Hayvancılık Haber

Hayvancılık Haber
 • M.Ülkü KARAKUŞ:”Geleneksel organizasyonumuz TUYEM’e,katılımınız için ANTALYA’ya davet ediyoruz”
  M.Ülkü KARAKUŞ:”Geleneksel organizasyonumuz
 • HasTavuk AŞ’den kültüre de hizmet..! Gölgeden sinema perdesine bir ilk..
  HasTavuk AŞ’den kültüre de hizmet..! Gölgede
 • TMMOB Gıda Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen 10.GIDA MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ 2017 ANTALYA SİDE’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ
  TMMOB Gıda Mühendisleri Odası tarafından düzenlene
 • Tahir S. Yavuz Malatya’da “İneklerin Kuru Dönemi”ni Anlattı
  Tahir S. Yavuz Malatya’da “İneklerin K
 • SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERDEN, ÇİFTÇİ DOSTU ÇÖZÜMLERE KADAR BİRÇOK YENİLİK NEW HOLLAND STANDINDA..
  SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERDEN, ÇİFTÇİ DOSTU ÇÖZÜMLERE K
 • GÜBRETAŞ’tan ziraat fakültelerindeki çiftçi çocuklarına burs desteği:Tarımın geleceği için eğitime destek
  GÜBRETAŞ’tan ziraat fakültelerindeki çiftçi çocukl
 • ‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en sevilen markası” unvanına Sütaş layık görüldü.
  ‘Ambalajlı Peynir’ kategorisinde “Türkiye’nin en s
 • ÜÇÜNCÜ Yumurta Zirvesi’nde ”Yumurta”nın DÜNÜ,BUGÜNÜ ve YARINI” Bilimsel Olarak Tartışıldı..
  ÜÇÜNCÜ Yumurta Zirvesi’nde ”Yumurta&#
 • Genç Su Elçileri Meclisi Üyeleri 2. GençSEM Toplantısı için Ankara’daydı
  Genç Su Elçileri Meclisi Üyeleri 2. GençSEM Toplan
 • 2. EXPOMEN AGRO TARIM VE HAYVANCILIK FUARI
  2. EXPOMEN AGRO TARIM VE HAYVANCILIK FUARI
Tavuk Dünyası’na Yıldız Holding’den transfer!
Tavuk Dünyası’na Yıldız Holding’den transfer!
Yıldız Holding’den Tavuk Dünyası’na transfer! Yıldız Holding bünyesindeki Azmüsebat Çelik Sanayi ve Ticaret’in Genel Müdürü Volkan Mumcu, Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 20 şirketi içinde yer alan Tavuk Dünyası’nın CEO’su...
8 Şubat 2017 00:02
Font1 Font2 Font3 Font4
Yıldız Holding'den Tavuk Dünyası'na transfer!

Yıldız Holding’den Tavuk Dünyası’na transfer!

Yıldız Holding bünyesindeki Azmüsebat Çelik Sanayi ve Ticaret’in Genel Müdürü Volkan Mumcu, Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 20 şirketi içinde yer alan Tavuk Dünyası’nın CEO’su oldu.tavuk-dunyasi-restoran-gidahatti

Tavuk ağırlıklı menüleri ile Türkiye’de yeme – içme sektöründe kendisine yepyeni bir kulvar oluşturan Tavuk Dünyası, hızlı büyüme ve kurumsallaşma çalışmalarını dünya standartlarına taşıma hedefiyle CEO görevine Volkan Mumcu’yu getirdi. Mumcu, 6 Şubat 2017 tarihi itibariyle Tavuk Dünyası bünyesinde CEO olarak görev yapmaya başladı.

tavuk-dunyasi-ceo-volkan-mumcu-gidahattiTavuk Dünyası büyümeye devam edecek

TOBB ve TEPAV işbirliği ile belirlenen Türkiye’nin en hızlı büyüyen 20 şirketinden biri olan Tavuk Dünyası vizyonunu ve başarısını, yeni CEO’su Volkan Mumcu’nun ulusal ve uluslararası deneyimi ile ileri taşımayı hedefliyor.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 20 şirketi içinde yer alan Tavuk Dünyası’nda olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Mumcu, “Kısa sürede sektöre getirdiği yenilikler ve benzersiz lezzetleriyle adından söz ettiren Tavuk Dünyası hızlı büyümeye yurtiçi ve yurtdışında açılacak yeni mağazalarla devam edecek. Ayrıca yeni dönemde başlatacağımız kurumsal dönüşüm çalışmalarımız ile Türkiye’nin güçlü bir değeri olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemeye devam edecek.” dedi.


Volkan Mumcu kimdir?

Kariyeri boyunca gıda sektöründe faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası firmalarda üst düzey yönetici olarak görev yapan Volkan Mumcu, iş hayatına 1992 yılında Çukurova Ziraat Endüstri ve Ticaret’te başladı. 1994-2003 yılları arasında Unilever’de Zincir Mağazalar ve Ticari Pazarlama departmanlarında yönetici olarak çalışan, ardından Danone Türkiye’de Ulusal Zincir Market ve Modern kanaldan sorumlu üst düzey yönetici olarak çalışan Mumcu, 2006-2015 yılları arası Yıldız Holding’te süt ve sütlü ürünler şirketi Seher Gıda’da Genel Müdürlük görevini üstlendi. Volkan Mumcu, Tavuk Dünyası’ndaki yeni görevinden önce Azmüsebat Çelik Sanayi ve Ticaret’te Genel Müdürlük görevini yürütüyordu.

Tavuk Dünyası

2011 yılında girdiği pazarda, 100’ün üzerinde restoranı ile 1700’ü aşkın kişiye istihdam sağlayan Tavuk Dünyası, bünyesinde yer alan AR-GE mutfağında geliştirip reçetelendirdiği ürünleriyle Türkiye’nin güçlü bir değeri olma yolunda sağlam adımlarla ilerliyor. Tavuk Dünyası, kendine özgü sosları ve uygun fiyatlı menüleri ile farklı damak tatları ve bütçelere sahip geniş topluluklara hitap ediyor.

tavuk-dunyasi-gidahattiŞekerpınar’da yer alan ortak üretim merkezi, yüksek hijyen standartları, denetim sistemi, dağıtım ağı ve franchising modeli ile Türkiye’de yeme-içme sektörünün öncü firmalarından biri haline gelen Tavuk Dünyası, başarısını uluslararası boyuta taşımak amacıyla oluşturduğu “Gagawa” markasıyla birçok ülkede faaliyet gösteriyor.

2015 yılında Türkiye’nin önde gelen özel sermaye fonlarından Mediterra Capital ile ortaklığa giden firma, Mediterra Capital’in finansal ve stratejik desteğiyle daha da hızlı büyümeyi ve kurumsallaşma çalışmalarını dünya standartlarına taşımayı hedefliyor.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa
hayvancilikhaber.com Bir ENFORMASYON MEDYA GRUBU Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.
Evcil Hayvanlar