4. ULUSLARARASI ÇİFTLİK HAYVANLARINDA FERTİLİTE VE MEME SAĞLIĞI KONGRESİ

0
22

4. ULUSLARARASI ÇİFTLİK HAYVANLARINDA FERTİLİTE VE MEME SAĞLIĞI KONGRESİ

4. Uluslararası Çiftlik Hayvanlarında Fertilite ve Meme Sağlığı Kongresi

Veteriner Hekimlikte Bahar Günleri 7

Sevgili Meslektaşlarımız,

2014 yılında Veteriner Hekimlikte Bahar Günleri 1 ile başlayan ve gelenek haline dönüştürdüğümüz Kıbrıs adasının güzel mevsimi Bahar’da buluşma ve mesleğimiz adına bilimsel tartışmalar yapma arzumuz ve niyetimiz 11-14 Kasım 2021 tarihleri arasında Kıbrıs Concorde Luxury Resort Otel’de yapılacak olan “ 4. Uluslararası Çiftlik Hayvanlarında Fertilite ve Meme Sağlığı Kongresi” ile “Veteriner Hekimlikte Bahar Günleri 7” olarak devam ediyor. 2017 yılında tartışmaya başladığımız çiftlik hayvanlarındaki fertilite ve meme sağlığı başlıklı konuların güncel bir bakış açısı ile irdelendiği, bilimselliği pratikle birleştirecek olan toplantımızda  Cennete Açılan Pencere” Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde sizlerle olmak en büyük dileğimiz.

Çiftlik hekimliğine ilişkin bilgilerinizi bilimsel anlamda güncelleyerek, dağarcığınızda klinik çalışmalarınızda pratik olarak kullanabileceğiniz bilgiler ile dönmenizi amaçladığımız bu toplantıda sosyal paylaşımı bol, mutlu ve güzel günler geçirmenizi dileyerek sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

4. ULUSLARARASI ÇİFTLİK HAYVANLARINDA FERTİLİTE VE MEME SAĞLIĞI KONGRESİ

 

 

 

Prof. Dr. Selim Aslan
Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı

Sayın Katılımcılar,

Dünya Sağlık Örgütü tarafından Pandemi olarak açıklanan Coronavirüs Covid-19 vakalarının kontrol altına alınamamasından dolayı 2020 yılında gerçekleştirilecek olan 4. Çiftlik Hayvanlarında Fertilite ve Meme Sağlığı Kongresini 11-14 Kasım 2021 tarihine ertelediğimizi sizlere duyurmak isteriz.

Temennimiz en kısa sürede bu salgını en sağlıklı bir şekilde atlatmamızdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz