Corendon Airlines’tan Dünya Hayvanları Koruma Günü’ne Özel Kampanya 

0
3656

Corendon Airlines’tan Dünya Hayvanları Koruma Günü’ne Özel Kampanya 

Havacılık sektöründe birçok örnek uygulamaya ve yeniliğe imza atan Corendon Airlines, patili dostlarımıza yönelik hazırladığı kampanya ile 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’ne dikkat çekiyor.

Dünyanın 65 ülkesine ve 165 havalimanına uçarak milyonlarca yolcuyu en popüler tatil destinasyonlarına taşıyan Corendon Airlines, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’ne özel bir kampanya başlattı.

Corendon Airlines, kampanya kapsaCorendon Airlines'tan Dünya Hayvanları Koruma Günü'ne Özel Kampanya mında 4 – 5 Ekim 2023 tarihlerinde yapılacak uçuş rezervasyonlarında, evcil hayvan taşıma hizmetini (kabinde & kargoda) ücretsiz olarak sunuyor. Havayolu şirketinin sevimli dostlarımıza yönelik kampanyası, iki gün boyunca, mevcut uçuşların tümünde yapılacak biletlemelerde uygulanacak.

Can yoldaşlarımızın haklarını, güvenli ve konforlu seyahatini önemseyen Corendon Airlines, yaptığı kampanya ile Dünya Hayvanları Koruma Günü’ne ilişkin bir farkındalık yaratmayı hedefliyor.

Kampanya ile ilgili detayları ve Corendon Airlines’ın evcil hayvanları taşıma kurallarını bu sayfayı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz:

https://www.corendonairlines.com/tr/kesfet/kampanyalar/dunya-hayvanlari-koruma-gunu-kutlu-olsun

Daha fazla bilgi için: www.corendonairlines.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz