Almanya’nın en büyük Türk kasabı Stuttgart’ta.

0
20
YAŞAM
‘LezzET’ Kasap ve Şarküteri hizmete girdi:

Almanya’nın en büyük Türk kasabı Stuttgart’ta..

Yeni açılan MİGRO Supermarkt’taki  “LezzET” Kasap ve Şarküteri, müşterilerine yüzde 100 helal kesim kırmızı ve beyaz et çeşitlerini hijyenik koşullarda sunmaya başladı.
Almanya'nın en büyük Türk kasabı Stuttgart'ta. Almanya'nın en büyük Türk kasabı Stuttgart'ta. Stuttgart-Feuerbach’ daki yeni açılan MİGRO Supermarkt’ta Osman Nuri İnoğlu ve Ufuk Çakır tarafından kurulan “LezzET” Kasap ve Şarküteri, yüzde 100 helal kesim kaliteli kırmızı ve beyaz et çeşitleriyle hizmete girdi. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren kasapta, geniş bir ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlar sunuluyor.

Stuttgart-Feuerbach’ta DİTİB Camii arkasında yeni açılan MİGRO Supermarkt içinde, kasap ustası Osman Nuri İnoğlu ve ortağı Ufuk Çakır’ın öncülüğünde “LezzET” Kasap ve Şarküteri, müşterilerine yüzde 100 helal kesim kırmızı ve beyaz et çeşitlerini hijyenik koşullarda sunmaya başladı.

Yapılan  açıklamalarda ürünler arasında kuzu pirzola, kıyma, antrikot, bonfile, tavuk ve piliç gibi pek çok çeşit bulunurken, kaliteli şarküteri ürünleriyle de “LezzET” Kasap ve Şarküteri, ürünleri büyük talepleri ile dikkat çekiyor.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE HİJYEN ÖNCELİKLİ
“LezzET” Kasap ve Şarküteri kurucuları  İnoğlu ve Çakır, açılışta yaptıkları açıklamada, kasap olarak işlerinin et olduğunu, görevlerinin ise lezzeti sunmak olduğunu belirttiler. Müşteri memnuniyeti ve hijyenin öncelikleri olduğunu vurgulayan ikili, bölge halkını kaliteyi deneyimlemeye davet ettiklerini açıkladılar.

“LezzET” Kasap ve Şarküteri   ayrıca Hollanda, Fransa, İtalya gibi farklı ülkelerin peynirleri ve Türkiye’nin yöresel peynirleriyle geniş bir şarküteri seçeneği sağlanıyor. Kahvaltılık çeşitleri arasında zeytin, biberli ve kırmızı biberli kokteyller de yer alıyor.

Açılışa gelen müşteriler, kasabın modern tasarımı ve geniş ürün yelpazesiyle karşılaştı. İnoğlu ve Çakır, bölgeye böyle bir kasap kazandırmanın gururunu yaşadıklarını ve titizlikle çalıştıklarını belirtti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz