EN ÇOK KEDİ ÜRÜNLERİ İLGİ GÖRÜYOR

0
45

EVCİL HAYVAN KATEGORİSİNDE EN ÇOK KEDİ ÜRÜNLERİ İLGİ GÖRÜYOR

E-ticaret sektörünün hızla büyüyen yenilikçi platformu Pazarama, Pazarama PET üzerinden evcil dostlarımızın ihtiyaçlarına yönelik yapılan alışveriş trendlerini açıkladı.

Verilere göre Pazarama PET’te en çok %78 ile kedi ürünleri satılırken onu %19 ile köpek ürünleri, %2 ile kuş ürünleri, %1 ile balık ürünleri devamında ise kemirgen ve sürüngen ürünleri takip etti.

EN ÇOK KEDİ ÜRÜNLERİ İLGİ GÖRÜYOR

Evcil dostlarımızın tüm ihtiyaçlarının tek bir platform üzerinden karşılanması hedeflenerek e-ticaret sektörünün hızla büyüyen yenilikçi platformu Pazarama tarafından oluşturulan Pazarama PET, alışveriş trendlerini açıkladı. Pazarama içerisinden ulaşılabilen Pazarama PET, evcil dostlarımızın ihtiyaçlarına yönelik gerçekleştirdiği kampanyalar ve avantajlı fiyatlar ile alışveriş severlerin yanında olduğunu trendler ile gösterdi.

 

Satış grafiğinde kedi ürünleri ilk sırada yer aldı!

Pazarama PET’te en çok %78 ile kedi ürünleri satılırken onu %19 ile köpek, %2 ile kuş, %1 ile balık devamında ise kemirgen ve sürüngen ürünleri takip etti.

En çok satılan ürünler arasında ilk sırada kedi maması yer alırken onu; kedi kumu, köpek maması ve kedi ödülleri takip etti EN ÇOK KEDİ ÜRÜNLERİ İLGİ GÖRÜYOR

Pazarama PET’ten en fazla alışveriş yapılan gün “Çarşamba” olurken, en fazla alışveriş yapan ilk 3 şehir ise İstanbul, Ankara, İzmir oldu. Bu illeri ise Bursa, Antalya, Kocaeli takip etti.

En fazla alışveriş yapılan saatler ise sırasıyla 21:00, 13:00 ve 12:00 olarak yer aldı.

Pazarama PET’in ürün grafiği ise, %70 kedi ürünleri, %25 köpek ürünleri, %5 ise diğer türlere ait ürünler olarak ayrılıyor.

 

Pazarama PET’te evcil dostunun profilini yarat!

“Evcil Dostlarım” bölümünden, evcil dostun türü seçilerek fotoğraf, isim, cinsiyet, yaş ve kısırlık bilgileri eklenerek evcil dost profili yaratılabiliyor. Önümüzdeki dönemlerde, bu bilgilerden yararlanılarak ürün önermesi yapılması da Pazarama PET’in gündeminde yer alıyor.

Pazarama PET’te kayıt edilen evcil dost profilleri verilerine göre, en fazla tercih edilen evcil dost isimleri sırasıyla Mia, Pamuk ve Duman oldu.

 

Maximum Pati Kart ile Pazarama PET’te Avantajlı Alışveriş Fırsatı

Müşteri ihtiyaçlarını odak noktasına alan marka Pazarama, evcil dostlarımız için avantajlı kampanyalar sunmaya devam ediyor. Pazarama PET’te Maximum Pati Kart sahiplerine özel olarak 500 TL ve üzeri alışverişlerinde sepette %10 indirim kazanılıyor.

Pazarama PET’te Maximum Pati Kart kullanımı ise toplamda %10 olarak seyrediyor.

Online alışverişin yanı sıra, hayatın her anında kullanılabilecek finansal hizmetler ve servisler sunan Pazarama ve Pazarama PET’in avantajlı dünyasına, Pazarama mobil uygulamasından ya da Pazarama.com’dan ulaşabilirsiniz. #PazaramaPET #SanaBanaPazarama #AlışverişinSüperi

 

Pazarama Hakkında:

Pazarama, bir İş Bankası iştiraki olan Topkapı Danışmanlık Elektronik Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş. bünyesinde kurulmuştur. Kullanıcılarına günlük hayatın her anında tek uygulamadan ihtiyaçlarını karşılamayı vadeden Pazarama , online alışverişten akaryakıt ödemesine, tatil rezervasyonundan market siparişine kadar farklı hizmetleri platformunda birleştiriyor. Üstelik ödeme anında kullanıcılara indirim, taksit ve puan gibi pek çok kolaylık da sunuyor.. Online alışveriş ve e-ticaret sektörüne tüm paydaşlar için yenilikçi ve farklı bir anlayış getirmeyi hedefleyen Pazarama, değer ve dayanışma odaklı, yerel üreticilere güç veren bir bakış açısıyla e-ticarete 360 derece bakabilen bir platformdur. Pazarama.com, Maximum Mobil ve Pazarama uygulaması üzerinden ulaşılabilen yenilikçi e-ticaret ekosistemi Pazarama’da, hayatı kolaylaştıran özellikler sürekli geliştiriliyor ve seçkin firmaların ürünlerine ilişkin ödemeler güvenle ve kolayca tamamlanabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz