Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hastavuk Kuluçka Tesisini de Açtı…

0
4590

Cumhurbaşkanı, Hastavuk Kuluçka Tesisini de Basının Katılımı ve Toplu Törenle Açtı…

Açılış törenine HASTAVUK’u temsilen 3 genel müdürü olan Şahin Aydemir, Müfit Yavuz ve Edinç Pir birlikte katıldılar. HasTavuk A.Ş. adına plaketi Şahin Aydemir teslim aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hastavuk Kuluçka Tesisini de Açtı...Törenle ilk çıkımını gerçekleştiren HasTavuk Balıkesir Kuluçka Tesisi, Türkiye’de Büyükşehir OSB alanında faaliyet gösteren ilk ve tek kuluçka tesisi olması ile de dikkat çekiyor.

HasTavuk A.Ş. adına plaketi alan Genel Müdür Şahin Aydemir; “Ülkemizi, işletmemizi ileriye taşıyacak, verimliliğimizi arttıracak yatırımlar yapmaya devam edeceğiz. Başarı yolculuğumuzda kader ortaklığı yaptığımız kurucularımıza, yönetim kurulumuza, çalışanlarımıza, üreticilerimize ve tüm halkımıza teşekkür ederiz”dedi.

Aynı gün toplu olarak 16’sı fabrika 42 firma açılışı gerçekleştirildi..

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hastavuk Kuluçka Tesisini de Açtı...Balıkesir merkez ile Bandırma, Burhaniye, Dursunbey ve Gönen ilçelerinde 16’sı yeni fabrika olmak üzere toplamda 42 sanayi tesisinin toplu açılış töreni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 08.10.2022 Cumartesi günü gerçekleştirildi.

18 Mart’ta basının katılımıyla ve törenle ilk çıkımını gerçekleştiren HasTavuk Balıkesir Kuluçka Tesisi, Türkiye’de Büyükşehir OSB alanında faaliyet gösteren ilk ve tek kuluçka olması ile de dikkat çekiyor.Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hastavuk Kuluçka Tesisini de Açtı...

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın Balıkesir merkezden dahil olduğu Balıkesir Organize Sanayi Bölgesinde ki açılışta Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede firmalara teşekkür plaketi verdi.

Açılış törenine şirketi temsilen 3 genel müdürü olanŞahin Aydemir, Müfit Yavuz ve Erdinç Pir birlikte katıldılar. HasTavuk A.Ş. adına plaketi Şahin Aydemir teslim aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hastavuk Kuluçka Tesisini de Açtı...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hastavuk Kuluçka Tesisini de Açtı...Aydemir; “Ülkemizi, işletmemizi ileriye taşıyacak, verimliliğimizi arttıracak yatırımlar yapmaya devam edeceğiz. Başarı yolculuğumuzda kader ortaklığı yaptığımız kurucularımıza, yönetim kurulumuza, çalışanlarımıza, üreticilerimize ve tüm halkımıza teşekkür ederiz”dedi.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın açılışını yaptığı 16 fabrika şöyle.

HasTavuk Gıda Tarım Hayv.San.Tic.A.Ş, HEG Gıda Ürünleri San. A.Ş, Betek Boya Kimya San. ve A.Ş, Savaşlar Tesisat Taah. ve Tic. Ltd. Şti, Şişecam Elyafsan A.Ş, Madak Tarım Gıda Nakl. Turz. Tic. Ve San. Tic. Ltd. Şti, Nims Gıda San. ve Tic. A.Ş, Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi (BALOSB) Atık Su Arıtma Tesisi, Erdal Ticaret Tarım Mak. Petrol Ürünl. Nakl. İnş. Hayv. San. Tic. Ltd. Şti, Modena Ayakkabı Dayn. Tük. Malz. Deri Malz. Tekstil Paz. Tic. Ltd. Şti, Sarıbekir Ambalaj San. ve Tic. A.Ş, Balıkesir Orgabize Sanayi Bölgesi (BALOSB) Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi (Mestem), Ot-Sa Otom. San. ve Tic. Ltd. Şti, Romsan Tarım San. ve Dış Tic. A.Ş, Gençeller Zemin Market Yapı Malz. İnş. Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti, T- Max Makine San. ve Tic. A.Ş.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz