RIDVAN KARAKOÇ: ”GÜÇLÜ BİR EKİP, SİZİ BAŞARIYA GÖTÜRÜR’’

0
34

RIDVAN KARAKOÇ: ”GÜÇLÜ BİR EKİP, SİZİ BAŞARIYA GÖTÜRÜR’’

Okuyucularımız için ,kanatlı sektöründe Avrupa’nın güçlü firmalarını  23 yıldır Türkiye’de başarılı bir şekilde temsil eden POULTECH Tavukçuluk Genel Müdürü Rıdvan Karakoç ile bir söyleşimizi gerçekleştirdik .

KARAKOÇ:”Bugün POULTECH olarak yurt dışındaki makinelerin kurulmasında ve arızaların giderilmesinde de servis hizmeti vermekteyiz. İhtiyaç duyulması durumunda; teknik servisimize 7/24  0 532 111 66 22  numaralı telefondan ulaşılıp,  telefon ile her zaman yardım alınabilinmektedir..”

” İzmir Kemalpaşa’da yedek parçalarımızı stokladığımız ve ikinci el makine revizyonu yaptığımız 1500 m2 lik bir depomuz var. Depomuzda, teknisyenlerimiz  hem makine tamir ve revizyonu yapmakta, hem de yedek parça sevkiyatlarımızı buradan gerçekleştirmekteyiz.”

 Rıdvan KARAKOÇ:”MOBA ve  Prinzen Makineleri için beş , Petersime ve ECAT kuluçka  otomasyon için bir, folluk ve yer kümesi ekipmanları için altı olmak üzere toplam on iki teknisyenimiz mevcut. Bu ekibimizin dahilindeki her biri, branşı ile ilgili düzenli eğitimlerini alarak, konularında uzmanlaşmış kişilerdir. ”

 

‘MOBA  ve  Prinzen Makineleri için beş , Petersime ve ECAT kuluçka  otomasyon için bir, folluk ve yer kümesi ekipmanları için altı olmak üzere toplam on iki teknisyenimiz mevcut.

 Yurt Dışından da Teknik Servis Talebi Gelmekte… 

Bu ekibimizin dahilindeki her biri, branşı ile ilgili düzenli eğitimlerini alarak, konularında uzmanlaşmış kişilerdir. Gerek makine kurulumu, gerekse arızaların giderilmesi konusunda  başarılı olan teknik ekibimiz için gururla söyleyebilirim ki; yurt dışından da teknik servis talebi gelmektedir.

Bugün POULTECH olarak yurt dışındaki makinelerin kurulmasında ve arızaların giderilmesinde de servis hizmeti vermekteyiz. İhtiyaç duyulması durumunda; teknik servisimize 7/24  0 532 111 66 22  numaralı telefondan ulaşılıp,  telefon ile her zaman yardım alınabilmektedir.. İlk başta söylediğim üzere, güçlü bir ekip , başarının anahtarıdır.” diye söyleşimize başlayan POULTECH Genel Müsürü Rıdvan KARAKOÇ sorularımıı siz sektör temsilcileri için cevapladı:

Tavukçuluk sektörüne bakış açınız ?

Rıdvan KARAKOÇ: : Türkiye’nin gittikçe büyüyen nüfusu ve bulunduğu konum itibari ile komşu ülkelere olan ihracat düzeyi; tavukçuluk sektörü için oldukça önemlidir. Tüketimin hızlı, yumurta ve tavuk etinin sağlıklı olması tavukçuluk sektörünü öne çıkarmaktadır. Tavukçuluk, dışarıdan kolay görünmek ile birlikte yüksek risk taşıyan;  bilgi ve donanım gerektiren bir sektördür..

Geçtiğimiz yıl 18 milyar yumurta ve yaklaşık 1.900.000 ton tavuk eti üreten bir ülke olarak bilinçli üretici, ekipman ve tedarikçi işbirliğinde üretim yapmamız hem sektörümüz hem de ülkemizin faydasınadır.

RIDVAN KARAKOÇ: ''GÜÇLÜ BİR EKİP, SİZİ BAŞARIYA GÖTÜRÜR’’POULTECH Genel Müdürü Rıdvan KARAKOÇ

 POULTECH ile ilgili olarak ilave etmek istedikleriniz?

 Rıdvan KARAKOÇ: : 23 yıldır tavukçuluk sektöründeki deneyimimizin sonucu olarak çok değerli bir müşteri portföyümüz ve dolayısı ile geniş bir makine parkurumuz mevcut. Hem satış ekibimizle hem de teknik servisimiz ile  müşterilerimize yine en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.

1997’den beri itibaren günümüze gelen tecrübe, bilgi birikimi  ve daima en iyi ürün  felsefesi ile çalışmaya devam edeceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz