Hayvancılık Haber

Hayvancılık Haber
 • M.Ülkü KARAKUŞ:”Geleneksel organizasyonumuz TUYEM’e,katılımınız için ANTALYA’ya davet ediyoruz”
  M.Ülkü KARAKUŞ:”Geleneksel organizasyonumuz
 • HasTavuk AŞ’den kültüre de hizmet..! Gölgeden sinema perdesine bir ilk..
  HasTavuk AŞ’den kültüre de hizmet..! Gölgede
 • TMMOB Gıda Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen 10.GIDA MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ 2017 ANTALYA SİDE’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ
  TMMOB Gıda Mühendisleri Odası tarafından düzenlene
 • Tahir S. Yavuz Malatya’da “İneklerin Kuru Dönemi”ni Anlattı
  Tahir S. Yavuz Malatya’da “İneklerin K
 • SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERDEN, ÇİFTÇİ DOSTU ÇÖZÜMLERE KADAR BİRÇOK YENİLİK NEW HOLLAND STANDINDA..
  SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERDEN, ÇİFTÇİ DOSTU ÇÖZÜMLERE K
 • GÜBRETAŞ’tan ziraat fakültelerindeki çiftçi çocuklarına burs desteği:Tarımın geleceği için eğitime destek
  GÜBRETAŞ’tan ziraat fakültelerindeki çiftçi çocukl
 • ‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en sevilen markası” unvanına Sütaş layık görüldü.
  ‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en s
 • ÜÇÜNCÜ Yumurta Zirvesi’nde ”Yumurta”nın DÜNÜ,BUGÜNÜ ve YARINI” Bilimsel Olarak Tartışıldı..
  ÜÇÜNCÜ Yumurta Zirvesi’nde ”Yumurta&#
 • Genç Su Elçileri Meclisi Üyeleri 2. GençSEM Toplantısı için Ankara’daydı
  Genç Su Elçileri Meclisi Üyeleri 2. GençSEM Toplan
 • 2. EXPOMEN AGRO TARIM VE HAYVANCILIK FUARI
  2. EXPOMEN AGRO TARIM VE HAYVANCILIK FUARI
Rıdvan Karakoç :”YUMURTA ZİRVESİ’nde Gümüş Sponsoruz…!”

Rıdvan Karakoç :”YUMURTA ZİRVESİ’nde Gümüş Sponsoruz…!”

 
 ”Böyle bir etkinlikte biz firmalara düşen görev, yeri geldiğinde sektörün gelişimine ve bilgilenmesine katkı sağlayacak organizasyonların yanında olmaktır..Bizler de  Poultech firması olarak destekte en ün safhalarda LAYIKİYLE yerimizi aldık..”
 
 ”YUMURTA ZİRVESİ’nde Türkiye’de tek yetkili MOBA Acentası olarak açacağımız stantta, tüm paydaş ve dostlarımızı görmekten memnuniyet duyacağız. ”
 
Rıdvan Karakoç :”Yeni makinelerin özelliği ; daha yüksek kapasiteli olmasının yanında, daha temiz makine konsepti ile makine kullanıcıları tarafından kolaylıkla takılıp çıkartılarak yıkanabilir olmasıdır.”
Sektörün değerli ekipman firması POULTECH bu yılda YUMURTA ZİRVESİ’nin sponsorlarından oldu..2.ci Yumurta Zirvesi’nın ” GÜMÜŞ SPONSOR ‘u  olarak sektöre katkılarından dolayı TAKDİR edilen  POULTECH Firması başarılı halkla ilişkileri ile sektörde sürekli ÖVGÜLER alan bir kuruluş..
Bu sayımızda, yine kendilerinin yeni bir etkinlikte GÖNÜLLÜ hizmet kabulü ve sponsorluklarının yanı sıra; bu ETKİNLİKTEKİ mini sergi alanındaki stantlarında sponsor olarak ağırlayacakları misafirleri ve sergileyecekleri ürünleri üzerine kısa bir söyleşi de bulunduk


Animal: Sayın KARAKOÇ herzamanki gibi yine yeni bir etkinlikte SPONSOR olarak sektöre destek vererek dikkat çekiyorsunuz..Konu ile ilgili neler söylemek istersiniz..?
 
Rıdvan Karakoç : ‘Evet, YUM-BİR tarafından bu yıl 5-8 Kasım 2015 Tarihleri arasında Antalya Papillion Ayscha Otel Belek’te II.cisi düzenlenecek olan YUMURTA ZİRVESİ’nde Gümüş Sponsoruz. Geçen seneki zirve oldukça başarılı geçmişti, sektöre oldukça faydalı olduğunu düşünüyorum. Böyle bir etkinlikte biz firmalara düşen görev, yeri geldiğinde sektörün gelişimine ve bilgilenmesine katkı sağlayacak organizasyonların yanında olmaktır..Bizlerde  Poultech firması olarak destekte en ün safhalarda LAYIKİYLE yerimizi aldık..
Animal: Nasıl bir zirve ve etkinlik umuyorsunuz..?
 
Rıdvan Karakoç :Bu seneki organizasyonun da yine başarılı olacağı konusunda şüphemiz yok. Türkiye’de tek yetkili MOBA Acentası olarak açacağımız standta tüm paydaş ve dostlarımızı görmekten memnuniyet duyacağız. Türkiye’ye yeni gelecek MOBA makinelerimizin bilgisini vermek isterim . MOBA 350PX model 126.000 yumurta/saat , 530PX model 190.000 yumurta/saatlik yumurta tasnif ve paketleme makinelerimizi çok yakın zamanda müşterilerimizde kurarak devreye alacağız.
Animal:: Bahse konu bu yeni makinadan biraz bahsedebilir misiniz..?
 
Rıdvan Karakoç :Yeni makinelerin özelliği ; daha yüksek kapasiteli olmasının yanında, daha temiz makine konsepti ile makine kullanıcıları tarafından kolaylıkla takılıp çıkartılarak yıkanabilir olmasıdır. Bu makina yumurtanın taşınması esnasında birbirine teması önleyerek çatlak oluşmasının önlenmesi ve kirliliğin diğer yumurtalara taşınmasına fırsat vermeyerek; daha temiz yumurta, maksimum üretim ve maksimum kar amacı ile dizayn edilmiş bir teknoloji ürünüdür.
Animal:: Bunun dışında diğer ürünlerinizden bahsedersek..!?
 
Rıdvan Karakoç :Bunun dışında 54.000 yumurta/saatlik MOBA MOPACK 150 Farmpacker , ticari yumurta dizme makinesini de yine değerli bir müşterimizde yakın zamanda kurulumunu yapacağız. Bunların dışında viyollerin ve paketlerin taşınması sistemi Contiflow hatları ve kolileme robotları değerli yumurta üreticilerimizin çözüm ortağı olarak önerdiğimiz ekipmanlardır. Tüm müşteri, paydaş ve dostlarımızla II.ci Yumurta Zirvesi’nde görüşmeyi diliyoruz..Buradan  sizlerin kanalıyla tüm sektöre duyuruyoruz..

Rıdvan Karakoç :”YUMURTA ZİRVESİ’nde Gümüş Sponsoruz…!”    ”Böyle bir etkinlikte biz firmalara düşen görev, yeri geldiğinde sektörün gelişimine ve bilgilenmesine katkı sağlayacak organizasyonların yanında olmaktır..Bizler de  Poultech firması olarak destekte en ün safhalarda LAYIKİYLE yerimizi aldık..”    ”YUMURTA ZİRVESİ’nde Türkiye’de tek yetkili MOBA Acentası olarak açacağımız stantta, tüm paydaş ve dostlarımızı görmekten memnuniyet duyacağız. ”   […]


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Benzer Galeriler

hayvancilikhaber.com Bir ENFORMASYON MEDYA GRUBU Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.
Evcil Hayvanlar