3-4 Haziran 2021 tarihlerinde, Grand Cevahir Hotel & Convention Center’da buluşmak dileğiyle…

0
143

Değerli Kongre Katılımcıları,

4-5 Haziran 2020 tarihlerinde düzenlenmesi planlanan 7.Gıda Güvenliği Kongresi kronavirüs salgını ve buna bağlı ulusal ve uluslararası tedbirler kapsamımda  3-4 haziran 2021 tarihlerine yine Grand Cevahir Hotel & Convention Center’da düzenlenmek üzere ertelenmiştir.

Bugüne kadar yapılmış olan tüm kayıtlar ve sponsorluklar devam etmektedir.

Ülkemizde ve bölgemizde ana teması sadece gıda güvenliği olan tek uluslararası kongre olma özelliğini taşıyan Gıda Güvenliği Kongresi’nin 7.’sinin çalışmaları da hızla devam ediyor…

3-4 Haziran 2021 tarihlerinde, Grand Cevahir Hotel & Convention Center’da buluşmak dileğiyle…

“Bugün ve gelecekte güvenli gıda” mottosuyla gerçekleştirmeyi planladığımız Uluslararası 7. Gıda Güvenliği Kongresi’nde Tarım ve Orman Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere ilgili kamu kurumları, birçok ülkeden üniversite ve meslek kuruluşları, sektör temsilcileri ile sivil toplum kurumları ile birlikte hem günümüze hem de geleceğe odaklanarak gelişmeleri hep birlikte değerlendirme olanağını bir kez daha yakalamış olacağız.

İlk kongremizden bu yana sürekli yanımızda olan Tarım ve Orman Bakanlığı ve Uluslararası Gıda Koruma Birliği IAFP’nin yanı sıra tüm paydaş ve destekleyen kurumlarla olan verimli iş birliğimiz misyonumuzun ve sorumluluklarımızın gelişmesine vesile oluyor.

Uluslararası 7. Gıda Güvenliği Kongresi kapsamında ülkemizden ve dünyanın birçok yöresinden alanının önde gelen uzmanlarından global ölçekte ortaya çıkan ve çıkacak yeni konuları, sektörden iyi uygulama örneklerini, fırsatları, tehlikeleri ve yeni gıda güvenliği teknolojileri hakkında vizyonumuzu açacak çok doyurucu sunumların siz değerli katılımcılarımızın beğenisini kazanacağını umuyoruz.

Gıda Güvenliğinin buluşma noktası olan kongremizde sizlerle yeniden beraber olmaktan büyük bir mutluluk duyacağız.

3-4 Haziran 2021 tarihlerinde, Grand Cevahir Hotel & Convention Center’da buluşmak dileğiyle…
Selam ve saygılarımızla,
Samim Saner
Başkan
7. Uluslararası Gıda Güvenliği Kongresi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz