”AYTAV TAVUKÇULUK EKIPMANLARI”NI TANIYALIM..!

0
33

AYTAV Tavukçuluk müşteri memnuniyetinden ödün vermeden ve teknolojiyi adım adım izleyerek, her zaman başarıdan başarıya koşan firmamız, sektörüne yenilikleri getiren, öncü adımları atan firma olmuştur.

''AYTAV TAVUKÇULUK EKIPMANLARI''NI TANIYALIM..! ”AYTAV TAVUKÇULUK Olarak, 33 Yıllık Bir Deneyimle 60’a Yakın Ülkeye İhracat Yapıyoruz ”

Sami AYDIN:”Türkiye’de kümes ekipmanı yöneticileri, kendilerini farklılaştıran yeni ve özel ürünlere olan ilgisini kaybetmedikçe, AYTAV olarak bilgimiz ve tecrübemiz ile bu sektörü desteklemeye devam edeceğiz.”''AYTAV TAVUKÇULUK EKIPMANLARI''NI TANIYALIM..!Aytav Tavukçuluk Ekipmanları olarak Türkiye’nin en büyük tavukçuluk ekipmanları üreticilerinden biriyiz. Sektörde 33 yıllık bir deneyimimiz var. Şu anda 60’a yakın ülkeye ihracat yapıyoruz.”

‘Kanatlı sektöründe , tavuk yemliği, canlı tavuk kasası, tavuk suluğu, çiftlik havalandırma, soğutma  ve ısıtma sistemleri, yumurta kasası üretimi  yapmaktayız.

''AYTAV TAVUKÇULUK EKIPMANLARI''NI TANIYALIM..!

AYTAV, üretimlerini “Önce Kalite ” ilkesine bağlı, dünyada teknolojilerin takipçisi olarak ve uzmanlık alanını geliştirerek ülkemizin ilkleri arasına girmiş, bu sayede başta tavukçuluk ekipmanları olmak üzere anahtar teslimi tavuk çiftliği kurulmasında aranılan marka konumuna gelmiştir.

''AYTAV TAVUKÇULUK EKIPMANLARI''NI TANIYALIM..!

Türkiye’de bir ilk olan demonte tavuk kafesi ,yumurta taşıma kasası, kuluçka ekipmanları ve geliştirdiği yükleme-taşıma sistemleriyle ilklere imza atan AYTAV, sektörün gelişmesine ve müşteri memnuniyetine önemli katkıda bulunmaktadır.

Ürünlerimizi birinci sınıf hammaddelerden üretiyoruz .Üretimin her aşamasında, ekibimiz tarafından üretilen ürünler de daima kalite kontrolü altında yapılmaktadır. Kaliteli ürün ve  piyasaya yeni ürünler sunmak her zaman önceliğimiz olmuştur.

AYTAV olarak en büyük ilkemiz, en yeni teknoloji ile en kaliteli ürünü üretmek. Bunları başarabildiğimiz zaman, devamlılık da kendiliğinden oluşuyor. En büyük gururu da müşterilerimiz ile görüşmelerimizde, memnuniyetlerini dile getirdikleri zaman yaşıyoruz.”

''AYTAV TAVUKÇULUK EKIPMANLARI''NI TANIYALIM..!

AYTAV Tavukçuluk Ekipmanları

Aytav Tavukçuluk Ekipmanları kurulduğu yıldan bu güne kadar mutlu müşteriler için kaliteli hizmet sunmak amacıyla çıktığı yolda, alanında uzman, genç ve dinamik ekibiyle birlikte, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden ve teknolojiyi adım adım izleyerek, her zaman başarıdan başarıya koşan, sektörüne yenilikleri getiren, öncü adımları atan firma olmuştur.

Zaman zaman, firma çalışanlarının gelişimini sürekli kılmak amacıyla günümüz ihtiyaçları doğrultusunda eğitimler, seminerler, kurslar ve çeşitli etkinliklere katılmalarına destek olunmaktadır.

Aytav Ailesi Olarak Belirlediğimiz Misyonumuz;

Çeyrek asırlık bilgi birikimi ve deneyimle kurulan Aytav,tüm dünyada değişen gelişen gıda anlayışı ve hijyen kurallarına uygun beyaz et ve yumurta üretimine yönelik ürettiği tavukçuluk ekipmanlarıyla sektörün ilği odağıdır.

Aytav üretimlerini “Önce Kalite ” ilkesine bağlı,dünyada teknolojilerin takipçisi olarak uzmanlık alanını geliştirilerek ülkemizin ilkleri arasına girmiş ve bu özellikleriyle de, başta tavukçuluk ekipmanları olmak üzere anahtar teslimi tavuk çiftligi kurulmasında aranılan marka konumuna gelmiştir.

Türkiye’de bir ilk olan demonte tavuk kafesi,yumurta taşıma kasası,kuluçka ekipmanları ve geliştirdiği yükleme-kargo sistemleriyle bir ilke imza atan Aytav, sektörün gelişmesine ve müşteri memnuniyetine önemli katkıda bulunmaktadır.

Aytav Ailesi Olarak Belirlediğimiz Vizyonumuz;

Yurtiçi ve gerekse yurtdışında 60 ülkeye yapılan tavukçuluk ekipmanları ihracatımızla ülke ekonomisine katkı sağlayan Aytav Tavukçuluk Ekipmanları olarak, gelecek hedeflerimizi geliştirerek devam edeceğimize ve tavukçuluk sektörüne büyük hizmetler vereceğimize inanıyoruz.

Aytav  Ailesi olarak amacımız sektörümüze arge sağlamak ve dünyadaki benzer firmalara öncü olmaktır.

Saygılarımızla,

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz