Hayvancılık Haber

Hayvancılık Haber
 • “Animalia” Heykel Sergisi 18 Ekim – 12 Kasım 2017-GALERİ SELVİN 2
  “Animalia” Heykel Sergisi 18 Ekim – 12 Kas
 • BAKAN Fakıbaba:- ‘Besicilik alanında ithalat herkesi üzüyor. Devlet sadece düzenleme görevini yapar. ”
  BAKAN Fakıbaba:- ‘Besicilik alanında ithalat herke
 • Bakan Fakıbaba, gıda sanayini dinledi:Gıda ve içecek sanayinin gündemindeki konular ele alındı.
  Bakan Fakıbaba, gıda sanayini dinledi:Gıda ve içec
 • Gıda Güvenliği Konusundaki Tüm Yenilikler ve Birbirinden İlginç Konular 6. Gıda Güvenliği Kongresi’nde Ele Alınacak…
  Gıda Güvenliği Konusundaki Tüm Yenilikler ve Birbi
 • Bayer ‘Startup Day 2017’ ile Girişimcileri Bir Araya Getirdi
  Bayer ‘Startup Day 2017’ ile Girişimcileri Bir Ara
 • Lely, robotik süt sağımının 25. yılını kutluyor
  Lely, robotik süt sağımının 25. yılını kutluyor
 • LEZİTA EN SEVİLEN ÜRÜNLERİYLE EDT FUARI’NDA… EDT Fuarı 20 – 23 Eylül, CNR Expo Yeşilköy
  LEZİTA EN SEVİLEN ÜRÜNLERİYLE EDT FUARI’NDA… EDT
 • “ÜÇ TARAFI DENİZLERLE ÇEVRİLİ TÜRKİYE’DE BALIK TÜKETİMİ, AVRUPA’NIN SADECE ÜÇTE BİRİ KADAR”
  “ÜÇ TARAFI DENİZLERLE ÇEVRİLİ TÜRKİYE’DE BALIK TÜK
 • Phoenix Simulator Dongle Emulator Download
  Phoenix Simulator Dongle Emulator Download
 • Türk levreği, çipurası ve alabalığı Hong Kong’ta görücüye çıktı
  Türk levreği, çipurası ve alabalığı Hong Kong’ta g
Rıdvan Karakoç :”YUMURTA ZİRVESİ’nde Gümüş Sponsoruz…!”

Rıdvan Karakoç :”YUMURTA ZİRVESİ’nde Gümüş Sponsoruz…!”

 
 ”Böyle bir etkinlikte biz firmalara düşen görev, yeri geldiğinde sektörün gelişimine ve bilgilenmesine katkı sağlayacak organizasyonların yanında olmaktır..Bizler de  Poultech firması olarak destekte en ün safhalarda LAYIKİYLE yerimizi aldık..”
 
 ”YUMURTA ZİRVESİ’nde Türkiye’de tek yetkili MOBA Acentası olarak açacağımız stantta, tüm paydaş ve dostlarımızı görmekten memnuniyet duyacağız. ”
 
Rıdvan Karakoç :”Yeni makinelerin özelliği ; daha yüksek kapasiteli olmasının yanında, daha temiz makine konsepti ile makine kullanıcıları tarafından kolaylıkla takılıp çıkartılarak yıkanabilir olmasıdır.”
Sektörün değerli ekipman firması POULTECH bu yılda YUMURTA ZİRVESİ’nin sponsorlarından oldu..2.ci Yumurta Zirvesi’nın ” GÜMÜŞ SPONSOR ‘u  olarak sektöre katkılarından dolayı TAKDİR edilen  POULTECH Firması başarılı halkla ilişkileri ile sektörde sürekli ÖVGÜLER alan bir kuruluş..
Bu sayımızda, yine kendilerinin yeni bir etkinlikte GÖNÜLLÜ hizmet kabulü ve sponsorluklarının yanı sıra; bu ETKİNLİKTEKİ mini sergi alanındaki stantlarında sponsor olarak ağırlayacakları misafirleri ve sergileyecekleri ürünleri üzerine kısa bir söyleşi de bulunduk


Animal: Sayın KARAKOÇ herzamanki gibi yine yeni bir etkinlikte SPONSOR olarak sektöre destek vererek dikkat çekiyorsunuz..Konu ile ilgili neler söylemek istersiniz..?
 
Rıdvan Karakoç : ‘Evet, YUM-BİR tarafından bu yıl 5-8 Kasım 2015 Tarihleri arasında Antalya Papillion Ayscha Otel Belek’te II.cisi düzenlenecek olan YUMURTA ZİRVESİ’nde Gümüş Sponsoruz. Geçen seneki zirve oldukça başarılı geçmişti, sektöre oldukça faydalı olduğunu düşünüyorum. Böyle bir etkinlikte biz firmalara düşen görev, yeri geldiğinde sektörün gelişimine ve bilgilenmesine katkı sağlayacak organizasyonların yanında olmaktır..Bizlerde  Poultech firması olarak destekte en ün safhalarda LAYIKİYLE yerimizi aldık..
Animal: Nasıl bir zirve ve etkinlik umuyorsunuz..?
 
Rıdvan Karakoç :Bu seneki organizasyonun da yine başarılı olacağı konusunda şüphemiz yok. Türkiye’de tek yetkili MOBA Acentası olarak açacağımız standta tüm paydaş ve dostlarımızı görmekten memnuniyet duyacağız. Türkiye’ye yeni gelecek MOBA makinelerimizin bilgisini vermek isterim . MOBA 350PX model 126.000 yumurta/saat , 530PX model 190.000 yumurta/saatlik yumurta tasnif ve paketleme makinelerimizi çok yakın zamanda müşterilerimizde kurarak devreye alacağız.
Animal:: Bahse konu bu yeni makinadan biraz bahsedebilir misiniz..?
 
Rıdvan Karakoç :Yeni makinelerin özelliği ; daha yüksek kapasiteli olmasının yanında, daha temiz makine konsepti ile makine kullanıcıları tarafından kolaylıkla takılıp çıkartılarak yıkanabilir olmasıdır. Bu makina yumurtanın taşınması esnasında birbirine teması önleyerek çatlak oluşmasının önlenmesi ve kirliliğin diğer yumurtalara taşınmasına fırsat vermeyerek; daha temiz yumurta, maksimum üretim ve maksimum kar amacı ile dizayn edilmiş bir teknoloji ürünüdür.
Animal:: Bunun dışında diğer ürünlerinizden bahsedersek..!?
 
Rıdvan Karakoç :Bunun dışında 54.000 yumurta/saatlik MOBA MOPACK 150 Farmpacker , ticari yumurta dizme makinesini de yine değerli bir müşterimizde yakın zamanda kurulumunu yapacağız. Bunların dışında viyollerin ve paketlerin taşınması sistemi Contiflow hatları ve kolileme robotları değerli yumurta üreticilerimizin çözüm ortağı olarak önerdiğimiz ekipmanlardır. Tüm müşteri, paydaş ve dostlarımızla II.ci Yumurta Zirvesi’nde görüşmeyi diliyoruz..Buradan  sizlerin kanalıyla tüm sektöre duyuruyoruz..

Rıdvan Karakoç :”YUMURTA ZİRVESİ’nde Gümüş Sponsoruz…!”    ”Böyle bir etkinlikte biz firmalara düşen görev, yeri geldiğinde sektörün gelişimine ve bilgilenmesine katkı sağlayacak organizasyonların yanında olmaktır..Bizler de  Poultech firması olarak destekte en ün safhalarda LAYIKİYLE yerimizi aldık..”    ”YUMURTA ZİRVESİ’nde Türkiye’de tek yetkili MOBA Acentası olarak açacağımız stantta, tüm paydaş ve dostlarımızı görmekten memnuniyet duyacağız. ”   […]


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Benzer Galeriler

hayvancilikhaber.com Bir ENFORMASYON MEDYA GRUBU Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.
Evcil Hayvanlar