Bülent Çakan, Boehringer Ingelheim Türkiye Hayvan Sağlığı İş Birim Direktörü oldu!

0
1998

Bülent Çakan, Boehringer Ingelheim Türkiye Hayvan Sağlığı İş Birim Direktörü oldu !

Bülent Çakan kimdir? 

Bülent Çakan, Boehringer Ingelheim Türkiye Hayvan Sağlığı İş Birim Direktörü oldu !
Bülent Çakan, Boehringer Ingelheim Türkiye Hayvan Sağlığı İş Birim Direktörü oldu !

Bülent Çakan, Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun olmuştur. Çakan, ilaç sektöründeki kariyerine 1998 yılında Merial firmasında Kanatlı Aşıları alanında Satış Müdürü olarak başlamıştır. 1998-2022 yılları arasında sırasıyla Merial ve Ceva Animal Health firmalarında Hayvan Sağlığı alanında Satış Müdürü ve Kanatlı İş Birim Direktörü rollerinde görev almıştır.

Sayın Bülent Çakan’ı,  ANİMAL DERGİSİ, VETERİNER DERGİSİ ve www.hayvancilikhaber.com haber portalı olarak çok tebrik eder; yeni görev ve sorumluluklarında başarılar dileriz.

Boehringer Ingelheim Hayvan Sağlığı Kendi anlatımlarıyla kimdir ?

Boehringer Ingelheim Hayvan Sağlığı, hayvan hastalıklarının öngörülmesi, önlenmesi ve tedavisi için çığır açıcı inovasyonlar üzerinde çalışmaktadır. Evcil hayvanlara ve çiftlik hayvanlarına sağlıklı yaşam sağlamak amacıyla; 150’den fazla ülkedeki veteriner hekimlere, hayvan sahiplerine, çiftçilere ve diğer tüm paydaşlarımıza geniş ve yenilikçi bir ürün & hizmet portföyü sunuyoruz. Aile şirketi kimliğini koruyan Boehringer Ingelheim olarak; hayvan sağlığı alanındaki faaliyetlerimizi bir dünya lideri olarak uzun vadeli bir bakış açısıyla sürdürüyoruz. Hayvanlar ile insanların yaşamları derin ve karmaşık şekillerde birbiriyle bağlantılıdır. Hayvanlar sağlıklı ise insanların da daha sağlıklı olacağını biliyoruz. Hayvan Sağlığı ve İnsan Sağlığı iş alanlarımız arasındaki sinerjiden yararlanarak ve inovasyonla değer yaratarak her ikisinin de sağlığını ve refahını iyileştiriyoruz.

Editoryal Derleme: Gazeteci Yazar Yılmaz KURŞUN – Şenol CİĞERLİ

kaynak:tibbinustalari.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz