Biofeline Evcil Hayvanlarınızın Yanında  

0
5701

Mevsim Geçişlerinde Biofeline Evcil Hayvanlarınızın Yanında

 

E-ticaret platformlarındaki başarılı markalara yatırım yaparak onları satın alan Dubai merkezli “e-ticaret roll-up” firması Opontia’nın çatısı altındaki lider pet supplement markası Biofeline, kedi ve köpekler için Fish Oil, kediler için Sterile Paste ve Plus+B for Cats, ürünleriyle evcil hayvanların günlük besin ihtiyaçlarını karşılayarak mevsim geçişlerine sağlıklı bir şekilde hazırlanmasını yardımcı oluyor. Biofeline Evcil Hayvanlarınızın Yanında   

 

Sonbaharın gelmesiyle birlikte, insanlar gibi evcil hayvanlar da mevsimsel değişikliklere ayak uydurmakta zorlanabiliyorlar. Evcil hayvanların iklim değişikliklerine hazırlıklı olmalarını sağlayarak adaptasyon sürecini desteklemek ve ihtiyacı olan tüm besinleri yeteri kadar almalarını sağlamak için pet supplementler oldukça önemlidir.

Lider pet supplement markası Biofeline, global ve yüksek standartlara sahip bir marka olarak en doğru besinlerin, veteriner hekim gözetiminde en etkili oranlarda kullanılmasıyla elde edilen ürünleriyle patili dostlarınızın favorisi oluyor. Fish Oil, tüy dökülmelerine karşı bağışıklık sistemini güçlendirirken, Plus+B for Cats de kedilerinizin daha sağlıklı deri ve tüylere kavuşmasını sağlıyor.  Kedilerin tüy yumaklarını sindirim yoluyla atmasına destek olan Sterile Paste, evcil hayvanların güçlü ve sağlıklı bir şekilde mevsim geçişlerinde adapte olmasına yardımcı oluyor.

 

Tüy problemlerine karşı çözüm Biofeline! 

Soğuk hava, evcil hayvanların deri ve tüy sağlığını olumsuz etkileyerek, tüy dökülmesi, kuruluk ve pullanma gibi problemler ortaya çıkarıyor. Omega-3 yağ asitleri gibi ek vitaminler ise deri ve tüy sağlığını destekleyerek parlak ve sağlıklı bir görünüm sağlıyor.

Biofeline Fish Oil, kedi ve köpeklerin Omega-3 ve Omega-6 esansiyel doymamış yağ asidi ihtiyaçlarını karşılayarak, kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sürmelerine destek oluyor. Mevsim geçişlerinde yaşanan yoğun tüy dökülmelerinin yanında alerjik deri rahatsızlıkları, diş ve diş eti sağlığı, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi, kalp ve göz hastalıkları için de etkili bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Biofeline Fish Oil, aynı zamanda kedi ve köpeklerin kan basıncı, sindirim ve dolaşım sisteminin düzenlenmesine, kemiklerin güçlendirilmesine, ishal ve kabızlık gibi hastalıkların sonlandırılmasına yardımcı oluyor.

Biofeline Plus+B for Cats multivitamin ise, kedilerin sağlıklı deri ve tüy yapısına sahip olması için gerekli vitamin ve mineralleri içerir. İçeriğindeki bileşenler ile biotin ve çinko ihtiyacını karşılayarak, kuru ve mat tüylere canlılık verir, dermatolojik problemlerin giderilmesinde destek olur. E vitamini ile deriye zarar verebilecek serbest radikalleri nötralize eder, derideki kuruluğa ve kaşıntıya karşı cildi nemlendirir, sağlıklı deri gelişimini destekler.

 

Tüy yumakları kedinizi rahatsız etmesin

Zamanlarının çoğunu kendilerini temizleyerek geçiren kediler, tüylerini tükürerek çıkaramaz ve yutmak zorunda kalırlar. Tüyleri yutmak çoğunlukla kediler için sorun değildir; ancak bu durum bazen, tüyler birikerek bir tüy yumağı oluşturur ve hazımsızlık yapar.

Biofeline, kaliteli Malt Ekstresi Sterile Malt ile kedilerin midesinde oluşabilecek tüy yumaklarının sindirilerek atılmasını sağlarken, içeriğindeki 7 Vitamin ve Taurin ile günlük ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı olur. Kısırlaştırılmış kedilerin bağışıklık sistemini ve böbrek sağlığını korurken, içeriğinde bulunan cranberry ekstresi sayesinde üriner sistemlerinin sağlıklı bir şekilde çalışmasına destek oluyor. Sterile Malt aynı zamanda idrar yollarında yaşanacak kristal oluşumunu da engeller.

 

 

Biofeline Hakkında; 

Global ve yüksek standartlara sahip bir marka olarak 2022 yılında Dubai merkezli Opontia şirketinin bünyesine katılarak sektöründe ciddi bir büyüme başarısı gösteren Biofeline, veteriner hekim gözetiminde, en doğru besinlerin, en etkili oranlarda kullanılmasıyla elde edilen ürünleri ile evcil hayvanların sağlık sorunlarına karşı önleyici olmakla birlikte, güçlü ve sağlıklı bir görünüme kavuşmalarını sağlan bir pet supplement markasıdır. Geliştirdikleri ürünler, evcil hayvanların ihtiyaç duyduğu protein, vitamin, mineral ve diğer besin maddelerini dengeli bir şekilde içermekte ve hayvanların vücutlarına en uygun şekilde emilimlerini sağlamaktadır. Yılın Lider Pet Supplement Markası ödülünün sahibi Biofeline, doğal içerikli olmaları nedeniyle hayvanların sağlığına zararlı kimyasal maddeler içermeyen ürünleri ile Türkiye, Polonya, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri olmak üzere 4 ülkede bulunuyor. 

 

Ayrıntılı Bilgi İçin: Salt İletişim Grup

[email protected]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz