Canberk Balaban, Boehringer Ingelheim Türkiye Hayvan Sağlığı İş Birim Müdürü oldu!

0
1912

Canberk Balaban, Boehringer Ingelheim Türkiye Hayvan Sağlığı İş Birim Müdürü oldu!

Boehringer Ingelheim Türkiye, Dr. Canberk Balaban’ın Hayvan Sağlığı Ruminant & At İş Birimi Müdürü pozisyonuna getirildiğini duyurdu.  

Dr. Canberk Balaban kimdir? 

Dr. Canberk Balaban, İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun olduktan sonra aynı üniversitede MBA ve Zootekni üzerine doktora yapmıştır.

Dr. Canberk Balaban
Dr. Canberk Balaban

Balaban, ilaç sektöründeki kariyerine 2005 yılında Eczacıbaşı firmasında Satış ve Pazarlama Temsilcisi olarak başlamıştır. 2005-2022 yılları arasında sırasıyla Eczacıbaşı, Hill’s Pet Nutrition, Bayer Hayvan Sağlığı ve Beta Group firmalarında Hayvan Sağlığı alanında Satış ve Pazarlama Temsilcisi, Bölge Müdürü, Satış ve Pazarlama Müdürü, Hayvan Sağlığı Direktörü ve Genel Müdür Yardımcılığı rollerinde görev almıştır.

Sayın Dr. Canberk Balaban’ı,  ANİMAL DERGİSİ, VETERİNER DERGİSİ ve www.hayvancilikhaber.com haber portalı olarak çok tebrik eder; yeni görev ve sorumluluklarında başarılar dileriz.

Boehringer Ingelheim Hayvan Sağlığı Kendi anlatımlarıyla kimdir ?

Boehringer Ingelheim Hayvan Sağlığı, hayvan hastalıklarının öngörülmesi, önlenmesi ve tedavisi için çığır açıcı inovasyonlar üzerinde çalışmaktadır. Evcil hayvanlara ve çiftlik hayvanlarına sağlıklı yaşam sağlamak amacıyla; 150’den fazla ülkedeki veteriner hekimlere, hayvan sahiplerine, çiftçilere ve diğer tüm paydaşlarımıza geniş ve yenilikçi bir ürün & hizmet portföyü sunuyoruz. Aile şirketi kimliğini koruyan Boehringer Ingelheim olarak; hayvan sağlığı alanındaki faaliyetlerimizi bir dünya lideri olarak uzun vadeli bir bakış açısıyla sürdürüyoruz. Hayvanlar ile insanların yaşamları derin ve karmaşık şekillerde birbiriyle bağlantılıdır. Hayvanlar sağlıklı ise insanların da daha sağlıklı olacağını biliyoruz. Hayvan Sağlığı ve İnsan Sağlığı iş alanlarımız arasındaki sinerjiden yararlanarak ve inovasyonla değer yaratarak her ikisinin de sağlığını ve refahını iyileştiriyoruz.

 

Animal Dergisi Editoryal Derleme: Gazeteci Yazar Yılmaz KURŞUN – Şenol CİĞERLİ

kaynak:www.fikirliderleri.com

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz