”ALAPALA Feed Tech markamızla müşterilerimizi buluşturduk.”

0
2460

Alapala’nın değirmen teknolojilerindeki geniş ürün portföyü içerisinde yer alan yem ürünlerine yönelik çözümlerini, ALAPALA Feed Tech markamızla müşterilerimizi buluşturduk. Çelik konstrüksiyon binalar ve silolar dahil olmak üzere anahtar teslimi ‘’terzi işi’’ yem fabrikaları kuruyoruz. Ayrıca tekli makine ve farklı kapasitelerdeki endüstriyel ekipman çözümleri de sağlamaktayız.

''ALAPALA Feed Tech markamızla müşterilerimizi buluşturduk.''

Optimize edilmiş peletleme ve doğru dozajlamadan, minimize edilmiş kayıplarla verimli öğütme ve homojen karıştırmaya kadar pek çok fayda sağlayan Alapala Feed Tech çözümleri, düzenli bakım, güvenilir teknik servis ve orijinal yedek parça satışı ile işletmenizin sürekliliğinizi sağlar; yem değirmenciliği operasyonlarınızı destekler.

Güvenilir bir iş ortağı:Alapala Feed Tech…

Alapala Feed Tech, anahtar teslim yem fabrikası çözümlerinden satış sonrası hizmetler desteğine kadar, yem değirmenciliğinde güvenilir bir iş ortağıdır. İster yeni bir yem fabrikası inşa etmek, isterse mevcut değirmen kapasitenizi yükseltmek olsun, Alapala Feed Tech danışmanlık, mühendislik, üretim, elektrik planlama ve kurulum, devreye alma ve eğitim dahil olmak üzere kapsamlı ürün ve hizmet portföyüyle yanınızdadır.''ALAPALA Feed Tech markamızla müşterilerimizi buluşturduk.''

Alapala Feed Tech dünya çapındaki yem üreticilerine, müşteri odaklı bir yaklaşım ile yem endüstrisindeki yeni teknolojileri ve yüksek kaliteli ürünleri daha uygun maliyetler ile dengeleyen özel çözümler sunuyor. Alapala’nın tahıl değirmenciliği teknolojilerindeki global tecrübesini, yem değirmenciliği teknolojilerine de entegre ederek, global marka bilinirliğimizi ve pazar payımızı sürdürülebilir şekilde geliştirmeyi hedefliyoruz.

İleri teknoloji çözümler geliştirmeye devam…

''ALAPALA Feed Tech markamızla müşterilerimizi buluşturduk.''Mühendislik uzmanlığımız, proses bilgi birikimimiz ve global teknoloji ağımız sayesinde ileri teknoloji çözümler geliştirmeye devam ederek yüksek standartlarda özel çözümler sunmaya ve iş ortağı olarak gördüğümüz müşterilerimize destek olmaya devam edeceğiz.

“Alapala: geleneğin teknolojiyle buluştuğu yer”

ALAPALA Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı  ve CEO’su Görkem ALAPALA:’1954 yılında kurulan Alapala Makina, Alapala Grubunun en eski ve en bilinen firmasıdır. Kendi sektöründe dünyanın önde gelen iki firmasından biri olan Alapala Makina, sahip olduğu gelecek vizyonu ile bu alandaki liderlik için yarışmaktadır.

ALAPALA Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve CEO’su Görkem ALAPALA..
ALAPALA Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve CEO’su Görkem ALAPALA..

“100’ü aşkın ülkede 600’den fazla anahtar teslim proje”

Üretiminin yüzde 95’ini ihraç eden ve “Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçısı” arasında yer alan Alapala Makina, her kapasitede anahtar teslim tesisler kurmaktadır. Firmanın; Almanya, Fransa, İtalya ve ABD gibi gelişmiş sanayi ülkeleri dâhil, dört kıtada 100’den fazla ülkede kurduğu çok sayıda anahtar teslim fabrika referansı bulunmaktadır.

 

Haber Editoryal Derleme : Yılmaz KURŞUN

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz