Coşkun Sabah da Eskişehir’de çiftlik kurdu..

0
13

15 bin tavuk kapasiteli çiftlik ile işe başladı..

Yumurta üretimi için Eskişehir’de 15 bin tavuk kapasiteli çiftlik kuran Coşkun Sabah, “Başladı, çok iyi gidiyor. Marketlere sattık. İnşallah önümüz açık” dedi.

Coşkun Sabah’ın pandemiden dolayı işleri durunca çiftlik kurdu.

Covid-19 salgını nedeniyle müzisyenlik yapamadığı için çiftlik kurduğunu söyleyen 68 yaşındaki sanatçı, şöyle konuştu:”Pandemi olduğu için bu işe girdik. Müzik dünyası birkaç yıl daha böyle sürecek kanaatindeyim.”Coşkun Sabah da Eskişehir’de çiftlik kurdu..

Eskişehir’deki çitliğini denetlemeye gittiğini belirten Sabah, “10-15 günde bir Eskişehir’e denetlemeye, hesap kitap yapmaya gidiyorum. Kazandığım paranın yarısını müziğe, yarısını tarıma yatıracağım” açıklamasını yaptı.Coşkun Sabah da Eskişehir’de çiftlik kurdu..

Geçtiğimiz hafta Etiler’de görüntülenen Coşkun Sabah, tv100 mikrofonlarına, yumurta çiftliğinin işletme belgesi üzerine olduğu için sokağa çıkma yasağının kalktığını söylemişti.

Ünlü şarkıcı, “Hayırlı bir iş olduğu şundan belli; bu sayede gece gezme yasağım da yok. Sokağa çıkma yasağı olan günler ve saatlerde böyle bir sorun ortadan kalktı. ‘Oh be iyi ki bu işe girmişim’ dedim. En azından gezip tozabiliyoruz da” demişti.kaynak: Milliyet/ Mesut Yılmaz

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz