Hayvancılık Haber

Hayvancılık Haber
 • “Animalia” Heykel Sergisi 18 Ekim – 12 Kasım 2017-GALERİ SELVİN 2
  “Animalia” Heykel Sergisi 18 Ekim – 12 Kas
 • BAKAN Fakıbaba:- ‘Besicilik alanında ithalat herkesi üzüyor. Devlet sadece düzenleme görevini yapar. ”
  BAKAN Fakıbaba:- ‘Besicilik alanında ithalat herke
 • Bakan Fakıbaba, gıda sanayini dinledi:Gıda ve içecek sanayinin gündemindeki konular ele alındı.
  Bakan Fakıbaba, gıda sanayini dinledi:Gıda ve içec
 • Gıda Güvenliği Konusundaki Tüm Yenilikler ve Birbirinden İlginç Konular 6. Gıda Güvenliği Kongresi’nde Ele Alınacak…
  Gıda Güvenliği Konusundaki Tüm Yenilikler ve Birbi
 • Bayer ‘Startup Day 2017’ ile Girişimcileri Bir Araya Getirdi
  Bayer ‘Startup Day 2017’ ile Girişimcileri Bir Ara
 • Lely, robotik süt sağımının 25. yılını kutluyor
  Lely, robotik süt sağımının 25. yılını kutluyor
 • LEZİTA EN SEVİLEN ÜRÜNLERİYLE EDT FUARI’NDA… EDT Fuarı 20 – 23 Eylül, CNR Expo Yeşilköy
  LEZİTA EN SEVİLEN ÜRÜNLERİYLE EDT FUARI’NDA… EDT
 • “ÜÇ TARAFI DENİZLERLE ÇEVRİLİ TÜRKİYE’DE BALIK TÜKETİMİ, AVRUPA’NIN SADECE ÜÇTE BİRİ KADAR”
  “ÜÇ TARAFI DENİZLERLE ÇEVRİLİ TÜRKİYE’DE BALIK TÜK
 • Phoenix Simulator Dongle Emulator Download
  Phoenix Simulator Dongle Emulator Download
 • Türk levreği, çipurası ve alabalığı Hong Kong’ta görücüye çıktı
  Türk levreği, çipurası ve alabalığı Hong Kong’ta g
Tavuk Dünyası’na Yıldız Holding’den transfer!
Tavuk Dünyası’na Yıldız Holding’den transfer!
Yıldız Holding’den Tavuk Dünyası’na transfer! Yıldız Holding bünyesindeki Azmüsebat Çelik Sanayi ve Ticaret’in Genel Müdürü Volkan Mumcu, Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 20 şirketi içinde yer alan Tavuk Dünyası’nın CEO’su...
8 Şubat 2017 00:02
Font1 Font2 Font3 Font4
Yıldız Holding'den Tavuk Dünyası'na transfer!

Yıldız Holding’den Tavuk Dünyası’na transfer!

Yıldız Holding bünyesindeki Azmüsebat Çelik Sanayi ve Ticaret’in Genel Müdürü Volkan Mumcu, Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 20 şirketi içinde yer alan Tavuk Dünyası’nın CEO’su oldu.tavuk-dunyasi-restoran-gidahatti

Tavuk ağırlıklı menüleri ile Türkiye’de yeme – içme sektöründe kendisine yepyeni bir kulvar oluşturan Tavuk Dünyası, hızlı büyüme ve kurumsallaşma çalışmalarını dünya standartlarına taşıma hedefiyle CEO görevine Volkan Mumcu’yu getirdi. Mumcu, 6 Şubat 2017 tarihi itibariyle Tavuk Dünyası bünyesinde CEO olarak görev yapmaya başladı.

tavuk-dunyasi-ceo-volkan-mumcu-gidahattiTavuk Dünyası büyümeye devam edecek

TOBB ve TEPAV işbirliği ile belirlenen Türkiye’nin en hızlı büyüyen 20 şirketinden biri olan Tavuk Dünyası vizyonunu ve başarısını, yeni CEO’su Volkan Mumcu’nun ulusal ve uluslararası deneyimi ile ileri taşımayı hedefliyor.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 20 şirketi içinde yer alan Tavuk Dünyası’nda olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Mumcu, “Kısa sürede sektöre getirdiği yenilikler ve benzersiz lezzetleriyle adından söz ettiren Tavuk Dünyası hızlı büyümeye yurtiçi ve yurtdışında açılacak yeni mağazalarla devam edecek. Ayrıca yeni dönemde başlatacağımız kurumsal dönüşüm çalışmalarımız ile Türkiye’nin güçlü bir değeri olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemeye devam edecek.” dedi.


Volkan Mumcu kimdir?

Kariyeri boyunca gıda sektöründe faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası firmalarda üst düzey yönetici olarak görev yapan Volkan Mumcu, iş hayatına 1992 yılında Çukurova Ziraat Endüstri ve Ticaret’te başladı. 1994-2003 yılları arasında Unilever’de Zincir Mağazalar ve Ticari Pazarlama departmanlarında yönetici olarak çalışan, ardından Danone Türkiye’de Ulusal Zincir Market ve Modern kanaldan sorumlu üst düzey yönetici olarak çalışan Mumcu, 2006-2015 yılları arası Yıldız Holding’te süt ve sütlü ürünler şirketi Seher Gıda’da Genel Müdürlük görevini üstlendi. Volkan Mumcu, Tavuk Dünyası’ndaki yeni görevinden önce Azmüsebat Çelik Sanayi ve Ticaret’te Genel Müdürlük görevini yürütüyordu.

Tavuk Dünyası

2011 yılında girdiği pazarda, 100’ün üzerinde restoranı ile 1700’ü aşkın kişiye istihdam sağlayan Tavuk Dünyası, bünyesinde yer alan AR-GE mutfağında geliştirip reçetelendirdiği ürünleriyle Türkiye’nin güçlü bir değeri olma yolunda sağlam adımlarla ilerliyor. Tavuk Dünyası, kendine özgü sosları ve uygun fiyatlı menüleri ile farklı damak tatları ve bütçelere sahip geniş topluluklara hitap ediyor.

tavuk-dunyasi-gidahattiŞekerpınar’da yer alan ortak üretim merkezi, yüksek hijyen standartları, denetim sistemi, dağıtım ağı ve franchising modeli ile Türkiye’de yeme-içme sektörünün öncü firmalarından biri haline gelen Tavuk Dünyası, başarısını uluslararası boyuta taşımak amacıyla oluşturduğu “Gagawa” markasıyla birçok ülkede faaliyet gösteriyor.

2015 yılında Türkiye’nin önde gelen özel sermaye fonlarından Mediterra Capital ile ortaklığa giden firma, Mediterra Capital’in finansal ve stratejik desteğiyle daha da hızlı büyümeyi ve kurumsallaşma çalışmalarını dünya standartlarına taşımayı hedefliyor.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa
hayvancilikhaber.com Bir ENFORMASYON MEDYA GRUBU Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.
Evcil Hayvanlar