Hayvancılık ve gıda işlemeye HİBE..

0
7632
IPARD-II kapsamında

Hayvancılık ve gıda işlemeye HİBE..

Tarım ve Orman Bakanı Yumaklı: IPARD-II kapsamında hayvancılık ve gıda işleme sektörlerine 195 milyon TL hibe desteği sağlanacak
IPARD-II kapsamında hayvancılık ve gıda işleme sektörlerine yönelik 56 projenin daha uygun olarak değerlendirildiğini sözlerine ekleyen Tarım ve Orman Bakanı Yumaklı söz konusu projelere 195 milyon lira hibe desteği sağlanacağını belirtti.

 

Hayvancılık ve gıda işlemeye HİBE..
Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, IPARD-II kapsamında hayvancılık ve gıda işleme sektörlerine yönelik 56 proje daha uygun olarak değerlendirildiğini ve bu projelere 195 milyon TL hibe desteği sağlanacağını açıkladı.
56 proje daha uygun görüldü..
TARIM ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, kırsalı yerinde kalkındırmaya devam ettirdiklerini belirterek, “IPARD-II kapsamında hayvancılık ve gıda işleme sektörlerine yönelik 56 proje daha uygun olarak değerlendirildi. Söz konusu projelere 195 milyon TL hibe desteği sağlanacak” dedi.

 

Hayvancılık ve gıda işlemeye HİBE..

Hibe tutarı ise 948 milyon TL’ye ulaşmış oldu
Bakan Yumaklı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Kırsalı yerinde kalkındırmaya devam ediyoruz. IPARD-II kapsamında hayvancılık ve gıda işleme sektörlerine yönelik 56 proje daha uygun olarak değerlendirildi. Söz konusu projelere 195 milyon TL hibe desteği sağlanacak. Böylelikle IPARD-II Programı 13. Başvuru Çağrısı kapsamında; desteklenen proje sayısı 335’e, hibe tutarı ise 948 milyon TL’ye ulaşmış oldu” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz