Bakan Bolat’tan süt sektörüne destek sözü!

0
4623

SEKTÖR

Bakan Bolat’tan

Süt sektörüne destek sözü..!

USK Başkanı Harun Çallı ile ASÜD Yönetim Kurulu üyelerini kabul eden Ticaret Bakanı Ömer Bolat, “Sağlıktan ve kaliteden ödün vermeden sektörlerimizin sürdürülebilir bir şekilde büyümesi için gereken tüm desteği sağlayacağız” ifadelerini kullandı.

 

Süt ve süt ürünleri sektör temsilcileriyle bir araya gelen Ticaret Bakanı Ömer Bolat, “Ülkemizin süt ve süt ürünleri sektörlerine ilişkin talep ve önerileri ile gelişme alanlarını ele aldığımız verimli bir toplantı gerçekleştirdik” dedi.

VERİMLİ BİR TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİK
Bolat, eski adı Twitter olan X sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Ulusal Süt Konseyi Başkanı Harun Çallı ve Ambalajlı Süt ve Süt Ürünleri Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya geldiklerini belirtti.

Bakan Bolat’tan süt sektörüne destek sözü!

Görüşmeye ilişkin bilgi veren Bolat, “Ülkemizin süt ve süt ürünleri sektörlerine ilişkin talep ve önerileri ile gelişme alanlarını ele aldığımız verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Sağlıktan ve kaliteden ödün vermeden sektörlerimizin sürdürülebilir bir şekilde büyümesi için gereken tüm desteği sağlayacağız.” ifadesini kullandı.

Bakan Bolat’tan süt sektörüne destek sözü!USK Başkanı Harun Çallı ile ASÜD Yönetim Kurulu üyelerini kabul eden Ticaret Bakanı Ömer Bolat, “Sağlıktan ve kaliteden ödün vermeden sektörlerimizin sürdürülebilir bir şekilde büyümesi için gereken tüm desteği sağlayacağız” ifadelerini kullandı.

Süt sektörüne destek sözü..

Süt sektörü temsilcilerinin ziyaretine ilişkin sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Bakan Bolat, şu ifadeleri kullandı:

“Ülkemizin süt ve süt ürünleri sektörlerine ilişkin talep ve önerileri ile gelişme alanlarını ele aldığımız verimli bir toplantı gerçekleştirdik.

Sağlıktan ve kaliteden ödün vermeden sektörlerimizin sürdürülebilir bir şekilde büyümesi için gereken tüm desteği 

Bakan Bolat’tan süt sektörüne destek sözü!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz