Digitallica’dan kurumlara özel online “Temel Hijyen Eğitimi’’

0
21

Covid-19 sonrası çalışma alanlarında hijyene maksimum dikkat gerekecek..

Digitallica’dan kurumlara özel online “Temel Hijyen Eğitimi’’

Dünyada ve Türkiye’de salgına karşı verilen mücadele dönemi sonrasında birçok alanda, Covid-19öncesinden farklı düzenlemelerin, farklı iş yapış sistemlerinin gündeme gelmesi bekleniyor. “Yeni Normal” olarak adlandırılabilecek bu süreç başladığında, evden çalışma dönemi de kısmen sona erecek. Çalışanlar kurumlarına döndüklerinde, ofiste en çok dikkat edilen konuların başında hijyen gelecek.

Digitallica’dan kurumlara özel online “Temel Hijyen Eğitimi’’

Dijital eğitim alanında alışılmadık içeriklerle fark yaratan Digitallica, “Temel Hijyen Eğitimi’’ ile kurumsal dünyadaki pek çok sorunun cevabına ışık tutmayı hedefliyor. Bu eğitim sayesinde uzun süre sonra masa başına dönen bireyler temel hijyen kurallarına uyarak hatta artık farklı tedbirlerini alacak ve güvenle çalışacaklar. Evlerden daha fazla vakit geçirilen ofislerdeki hijyen kuralları müşterileri, çalışanların ailelerini ve çalışma arkadaşlarını da etkileyecek.

Yaklaşık 35 dakika süren ve içeriği Digitallica ekibi tarafından özenle hazırlanan eğitim kapsamında “Temel hijyen kavramlarından, temel mikrobiyolojiye, kişisel hijyenin temellerinden ve öneminden, yemekhane, kafeterya ve dinlenme alanları gibi diğer alanlarda uyulması gereken hijyen kurallarına” kadar pek çok konuya değiniliyor. “Temel Hijyen Eğitimi’’ sayesinde bu eğitimi alan bireyler etraftaki yanlış bilgilerden sıyrılarak doğru hijyen kurallarına ulaşabilecek.

Digitallica Kurucusu Emre Güleçoğlu, yeni normal dönemin ofis çalışanları arasında bir korku yarattığının farkında olduklarının ve bu korkuları minimuma indirmek istediklerinin altını çizerek, “Çalışanlarının sağlığını ön planda tutan bir firma olarak biz de günlerdir evlerimizden çalışıyoruz. Hali hazırda alışılmadık bir dönemden geçtiğimizi ve tekrar ofislere döndüğümüzde dikkat edilmesi gereken çokça kural olduğunu farkındayız. Bir işletme kurucusu olarak sahip olduğumuz empati duygusundan hareketle bu eğitimi geliştirmeye karar verdik. Eğitimimiz sayesinde doğru hijyenik şartlarda çalışan bireylerin daha verimli işlere imza atacağını düşünüyoruz.  dedi.

Digitallica Hakkında

Dijital eğitim sektörünün en genç ve en hızlı büyüyen ajanslarından Digitallica kurumlara özel e-eğitim çözümleri sunmak üzere 2015 yılında kurulmuştur.Öncü uygulamaları ile fark yaratan bankacılık – finans, teknoloji ve perakende sektörleri başta olmak üzere çeşitli sektörlerdeki 100’den fazla firmaya, 400’den fazla e-eğitim çözümü sunan Digitallica, “The Stevie® Awards” ve “Brandon Hall Awards” kapsamında pek çok ulusal ve uluslararası ödül kazanmıştır. Aynı zamanda “Great Place To Work” sertifikası sahibidir.KAYNAK:ARPR İletişim Danışmanlığı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz