORGANİZASYONLARI üstlenen gönüllü HİZMET ELÇİLERİNİN öncülüğü sayesinde ve sempozyuma SPONSOR olarak  maddi kaynak sağlayan firmaların değerli destekleriyle olabilmektedir..

 

Bu finansal destekler vb. sponsorluklar, alakalı firmayı haklı olarak TAKDİR ve VEFA  farkı ile bir yere oturturken; ticari faaliyet olarak işbirliğini de ARTI değerlerle  başka  yerlere taşımaktadır..

 

Bizlerde 34 yıldır sektör medyası olarak yıllardır bu tür SEMİNER ve benzeri etkinliklere ‘‘SPONSOR” olabilen firmaların etkinlik programı işleyişi içinde katılımcılara karşı GURURLA kendilerini ev sahibi gibi farklı hissettiklerine şahit olanlardanız.

 

Dünyada sektör gelişimlerinin birer ölçüsünün de fuar düzenlenebilme çokluğunun olabilmesinin yanında, seminer-sempozyum vb.gibi diğer etkinliklerin uluslararası sahada talep görmesi ve çok sıklıklarla gerçekleştirilebilmesinin taşıdığı önem olarak ifade ediliyor.

 

Hele sektörlerle ilgili ‘‘Haftalık ve aylık”yayın organlarının çokluğu ve sektör oluşturucu firmaların ürün ve firma tanıtım reklamları ile bu yayınların içerikleri içinde yer alabilmeleri sıklığı; yurtiçi ve yurtdışındaki sektör analistleri tarafından bu sektörlerin gelişim grafiğinin görebilmesi için başlı başına birer KANITLAYICI belge niteliğinde olduğu ifade edilmekte….

 

”Sektör şirketleri büyürken, onlarca yıl var olmayı planlayıp kurumsal kimliklerle gelişecekse eğer;  kendi sektörlerine ait her türlü fuar, seminer, kongre ve ilgili yayınlarının da yaşamını sürdürebilmesi için sosyal ve kültürel bütçelerinden pay ayırmaları gerektiği” Eko-stratejist uzmanlarca dile getiriliyor..

 

Yani sektörlerin gelişimine KAN aranıyorsa eğer, bu hizmet alanlarına ürün sağlayıcı hizmet firmaları başta olmak üzere bilim camiası ile bu alana hizmet veren medyası olarak hepimize ayrı ayrı düşen görevler var.

 

O görevler nedir diye soracak olursanız, cevabı çok kolay..

Sık sık her zaman duyduğumuz BEN olmak değil, artık BİZ olabilmek .

Sektörel birliktelik içinde birbirimize sahip çıkıp BİZ diyebildiğimizde;

 

işte o zaman ”SEKTÖRÜMÜZE”de aranan KAN bulunmuş olacak…

Evet. sektöre acil KAN ARANIYOR..!

Çeşme-İzmir’de  düzenlenecek olan “18. YUMURTA VE YUMURTA ÜRÜNLERİ KALİTESİ AVRUPA SEMPOZYUMU ve 24. KANATLI ET KALİTESİ AVRUPA SEMPOZYUMU”NA  sponsor olarak ”KAN” olmaya var mısınız..?

ANİMAL Dergisi YORUM)

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa
hayvancilikhaber.com Bir ENFORMASYON MEDYA GRUBU Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.