10. VIV Turkey 2021 Fuarı, 2023 Yılı HAZİRAN’ına Ertelendi..

0
50
10. VIV Turkey 2021 Fuarı, 2023 Yılı HAZİRAN'ına Ertelendi..
Değerli Katılımcılarımız, Ziyaretçilerimiz ve Paydaşlarımız,

HKF ekibi adına, 10. VIV Turkey 2021 Fuarı’na göstermiş olduğunuz ilgi için şimdiden teşekkür etmek isterim.

VIV Turkey Fuarı’nı düzenlendiğimiz ilk tarihten itibaren, tavukçuluk sektörünü geliştirmeyi ve dünyaya tanıtmayı hedefleyerek, hem ticari destekçiniz hem de yol arkadaşınız olmaya gayret ettik. Fuara gösterilen ilgiyi gördüğümüzde, bu hedefimizi gerçekleştirmiş olmanın büyük gururunu yaşadığımızı ayrıca belirtmek isterim.

VIV Türkiye Fuarı’na katılacak tüm katılımcılarımız, ziyaretçilerimiz, çalışanlarımız ve paydaşlarımızın sağlığı ve güvenliği her zaman birinci önceliğimiz olmuştur. Dünyanın ve Türkiye’nin içinde bulunduğu mevcut koşullar içerisinde, küresel çapta yaşanan COVID-19 hastalığı ile ilgili gelişmeler, bu önceliğimizi tehdit eder boyuta ulaşmıştır.

İnsan sağlığına her şeyden çok önem veren bir kuruluş olarak içerisinde bulunduğumuz mevcut durumu yeniden değerlendirerek, VIV Turkey Fuarı’nın 8-10 Haziran 2023 tarihine ertelenmesi kararını almış bulunmaktayız.

10. VIV Turkey 2021 Fuarı, 2023 Yılı HAZİRAN'ına Ertelendi..

Alınan bu kararın yarattığı değişikliklerden ötürü siz değerli katılımcılarımız, ziyaretçilerimiz ve paydaşlarımızdan özür diliyoruz. Sizleri her türlü gelişmeden anlık olarak haberdar edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Sizlerle 8-10 Haziran tarihleri arasında 10. VIV Turkey 2023‘de buluşmayı dört gözle bekliyoruz.

Saygılarımla,
Bora Çakıcı
Genel Müdür
HKF Fuarcılık A.Ş.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz