Banvit BRF’de ihracatıyla 3 ödül birden aldı

0
68

ETKİNLİK

Banvit BRF 2022 yılındaki ihracatıyla 3 ödül birden aldı..

Banvit BRF Satış Direktörü Nerdin Alp, bu ödülleri almaktan büyük mutluluk duyduklarını belirtti..
Banvit BRF Satış Direktörü Nerdin Alp, bu ödülleri almaktan büyük mutluluk duyduklarını belirtti..

Banvit BRF, 2022 yılında ulaştığı ihracat rakamı ile İstanbul Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller İhracatçıları Birliği tarafından düzenlenen “Başarılı İhracatçılar Ödül Töreni”nde Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller, Beyaz Et ve Et Ürünleri kategorilerinde olmak üzere 3 ödül birden aldı.

Banvit BRF’ye,  3 farklı kategoride ödül..

İstanbul Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller İhracatçıları Birliği (İSHİB), 2022 yılında yaptıkları ihracatla ülke ekonomisine katkıda bulunan üyelerini 29 Kasım tarihinde gerçekleştirdiği “Başarılı İhracatçılar Ödül Töreni”nde ödüllendirdi. Türkiye’nin önde gelen beyaz et üreticilerinden Banvit BRF, düzenlenen törende 3 farklı kategoride ödüle layık görüldü.

115.6 milyon ABD dolar ihracat..

Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller kategorisi ile Beyaz Et kategorilerinde 1’nci, Et Ürünleri kategorisinde ise 5’nci olarak, 3 ödül birden alan Banvit BRF, MENA bölgesi olarak tanımlanan ve ağırlıklı olarak Ortadoğu ülkelerinin de yer aldığı ihracat pazarlarında 2022 yılında toplam 115.6 milyon ABD doları ihracat gelirine ulaştı.

Banvit BRF Satış Direktörü Nerdin Alp, bu ödülleri almaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek şunları söyledi; “Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi ihracat alanındaki hedeflerimize ulaşmaktan ve ülke ekonomimize katma değer sağlamaktan ötürü gurur duyuyoruz. Bu ödülün şirketimize kazandırılmasında emeği geçen, başta İhracat ekibimiz olmak üzere, tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz