Hayvancılık Haber

Hayvancılık Haber
 • BAKAN Fakıbaba:- ‘Besicilik alanında ithalat herkesi üzüyor. Devlet sadece düzenleme görevini yapar. ”
  BAKAN Fakıbaba:- ‘Besicilik alanında ithalat herke
 • Bakan Fakıbaba, gıda sanayini dinledi:Gıda ve içecek sanayinin gündemindeki konular ele alındı.
  Bakan Fakıbaba, gıda sanayini dinledi:Gıda ve içec
 • Gıda Güvenliği Konusundaki Tüm Yenilikler ve Birbirinden İlginç Konular 6. Gıda Güvenliği Kongresi’nde Ele Alınacak…
  Gıda Güvenliği Konusundaki Tüm Yenilikler ve Birbi
 • Bayer ‘Startup Day 2017’ ile Girişimcileri Bir Araya Getirdi
  Bayer ‘Startup Day 2017’ ile Girişimcileri Bir Ara
 • Lely, robotik süt sağımının 25. yılını kutluyor
  Lely, robotik süt sağımının 25. yılını kutluyor
 • LEZİTA EN SEVİLEN ÜRÜNLERİYLE EDT FUARI’NDA… EDT Fuarı 20 – 23 Eylül, CNR Expo Yeşilköy
  LEZİTA EN SEVİLEN ÜRÜNLERİYLE EDT FUARI’NDA… EDT
 • “ÜÇ TARAFI DENİZLERLE ÇEVRİLİ TÜRKİYE’DE BALIK TÜKETİMİ, AVRUPA’NIN SADECE ÜÇTE BİRİ KADAR”
  “ÜÇ TARAFI DENİZLERLE ÇEVRİLİ TÜRKİYE’DE BALIK TÜK
 • Phoenix Simulator Dongle Emulator Download
  Phoenix Simulator Dongle Emulator Download
 • Türk levreği, çipurası ve alabalığı Hong Kong’ta görücüye çıktı
  Türk levreği, çipurası ve alabalığı Hong Kong’ta g
 • PROF.DR.NEVZAT ARTIK:”YUMURTADA FİPRONİL KRİZİ ”
  PROF.DR.NEVZAT ARTIK:”YUMURTADA FİPRONİL KRİ
TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK HAYVANCILIK FUARI ANTALYA’DA YAPILACAK!

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK HAYVANCILIK FUARI ANTALYA’DA YAPILACAK!

 

Türkiye’nin en büyük hayvancılık fuarı olma özelliğini taşıyan ANIMALL ANTALYA, 25-28 Ekim 2017 tarihlerinde DLG Fuarcılık ve Expo Link Fuarcılık tarafından düzenleniyor.

d45faced6fc3ba1ba16adbf085ec2f4c

Konu ile ilgili bir yazılı açıklama yapan DLG Fuarcılık Genel Müdürü Onur Kiraz, “Birincisini 2015 yılında gerçekleştirdiğimiz ANIMALL ANTALYA, o dönemde de büyük ilgi görmüştü. Bilindiği gibi halen ülkemizde 50’nin üzerinde tarım fuarı mevcut bulunuyor. Ancak sadece ihtisas fuarı olarak ele alındığında, bizim farkımız ortaya çıkıyor. Çünkü artık başta çiftçimiz olmak üzere bütün tarım ve hayvancılık sektörünün ihtisaslaşmış fuarlara ihtiyacı olduğunu görüyoruz. Zaten bize gelen talepler de hep bu yönde oldu. Türkiye’de hayvancılık sektörü bundan böyle tek başına uluslararası alanda kendini gösterebilecek bir büyüklüğe ulaştı” dedi.

 

EN BÜYÜK İHTİSAS FUARI – Gerek dünya çapında bir turizm merkezi gerekse Türkiye’nin en önde gelen tarım bölgelerinden biri olan Antalya’da uluslararası fuar yapmanın ayrıcalığı olduğunu söyleyen Onur Kiraz, “Anfaş, yaptığı yeni düzenleme ile Antalya Fuar Kapalı Alanını 44 bin metrekareye yükseltti. Biz bu alanın tamamını değerlendirmek istiyoruz. Çünkü 2015 yılındaki Fuarımıza göre çok sayıda yeni proje geliştiriyoruz. Süt ve besi hayvancılığı, kanatlı grubu, arıcılık, su ürünleri, yenilenebilir enerji kaynakları, manda ve at yetiştiriciliğinden yem sektörüne, tarımsal mekanizasyondan akıllı hayvancılık teknolojilerine kadar çok geniş bir sektörel çeşitliliği barındıracak bir uluslararası vizyonu tüm hayvancılık camiasının hizmetine sunacağız. Yanı sıra çok güçlü çözüm ortaklarımızla birlikte hayvancılıkta dünya çapında isimleri Fuarımıza davet ederek hem sektörel hem de mesleki açıdan uluslararası bir görsel şölen hazırlamak amacındayız. Bugüne kadar ülkemizde görülmemiş, ulusal ve uluslararası pek çok etkinlik planlıyoruz. Bu yönüyle ele alındığında ANIMALL ANTALYA’nın Türkiye’nin tek ve en büyük uluslararası hayvancılık fuarı olacağını ifade etmekten gurur duymaktayız” diye konuştu.

animall-antalya-logo

BÜYÜK DESTEK – Ayrıca Fuar boyunca yine uluslararası ölçekte sektörel tartışma ve bilgilendirme toplantıları düzenleneceği bilgisini veren DLG Fuarcılık Genel Müdürü Onur Kiraz, son olarak şu değerlendirmeyi yaptı: “Tabii önümüzde dokuz ay var. Fakat biz çözüm ortaklarımızla birlikte çok yoğun bir çalışma ortamına girdik. Kısa bir süre içerisinde Antalya ve Ankara’da ayrı ayrı iki Danışma Kurulu hazırlıyoruz. Bu toplantılara Türkiye hayvancılık sektörünün en önde gelen temsilcileri katılacak. Bu arada Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığımız ile birlikte hayvancılık camiasının büyük desteğini görüyoruz. Bu vesile ile kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz. İzleyen günlerde yeni ve güncel gelişmeler hakkında kamuoyumuzu bilgilendirmeye devam edeceğiz.”


TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK HAYVANCILIK FUARI ANTALYA’DA YAPILACAK!   Türkiye’nin en büyük hayvancılık fuarı olma özelliğini taşıyan ANIMALL ANTALYA, 25-28 Ekim 2017 tarihlerinde DLG Fuarcılık ve Expo Link Fuarcılık tarafından düzenleniyor. Konu ile ilgili bir yazılı açıklama yapan DLG Fuarcılık Genel Müdürü Onur Kiraz, “Birincisini 2015 yılında gerçekleştirdiğimiz ANIMALL ANTALYA, o dönemde de büyük ilgi görmüştü. […]


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Benzer Galeriler

hayvancilikhaber.com Bir ENFORMASYON MEDYA GRUBU Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.
Evcil Hayvanlar