Ege Ecza Deposu 2022 yılı planlama ve eğitim toplantısı yapıldı..!

0
363

23 yıldır veteriner ilaç depoculuğu alanında ”Hayvan Sağlığı”na verdikleri hizmet ile büyük takdir toplayan Ege Ecza Deposu 2021 yılı değerlendirme toplantısı ve 2022 yılı planlama ve eğitim toplantısını gerçekleştirdi.Ege Ecza Deposu 2022 yılı planlama ve eğitim toplantısı yapıldı..!

ACAR ECZA GR Kurucusu ve YönetimKurulu Başkanı Mustafa ACAR ( soldan 3.),ACAR ECZA GRUBU Genel Müdürü Abdullah Halis BAYTAZ (soldan 4.)Ege Ecza Deposu Şirket Genel Müdürü Fatih TAŞ ( soldan 2.) OBJEKTİFLERDE..
ACAR ECZA GR Kurucusu ve YönetimKurulu Başkanı Mustafa ACAR ( soldan 3.),ACAR ECZA GRUBU Genel Müdürü Abdullah Halis BAYTAZ (soldan 4.)Ege Ecza Deposu Şirket Genel Müdürü Fatih TAŞ ( soldan 2.) OBJEKTİFLERDE..

 

 

 

Kaliteli Hizmet ve Güven Depola

Hayvan sağlığında Ruminant-Kanatlı-Pet bölümlerinde İlaç , aşı, sperma ve medikal alanlarda tedarikçi olan Ege Ecza Deposu yetkililerinin kendi ifadeleriyle ”23 yıldır kaliteli hizmet ve güven depolar sloganıyla çıktığımız bu yolda bize destek olan tüm  iş ortaklarımıza ve müşterilerimize çok teşekkür ediyoruz” mesajı önemli bir yılı daha başarıyla geride bıraktıklarını işaret ediyor..

EGE ECZA DEPOSU’nda 20 yıl, 15 yıl, 10 yıl ve 5 yıl olmak üzere çalışma sürelerini dolduran isimlere plaket ve ödüller de verildi..
EGE ECZA DEPOSU’nda 20 yıl, 15 yıl, 10 yıl ve 5 yıl olmak üzere çalışma sürelerini dolduran isimlere plaket ve ödüller de verildi

Ege Ecza Deposu 2021 yılı değerlendirme toplantısı ve 2022 yılı planlama ve eğitim toplantısı programı çerçevesinde ayrıca şirkette 20 yıl, 15 yıl, 10 yıl ve 5 yıl olmak üzere çalışma sürelerini dolduran isimlere plaket ve ödüller de verilerek; önümüzdeki yıllar için temennilerde de bulunuldu..

 

Acar Ecza Grup, bugün bünyesinde 4 veteriner ecza deposu, 1 ithalat şirketi bulunduruyor..

Bilindiği üzere; 1988 yılında Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten Mustafa Acar tarafından “Güven Depolar” sloganı ile sektöre adımını atan Acar Ecza Grup, bugün bünyesinde 4 veteriner ecza deposu, 1 ithalat şirketi ve 150’yi aşkın işinde uzman personeli ile sektörüne hizmet sunmaktadır.

Ege Ecza Deposu ise Şirket Genel Müdürü Fatih TAŞ yönetiminde her yıl başarılarını tekrarlayarak
23 yılı geride bırakan EGE ECZA DEPOSU, hizmet verdiği iller olan Muğla, Balıkesir, Çanakkale, Bursa, Manisa, Uşak, Antalya, Burdur, Afyon, Kütahya, Eskişehir, Aydın, Denizli, Isparta, Trakya, İzmir ve çevresinde tercih edilmeleriyle anılıyor.

HABER:

kaynak:Kurumsal site / Editoryal düzenleme-Şenol Ciğerli

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz