Hayvancılık Haber

Hayvancılık Haber
 • M.Ülkü KARAKUŞ:”Geleneksel organizasyonumuz TUYEM’e,katılımınız için ANTALYA’ya davet ediyoruz”
  M.Ülkü KARAKUŞ:”Geleneksel organizasyonumuz
 • HasTavuk AŞ’den kültüre de hizmet..! Gölgeden sinema perdesine bir ilk..
  HasTavuk AŞ’den kültüre de hizmet..! Gölgede
 • TMMOB Gıda Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen 10.GIDA MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ 2017 ANTALYA SİDE’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ
  TMMOB Gıda Mühendisleri Odası tarafından düzenlene
 • Tahir S. Yavuz Malatya’da “İneklerin Kuru Dönemi”ni Anlattı
  Tahir S. Yavuz Malatya’da “İneklerin K
 • SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERDEN, ÇİFTÇİ DOSTU ÇÖZÜMLERE KADAR BİRÇOK YENİLİK NEW HOLLAND STANDINDA..
  SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERDEN, ÇİFTÇİ DOSTU ÇÖZÜMLERE K
 • GÜBRETAŞ’tan ziraat fakültelerindeki çiftçi çocuklarına burs desteği:Tarımın geleceği için eğitime destek
  GÜBRETAŞ’tan ziraat fakültelerindeki çiftçi çocukl
 • ‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en sevilen markası” unvanına Sütaş layık görüldü.
  ‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en s
 • ÜÇÜNCÜ Yumurta Zirvesi’nde ”Yumurta”nın DÜNÜ,BUGÜNÜ ve YARINI” Bilimsel Olarak Tartışıldı..
  ÜÇÜNCÜ Yumurta Zirvesi’nde ”Yumurta&#
 • Genç Su Elçileri Meclisi Üyeleri 2. GençSEM Toplantısı için Ankara’daydı
  Genç Su Elçileri Meclisi Üyeleri 2. GençSEM Toplan
 • 2. EXPOMEN AGRO TARIM VE HAYVANCILIK FUARI
  2. EXPOMEN AGRO TARIM VE HAYVANCILIK FUARI
BAVET SAHA EKİBİ,MOTİVE EDİCİ TOPLANTI SONRASI ”YENİ YILA MERHABA” DEDİ

BAVET SAHA EKİBİ, MOTİVE EDİCİ TOPLANTI SONRASI ”’YENİ YILA MERHABA” DEDİ 

 

foto4

 

26-30ARALIK TARİHLERİ ARASINDA, SPICE HOTEL ANTALYA’ DA BAVET İLAÇ’IN SAHA ELEMANLARINA YÖNELİK ORGANİZE ETTİĞİ YIL SONU ÜRÜN EĞİTİMİ VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI, TÜM SAHA EKİBİNİN EKSİKSİZ KATILIMI İLE BAŞARILI BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

 

Bavet İlaç’ın saha elemanları için düzenlemiş olduğu 2016 yıl sonu toplantısında, satış adına stratejik öneme sahip ve yeni çıkacak ürünleri kapsayan eğitim ile birlikte elemanların mevcut bilgi ve becerilerini  bir üst seviyeye taşımaları sağlandı.

 

Pazarlama Müdürü Sn. Cemal Kaya ve Satış Müdürü Sn. Tolga Toksöz’ ün yönetimindeki toplantıda, tecrübeli saha ekibi geçmiş yıllarda edinmiş oldukları teknik eğitim bilgilerini, almış oldukları yeni eğitim ile tamamlama ve bunu daha etkin bir şekilde kullanabilme yetkinliğine ulaşma fırsatı buldular.

foto1

 

Toplantıda, Bavet İlaç’ ın Türkiye Veteriner pazarındaki yeri belirtildi. Elde edilen başarının, önümüzdeki yıllarda planlanan hedefler doğrultusunda artarak devam etmesinin önemi vurgulandı. Sektörün tüm unsurları bütüncül bir bakış açısıyla ele alınarak değerlendirildi.

 

Bavet İlaç’ın   cirosal  bazda büyümesini yıllar bazında değerlendiren ve sunumunu gerçekleştiren Tolga Toksöz, 2018, 2019, 2020, 2021 yıllarına ait büyümeye dayalı ciro hedeflerini çarpıcı bir şekilde gözler önüne serdi. 2016 yılında iyi bir büyüme ivmesi yakalayan Bavet İlaç’ a, yüksek performansı ile katkı sağlayan İç Bölge, Bölge Müdürü Ahmet Çelikoğlu Bey nezdinde tebrik edildi

 

2016 yılında gerçekleşen satışlar doğrultusunda ürün ve bölge satış sorumlularının performansları değerlendirildi, 2017 hedefleri üzerinde duruldu. Performans değerlendirme ve 2017 hedeflerinin yanı sıra yeni satış yılında; ürünlerden beklentiler, ürünlerin karlılık durumları ve oluşan ciroya etkileri gibi konulara değinildi.

 

Toplantı, bölge müdürlerinin sunumları ile devam etti. Her bölge müdürü, sorumluluğunda olan bölge için; bölge satış sorumluları, mevcut durum, bölge için yapılabilecekler, gerçekleştirilen kampanyaların bölgesine olan katkısı hususunda görüş ve önerilerini dile getirerek, bölge değerlendirmesi gerçekleştirdiler. Sunumlar her bölge elemanının bölgelerine yönelik yaptıkları değerlendirmeler ile son buldu.

 

foto2

 

Bavet Firması Pazarlama Müdürü Sn. Cemal Kaya, Satış Müdürü Sn. Tolga Toksöz, bölge müdürleri ve bölge satış sorumluları ile Depo Satış Planlama ve Stratejilerini değerlendirerek, yetkililerle fikir alışverişinde bulundular.

 

Müşteri bilgi yönetiminin önemini bilen Bavet İlaç, düzenli olarak vermeyi sürdürdüğü CRM eğitimlerine devam ederek proaktif düşünebilen bir saha ekibi oluşturmak adına gerekeni fazlasıyla yaptığını göstermiş oldu.

 

Toplantı, , Sn. Ali Kanmaz ve Sn. Özgür Özdemir’ in verdiği CRM eğitimi ile toplantı devam ettiSn. Özgür Özdemir’ in 2016 yılında gerçekleştirilen kampanyaların, gerçekleşen satış ve maliyetler açısından bölge elemanları ve bölgeler bazındaki   değerlendirme ve sunumları ile devam etti. 2017 yılında merkez odaklı gerçekleştirilmesi planlanan kampanyaların değerlendirme ve sunumunun ardından, bölge elemanlarının görüş ve önerilerine yer verildi.Bu görüş ve öneriler ışığında saha ekibi ile yapılan beyin fırtınası sonucu yeni dönem stratejiler ve alternatif kampanyalar belirlendi.

Müşteri bilgi yönetiminin önemini bilen Bavet İlaç, düzenli olarak vermeyi sürdürdüğü CRM eğitimlerine devam ederek proaktif düşünebilen bir saha ekibi oluşturmak adına gerekeni fazlasıyla yaptığını göstermiş oldu.

Misyonu ve vizyonu gereği her yıl bir önceki yıla oranla büyümeyi hedefleyen Bavet İlaç’ ın, hızla değişen pazar koşullarında rekabet üstünlüğünün devamlılığını sağlamak için, inovasyonun  yadsınamaz bir gerçek olduğunun bilincinde çalışmalarını hızla yürütmeye devam ettiği belirtildi.

 

Toplantıda gerçekleştirilen grup aktiviteleri ekip ruhunun oluşmasında oldukça etkili oldu. Bölgeler arasında düzenlenen bowling turnuvaları ile toplantı renkli görüntülere tanıklık etti. Tüm kadronun katılım sağladığı turnuvada bölgeler birbirleri ile yarıştılar ve Batı bölge birinciliği elde etti. Bölge müdürü Nihat Açar Bey nezdinde Batı bölge tebrikleri aldı.

 

foto3

 

Sunumları takiben, 2016 yılında göstermiş oldukları hedefe göre performansta birinci, ikinci, üçüncü sırada yer alan ve bowling turnuvasında birinci gelen bölge elemanlarına, hak etmiş oldukları ödüller, aralarında Genel Müdür Sn. Mine Nergiz Süzer’in de yer aldığı yönetim kadrosu tarafından takdim edildi.

 

Bavet ailesinde, onuncu çalışma yılını ve beşinci çalışma yılını doldurmuş olan çalışanlarına,Bavet İlaç Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Zekeriya Nergiz ve Sn. Mine Nergiz Süzer onuncu ve beşinci yıl plaketlerini takdim ettiler.

 

Bavet İlaç Yönetim Kurulu  BaşkanıSn. Zekeriya Nergiz’ in kapanış konuşması ile toplantı sona erdi.

 

Toplantı sonrası yönetim tarafından düzenlenen gala gecesinde Bavet İlaç çalışanları 2016 yılının yorgunluğunu, diledikleri gibi eğlenerek, stres atarak geride bıraktılar ve yeni yıla merhaba dediler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


BAVET SAHA EKİBİ, MOTİVE EDİCİ TOPLANTI SONRASI ”’YENİ YILA MERHABA” DEDİ      26-30ARALIK TARİHLERİ ARASINDA, SPICE HOTEL ANTALYA’ DA BAVET İLAÇ’IN SAHA ELEMANLARINA YÖNELİK ORGANİZE ETTİĞİ YIL SONU ÜRÜN EĞİTİMİ VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI, TÜM SAHA EKİBİNİN EKSİKSİZ KATILIMI İLE BAŞARILI BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.   Bavet İlaç’ın saha elemanları için düzenlemiş olduğu 2016 yıl sonu […]


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Benzer Galeriler

hayvancilikhaber.com Bir ENFORMASYON MEDYA GRUBU Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.
Evcil Hayvanlar