23 Veteriner Sınır Kontrol Noktası Müdürü Toplandı..

0
6352

SEKTÖREL GÜNDEM

Çevrim içi gerçekleştirildi..

23 Veteriner Sınır Kontrol Noktası Müdürü Toplandı..

23 Veteriner Sınır Kontrol Noktası Müdürü Toplandı..

SORUNLAR KONUŞULDU..

Gıda ve Kontrol Genel Müdür Vekili Dr. Ersin DİLBER’in başkanlığını yaptığı çevrim içi toplantıda; toplantının önemine vurgu yapılırken, Veteriner Sınır Kontrol Noktası Müdürlerinin  talepleri ve sorunları konusunda bilgiler paylaşıldı..

23 Veteriner Sınır Kontrol Noktası Müdürü Toplandı..

Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğü yöneticileri, ilgili personeli ve hayvansal ürün ithalatında yetkili olan 23 Veteriner Sınır Kontrol Noktası Müdürlerinin katılımı ile geçtiğimiz günlerde bir değerlendirme toplantısı düzenlendi.

Gıda ve Kontrol Genel Müdür Vekili Dr. Ersin DİLBER’in başkanlığını yaptığı çevrim içi toplantıda; toplantının önemine vurgu yapıldı ve Veteriner Sınır Kontrol Noktası Müdürlerine ayrı ayrı söz verilerek talepler, sorunlar ve önümüzdeki süreçte yapılması gerekenler hakkında bilgiler paylaşıldı..

Çevrim içi gerçekleştirilen toplantıda; hayvansal ürünlerin ülkeye girişinde yürütülen faaliyetler ile ilgili konularda alınması gereken tedbirler başlığı altında görüş alışverişinde bulunuldu.

Gıda ve Kontrol Genel Müdür Vekili Dr. Ersin DİLBER..

Gıda ve Kontrol Genel Müdür Vekili Dr. Ersin DİLBER’in yaptığı konuşmada ”Ülkemiz halk ve hayvan sağlığı açısından yürütülen görevlerin ne kadar hassas ve önemli olduğu vurgusunu yaparak, Müdürlüklerde görev yapan arkadaşların görev ve mesailerini verimli geçirmelerini, Halka hizmet Hakka hizmet düsturuyla çalışmaları gerektiğini”sözlerinde ifade ettiği görüldü. ifade etti.

Müdürlüklerde çalışan mesai arkadaşlarına, 7/24 mesai mevhumu gözetmeksizin yapmış oldukları çalışmalardan dolayı tüm çalışanlar adına Müdürlerin şahsında teşekkür edilerek, başarı dilekleri iletildi.

Ve Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürleri İle de DEĞERLENDİRME TOPLANTISI ..

23 Veteriner Sınır Kontrol Noktası Müdürü Toplandı..

Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğü kurumsal sitesinden yayınlanan habere göre, Genel Müdür Vekili Dr. Ersin DİLBER’in başkanlığında Bakanlığa bağlı 39 Kamu Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğü, Ulusal Gıda Referans Laboratuvar Müdürlüğü, Bursa Gıda ve Yem Kontrol Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğünün katılımları ile bir değerlendirme toplantısı düzenlendiği ifadesi yer aldı.

laboratuvar analiz hizmetlerinin önemine vurgu..

Çevrim içi gerçekleştirilen toplantıda, Genel Müdür Dr. Ersin DİLBER; Muayene ve analiz hizmetlerinin resmi kontrolün önemli bir parçası olduğunu, Ülkemizde halk sağlığı açısından yürütülen laboratuvar analiz hizmetlerinin önemine vurguda bulunduğu ifadeleri yer aldı.

Toplantıda Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürleri ile laboratuvar analiz hizmetleri alanında yürütülen faaliyetlerde alınması gereken tedbirler başlığında görüş alışverişinde bulunulduğu açıklanırken, Genel Müdür Dr. Ersin DİLBER’in, Müdürlüklerinde çalışan mesai arkadaşlarının, 7/24 mesai mevhumu gözetmeksizin yapmış oldukları çalışmalardan dolayı tüm çalışanlar adına Müdürlerin şahsında kendilerine teşekkür ederek, başarı dileklerini  ilettiği açıklamalarda yer aldı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz