BANVİT’e “Milyonlarca Sofranın Mutluluğuyuz”Temasıyla “Altın Ödül” Gelmişti..

0
7990

Banvit BRF’in 2021 Yılı Sonu

Faaliyet Raporu Yayında

Banvit BRF, 2021 yıl sonu konsolide finansal sonuçlarının yanı sıra ar-ge ve inovasyon, kalite güvence ve sürdürülebilirlik gibi farklı alanlardaki çalışmalarına da yer verdiği faaliyet raporunu paydaşlarının incelemesine sundu…

 

1992 yılından bu yana Borsa İstanbul’a kote olan ve halka açık olarak faaliyetlerini sürdüren Banvit BRF, 2021 yılı faaliyetlerini anlattığı interaktif faaliyet raporunu paydaşları ve kamuoyunun incelemesine sundu.

Şirket, geçtiğimiz yılın sonunda başlattığı “Banvit’se Tamam!” iletişim stratejisini, faaliyet raporu çalışmasına taşıyarak, raporunu “Başarıysa, tasarrufsa, büyümeyse… Banvit’se Tamam!” teması doğrultusunda hazırladı. Banvit BRF’nin 2021 faaliyet raporu, sürdürülebilirlik ilkeleri kapsamında yalnızca dijital kopya olarak hazırlandı. Faaliyet raporu filmi ise Türkçe ve İngilizce olarak yayına alındı.

Faaliyet raporuna farklı bir soluk getirmek isteyen Banvit BRF, interaktif raporunda şirketin CEO’su ve üst düzey yöneticileri tarafından yıl içinde yapılan çalışmaların özet olarak anlatıldığı kısa videolara yer verdi. İnteraktif bir yapıda hazırlanan raporda ilgili bölümlere tek tıkla hızlıca ulaşmak, raporun bu özelliği sayesinde daha kolay hale getirildi. Ayrıca raporda öne çıkan önemli konu ve başlıkların öne çıkarıldığı kısa bir film çalışması da, interaktif rapora paralel olarak yayına alınarak, sosyal medya platformlarından kamuoyu ile paylaşıldı.

Banvit BRF, geçtiğimiz yıl “Milyonlarca Sofranın Mutluluğuyuz” temasıyla hazırladığı 2020 yılı sonu faaliyet raporuyla Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi tarafından düzenlenen “2021 Spotlight Awards”  yarışmasından  “Altın Ödül” ile dönmüştü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz