Beypiliç:”TSE COVİD19 güvenli üretim BELGEMİZİ de aldık”

0
68

BEYPİLİÇ ”Yıllardır sürdürdüğümüz üst düzey hijyen koşullarına, salgına özel aldığımız tedbirleri de ekleyerek TSE COVİD19 güvenli üretim BELGEMİZİ de aldık” açıklamalarında bulundu.

Türk kanatlı sektörünün lider firmalarından bir olan BEYPİLİÇ’de Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından normalleşme sürecinde, sanayi tesislerinde alınması gereken önlemlere yönelik denetimlerden geçen firmalara verilen ‘’Güvenli Üretim’’belgesini aldı.

Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından hazırlanan kılavuzdaki kriterleri yerine getirerek “Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi” almayı başaran BEYPİLİÇ ”Yıllardır sürdürdüğümüz üst düzey hijyen koşullarına, salgına özel aldığımız tedbirleri de ekleyerek TSE COVİD19 güvenli üretim BELGEMİZİ de aldık” açıklamalarında bulundu.Beypiliç:''TSE COVİD19 güvenli üretim BELGEMİZİ de aldık''

Alınan bu belge ile, BEYPİLİÇ’in üretim tesislerinin Covid-19 sürecinden etkilenmediğini ve hijyenik koşullarda üretim faaliyetlerini hijyen koşullarını en üst düzeyde sürdürerek aksatmadan yürütmeye devam ettiğini bir kez daha kanıtlamış oldu.

Denetimden geçen firmalara belgeleri veriliyor

Bilindiği üzere TSE uzmanları, sanayi işletmelerinin Covid-19 ile mücadelesine destek vermek için “Covid-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Kılavuzu”nu hazırlamıştı.

Sanayicilere rehber olan bu kılavuz, firmalara salgınla mücadele ederken yol gösterirken;  salgın sonrası dönemin ihtiyacı olan, firmaların güvenilir ve hijyenik üretim standartlarına uygunluğunun belgelendirilmesini de sağlıyor.

Kılavuza göre; denetimi tamamlanan firmalara, güvenli üretim yaptığını gösteren “Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi” veriliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz