Ercan ÖDÜL’den Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesi Mezunlarına ”Veteriner Hekimlik Sembolü Rozetleri”..

0
38

Kars, Ardahan, Iğdır Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası  Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesi 32. Dönem mezuniyet törenine katıldı.

Ülkemizin ve Bölgemizin en önemli ve köklü Veteriner Fakültelerinden olan Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesi Dekanlığı tarafından organize edilen “32. Dönem Mezuniyet Törenine” Kars, Ardahan, Iğdır Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Ödül ve Karsta misafir edilen Konya Veteriner Hekimleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Koçak da katıldı.Ercan ÖDÜL'den Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesi Mezunlarına ''Veteriner Hekimlik  Sembolü Rozetleri''..

Dekan Sayın Mete Cihan’ın açılış konuşması ile başlayan törende Kafkas Üniversitesi Rektörü Sayın Hüsnü Kapu da bir konuşma yaparak mezun olan Veteriner Hekimlere hayatlarında başarılar diledi.Ercan ÖDÜL'den Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesi Mezunlarına ''Veteriner Hekimlik  Sembolü Rozetleri''..

Kars, Ardahan, Iğdır Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Yönetim Kurulu da, Veteriner Fakültesini ilk 3 dereceye girerek mezun olan 3 meslektaşlarına mesleklerinin sembollerinden olan steteskop, mezun olan tüm meslektaşlarına da veteriner hekimlik mesleğini simgeleyen kabartma yaka rozeti hediye edildiği görüldü.

Bölge Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Sayın Ercan Ödül tören sonrası yaptığı açıklamada “ Bölge Veteriner Hekimleri Odası Yönetim Kurulu olarak Odamızın temellerinin atıldığı, hepimizin mezun olduğu Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesinin 32. Dönem mezuniyet törenine katılarak genç meslektaşlarımızın heyecanına ve mutluluğuna ortak olduğumuz için çok mutlu ve gururluyuz. Bu vesile ile bizleri bu törene davet eden Sayın Dekanımız Mete Cihan Hocamıza buradan teşekkür etmek istiyorum.

Ercan ÖDÜL'den Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesi Mezunlarına ''Veteriner Hekimlik  Sembolü Rozetleri''..

Mezun olan tüm meslektaşlarımıza meslek hayatlarında başarılar dilerken, Veteriner Hekimlik mesleğini icra ederken meslek etiği ve deontolojik kurallarından ayrılmamalarını, bu güzel günün sonunda hepimizin birlikte tekrar ettiği “Veteriner Hekim Yemini”ne bağlı kaldıkları bir meslek hayatı yaşamalarını diliyorum. Kendilerine Bölge Veteriner Hekimleri Odası olarak çam sakızı çoban armağanı mesleğimize ait kabartma yaka rozetleri hediye ettik. Kutsal Veteriner Hekimlik mesleğine ilk adımı attıkları için tekrar genç meslektaşlarımızı tebrik ediyor, kendilerine en derin mesleki saygı ve sevgilerimi sunuyorum.” diyerek yeni mezunları tebrik ettiğini  sözlerinde ifade etti..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz